škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bugün Aracınızda Ne Değişiklik Yaptınız?

kadir_ · 1684 · 1022015

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
10 ml alkol, 100 ml mavi boya içerikli 2 litre cam suyu koydum :)

Çevrimdışı utkuguler

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Fabia aracıma amerikan park ve turuncu park ampulu yaptırdım. Resim aşağıdaki linkte mevcuttur..

http://hizliresim.com/Vap5Mr

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçenlerde lastik havası epey inmiş.Peder beyde sağolsun halletmiş.Lastikçi de bastırmış havayı.
Arabayı kullanıyorum,kütür kütür gidiyor.Ne olduda bu kadar sertleşti bu araba böyle dedim.Acaba bu petlas 2.yılda bu kadar çok mu sertleşiyor diye düşündüm.Bugün lastikçiye gittim.40 42 arası hava basmışlar.indirdim 32-34 bandına.Şimdi pamuk oldu.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;560984
Geçenlerde lastik havası epey inmiş.Peder beyde sağolsun halletmiş.Lastikçi de bastırmış havayı.
Arabayı kullanıyorum,kütür kütür gidiyor.Ne olduda bu kadar sertleşti bu araba böyle dedim.Acaba bu petlas 2.yılda bu kadar çok mu sertleşiyor diye düşündüm.Bugün lastikçiye gittim.40 42 arası hava basmışlar.indirdim 32-34 bandına.Şimdi pamuk oldu.

Lastikçi neyin kafasındaymış ki:dede:
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen yıl plastik karter koruyucu almıştım dün soktum. Arabayı park ederken kaldırıma ucunu çok yanastigimdan kırılmış çatlamış. O şekilde takmayı istemedim yenisi için arayışa gectim

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;560988
Lastikçi neyin kafasındaymış ki:dede:
Abi heralde işe yeni  başlayan okuma yazması  olmayan  birine denk geldi.Yoksa sadece  kafa güzelliğiyle olacak iş değil.Araba tahta kızakta gidiyor gibiydi.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;560497
Dun yikadim. Bi eli yuzu acildi annatamam :)

Ben geçen yazdan  beri yıkamıyorum.  granit gri oldu arabanın rengi.  muayenede inşallah sıkıntı olmaz :D

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;562229
Ben geçen yazdan  beri yıkamıyorum.  granit gri oldu arabanın rengi.  muayenede inşallah sıkıntı olmaz :D

nasıl biniyorsun sen abi.arabanın icide bitki yetiştirmek için el verişli ortamda oluştumu bari...Haftada bir fix yikarim  

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İçini temizliyorum , dışına dokunmuyorum. İyi de oluyor aslında. Arabaya yaslananlar falan hemen geri çekiliyor koruyor arabayı

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;562251
İyi de oluyor aslında. Arabaya yaslananlar falan hemen geri çekiliyor koruyor arabayı

Bakış acina hayranım abi...

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;560984

Ben iddia ediyorum şu koca ülkede,doğru basınç ölçen alete sahip 100 tane işletme yoktur. Polonun lastiklerine 7 farklı noktada hava bastırdım,bunların 4 tanesi Euromaster servis,diğerleri yetkili lastik servisleri (Michelin,Good Year,Pirelli,Continenal vs),hiç biri birbirini tutmadı. Hele benzinlikteki pompalar Allaha emanet. En güzeli kaliteli bir portatif kompresör almak,fiyatları tuzlu ama en azından stabil.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;562293
Ben iddia ediyorum şu koca ülkede,doğru basınç ölçen alete sahip 100 tane işletme yoktur. Polonun lastiklerine 7 farklı noktada hava bastırdım,bunların 4 tanesi Euromaster servis,diğerleri yetkili lastik servisleri (Michelin,Good Year,Pirelli,Continenal vs),hiç biri birbirini tutmadı. Hele benzinlikteki pompalar Allaha emanet. En güzeli kaliteli bir portatif kompresör almak,fiyatları tuzlu ama en azından stabil.

Yada gerçek basıç sensörü olan bi araba alıp yb den takip ederek hava basmak :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=7640]Esariipek[/MENTION] ; Insignia stayl diyorsun:D
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...