škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

17 jant için lastik önerileriniz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mncmnc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar işin özünde marka seçmek yerine ihtiyaca göre ürün seçmelisiniz, spor sürüş mü konfor mu, yol tutus ve rahatlık mı yoksa uzun omur ve dayanıklılık mı? tum bunların hepsı tek bır lastikte olsaydı bu kadar ceşit üretmelerine gerek kalmazdı. İstediğimiz şeyi iyi bilmeli ve sçimide ona göre yapmalıyız. unutmayın sizi ve sevdiklerinizi yolda tutan tek şey o dört pençedir...

Çevrimdışı vaskonx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün 2 tane Continental ContiSportContact 5' 550 TL ye 7 takside aldım. Önlere taktırdım. İzlenimlerimi paylaşacağım...Herkese yorumları için teşekkür ederim.
O bir Skoda, O bir dev, Octavia A5  

:polis:

Çevrimdışı mncmnc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun kazasız sürüşler yapın inşallah, geri bildirimleriniz hepimiz için iyi birer bilgi olacaktır.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun cenk. benim baktığım ve hoşuma giden lastikler arasında bu da var. negatif bir özelliği olursa bizi aydınlatırsın. ama pek sanmıyorum böyle birşey olacağını.

Çevrimdışı vaskonx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;424709
hayırlı olsun cenk. benim baktığım ve hoşuma giden lastikler arasında bu da var. negatif bir özelliği olursa bizi aydınlatırsın. ama pek sanmıyorum böyle birşey olacağını.

Tabiki paylaşacağım. Lastik aldığım bayii havanın 34 olmasını söyledi. Teşekkürler..
O bir Skoda, O bir dev, Octavia A5  

:polis:

Çevrimdışı canmert2005

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
geçen ay michelin ps 3 aldım.
şu an 1000 km civarı yol yaptı.
ses olarak müthiş iyi,yol tutuşu ebadına göre yeterli.
ama deformasyon için birşey diyemem.