škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia I Kalorifer/klima Fanı Temizliği Fotoğraflı Anlatım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı acoldemli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Resimler gözükmüyor elinde resimler olan var mı arkadaşlar. Fabia I 1.2 HTP yeni aldım. Kaloriferi pervane moduna getiriyorum kayış sesi gibi ses geliyor, 2 ve 3 te daha da artıyor. iki türlü ses duyuyorum biri güvercin vuuuk vuuk yapıyor gibi diğeride de kayış sesi gibi.

Çevrimdışı mkfc66

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;490259
Kalorifer fanini temizledim bende. Emeginize saglik isime yaradi. Gel gor ki ertesi gunden itibaren yine ince ince ses yaomaya basladi. Sanirin icine toz dustukce yapiyor icini iyi bi temizlemek lazim hava cok soguktu usendim ugrasmadim bende.

Ben bir yerde bu konuyla alakalı wd40'ın fayda etmediğini, gres yağı sürülmesi gerektiğini okumuştum. Denemedim ama, benden söylemesi :)

Çevrimdışı Frequency

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia 2 de kalorifer fanına ulaşılamıyor, fan değişimi için göğüs tümden sökülmesi gerekli, yetkili servis sadece söküm takım için 500 lira+3 gün arabayı bırakmamı istedi, piyasada da 300 den aşağı yapan yok, fabia 1 in kıymetini bilin.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mkfc66;565571
Ben bir yerde bu konuyla alakalı wd40'ın fayda etmediğini, gres yağı sürülmesi gerektiğini okumuştum. Denemedim ama, benden söylemesi :)

Sonra yag icinde dagildi herhalde yerini buldu tik yok simdi :)

Çevrimdışı blast3r

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende kaloriferi açınca ötüyo resimler silinmiş sanırım bide kablo kesecez falan demişsin geri yapamam herhalde ben onu hiç beceremem öle işleri