škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Lpg taktırdım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
irfan hocam aracınızda chip filan mı var.. performansı normalden iyi gibi..

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: zaferhan;426933
irfan hocam aracınızda chip filan mı var.. performansı normalden iyi gibi..

Standart 1.2 TSI DSG 105 bg, 175 Nm tork, 0-100 hızlanma verisi obd portundan ölçümle 8.7 sn

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Test Sürüşü yaptim.  10 TL lpg ile 50 km yaptım. ariza lambam yanmadı. Fazla basmadan sakin kullandin e5de şehir içinde.  Degerler nasıl sizce???

Çevrimdışı sahintan

• Fabia II Hastasıyız DeDe
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ahmet abi senin değerleri merak ettim mahfuz ustamın yanındayken seni konusuyorduk :D 20 TL 120Km yol yapıyormussun dogrumudur ?? ne var aracında nasıl böyle yakıyor ?

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
irfan hocam..skoda nın sitesinden 10.2 okumuştum.. youtube dan bi kaç video izledim sen haklıymışsın.. 9 sn nin altında gerçekten..inanamadım harika değer..2000 motor honda accord bile daha yavaş...demek ki yanlış yazmışlar siteye..

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;426937
Standart 1.2 TSI DSG 105 bg, 175 Nm tork, 0-100 hızlanma verisi obd portundan ölçümle 8.7 sn

başkan dsg şanjuman ile  8,7 yi asfalt üstünde  görme imkanı yok ama  sadece ölçümle çıkabilir bu rakam  asfaltta  dsg şanjuman ile  nedir bu aracın 0-100 ü hiç denedinmi

Çevrimdışı sahintan

• Fabia II Hastasıyız DeDe
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;426927
Hesap kitap yapmak lazım, yıllık km, kit fiyatı, değer mi, aracı kaç yıl kullanacaksın...

abi günlük 2 km yol yapıyom :kart: evden kuruma kurumdan eve
lpg diyelim 800 e taktırdım atiker . aracıda yani askere gidene kadar satmam 2 bilemedin 3 yıl.

birde ben aracı bakımını yaptırıcam ya 15bin km diyorlar ben 15bin km yi 10 yılda anca yaparım 10 yıl boyunca bakıma koymuyacakmııyım ? yani ?

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
youtube da asfaltta test edenler var..9 sn civarı ama..bayır aşağıda çekmiş olabilirler :) bu arada hızlanmasında bir şey farkettim..60 km ye kadar çok fena 2sn sürmyor nerdeyse...60 la 100 arası zaman alıyor..100 den sonrası ızdırap ...

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
10 TL lpg ile 50 km yaptım iyimi .
Şehir içinde? ???????

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: bora-feat;426952
başkan dsg şanjuman ile 8,7 yi asfalt üstünde görme imkanı yok ama sadece ölçümle çıkabilir bu rakam asfaltta dsg şanjuman ile nedir bu aracın 0-100 ü hiç denedinmi

1.2 TSI ile 0-100 denemiş gibi kesin yazmışsın  :)

Asfalt üstünde aldım sonucu, hesapla işim olmaz :) Merak edip çok defa denedim, zira Youtube'da Polo 1.2 TSI ile millet 85. sn'de 0-100 yapıyor, dedim neyimiz eksik, denedim, çok rahat 9 sn altında 0-100 görebiliyorum, hiç üzmeden hem de. Ölçüm dediğim şeyi hem ELM (linki aşağıda) hem de normal kronometre ile yaptım. 10 kere de denesen her seferinde 9 sn altında. Daha iyi bir lastik olsa hele...

Mustafa senin de hoşuna gidebilir böyle bir oyuncak ;)

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=16974

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
Alıntı yapılan: sahintan;426922
abi sizinb fabia 1 motor 1.2 yoksa 1.4 mpi ?? mi
1,4 101 bg
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
lpg kullanıcısı arkadaşlar, aracınızda montajdan sonra arıza lambasının yanık kalması, devir dalgalanmaları vs gibi sorunlarla karşılaşan oldumu? lpg markası da belirtirseniz sevinirim.

Çevrimdışı ahmetmeski

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
benim aracımda lovato marka lpg sistemi var . ve saki kullanıyorum 30 tl lik lpg 170 km de dün bitti (+-) 10 km oynuyor. mehmet in değerleride çok iyi 10 tl ye 50 km  süper. arıza lambasıda yanmadıysa daha süper. bence hava filitresini değiştirme orjinali dursun

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
allaha şükür  arıza lambası hiç yanmadı.herhangi bir problemde olmadı.örnegin babamda octavia var ve atiker takılı aracı ısıtmadan hareket ederse stop ediyor.titriyor.çok şükür ben çalıştırıp gidiyorum.Umdugumdan çok çok daha iyi çıktı.Bu arada bende landirenzo takılı
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com