škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2001 fabia Kapılar kendi kendine kilitliyor. Lütfen yardım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı xemrex315

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar

2 ay önce 2001 fabia aldım. 1 haftadır kapılar kendi kendine kilitleyeme başladı birkaç ustaya götürdüm kapı switchlerimdem diyen oldu konfor beyninden diyen oldu ama net birşey diyen olmadı. Aracın kilidi açtığımda 4lü sinyaller önceden yanıyordu şimdi yanmıyor. Aracın sol kapısı açtığımda tavan lambası yanıyor. Park lambaları açıkken kapıyı açtığımda ikaz sesini veriyor kapattığımda tavan lambası ve ikaz gidiyor Birde bagaj kilidi hiçbir zaman kitlemiyor hep açık kalıyor. Önceden sağ ve sol kapının altındaki lambalar kapı açıkken yanıyordu şimdi yanmıyor. Başına böyle bir durum gelen var mı yardımcı olabilir misiniz?

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kardeşim senden öncekiler nasıl kullanmış biliyor muyuz? Arabada alarm var mı? Kapıları içeriden otomatik açan kapatan düğme var mı? İyi bir elektrikçi işi çözer.

Çevrimdışı xemrex315

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alarm yok arabada. Kapının içindeki kilit düğmesi car önceden çalışıyordu şimdi çalışmıyor
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2024, 21:49:56 Gönderen: xemrex315 »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Sviç üzerinden gidip deneme yapılabilir, oradan düzelmezse BCM konfor ünitesinden şüphelenirdim. Sağlam bir BCM ile serviste test ederler önce