škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Artık aile değil miyiz?!

mygokhan · 188 · 35711

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle böyle bir konu sadece bu sitede açılırdı, niye derseniz burda herkes "biz bir aileyiz" mantığını benimsemiş veya benimsemeye çalışıyor.Ben diğer kardeş siteye de üyeyim ilk oraya üye olmuştum ama yaklaşık 4-5 aydır sayfasını bile tıklamadım,niye burda ortam daha güzel ve sıcak.Benim babam,amcam ve dayım eski skodacılardan amcam hala skodaya devam ediyor geçen sene Yetilendi :) Anlıycanız bende doğuştan skodacı oldum belki sitenin çekirdek kadrosuna dahil olamam ama elimden geldiğince buluşmalara ve paylaşımlara katılabilirim. .Bunu en içten dileklerimle söyleyebilirm ki....

" BİZ BİR AİLEYİZ "  arkadaşlar

Eğer ana sayfada il il üyelerin belirtildiği bölüm olsa aynı ildekilerin birbirleriyle bağlantı kurmaları daha kolay olur :kat:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: avni;420210
....belki sitenin çekirdek kadrosuna dahil olamam ama....
Çekirdek kadro dediğimiz zamanında da, şu anda da sık görüşen kişilerdir zaten. Çekirdek kadro için ekstra bir özelliğe falan gerek yok. Misal YÜKSEL nickli arkadaşımız iş yoğunluğundan foruma çok az uğrayabiliyor ancak çekirdek kadrodadır mesela.:wnk: Çekirdek kadroya girebilmek için buluşmalara hevesli olmak yeterli.:kiki:
Not : Hepimiz çekirdeğiz.:D

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
foruma uğrayıp katılım yapan herkes ayçekirdeği zaten :)
kel olanlar kabak çekirdeği :D

Alıntı yapılan: vospar34;420208
İlker bey gümüşhanede öğretmenim ben kale köyünde.Aslen Kırşehirliyim.

Ben de gümüşhaneliyim ama karabükte doğdum :) nasıl oluyorsa...

Yılda bir falan geliriz oralara, torul-musalla tarafları...

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;420213

:++::++::++::++::++::++::++::++::++::++:

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;420213
foruma uğrayıp katılım yapan herkes ayçekirdeği zaten :)

:xx::xx:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
canım kabak çekirdeği çekti yav :kiki:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yeğenlerim başıma iki kaplumbağa bela etti. bu aralar onun sitesine girip araştırma yapmaktan bu iki site uzak kaldı bana rahat 4 saat vakit harcarken en fazla bir saate düştüm. bazı mesajların içeriğine bile bakmıyorum artık. kış geldi birşey yapamıyoruz araba bok içinde akşam erken kararıyor. halsizlik yorgunluk. gel artık bahar geelll...

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
s.a.

uzunca bi aradan sonra tekrar merhaba.

yaklaşık 2 senedir giremiyordum. hem ev değiştirip pc nin ayrı odada kalması. sonra cocuk durumları, şantiyede işlerimin artması ve o zaman olan olumsuz bi kaç olay forumdan uzak kalmama sebep olmuştu.

biraz önce gökhandan tlf da güzel bi fırça yiyince girmek farz oldu. inş aktif olmaya çalışacam. herşey bi tarafa hakkaten özlemişim sizleri...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Forumun belirli müdavimleri vardı zamanla bir kısmı çeşitli tartışmalar yüzünden yok oldu o dönemler forumun en hit dönemiydi bana kalsa.. Gerek teknik konular gerek sohbet,muhabbet kısmı güzel yürüyordu.. Zaman geçtikçe üye sayısı arttı kemik tayfası arttı çoğu kişi işim görülsün yeter edasıyla girmeye başladı o zaman ben bile artık yeter dedim.. İnsanlara üşenmeyip cevap veriyoruz sonra saçma sapan tepkiler vermeye başlıyorlar özellikle şu son 6 aydı çoğu konuyu okuyorum cevap kısmını ağzına kadar dolduruyorum sonra nedense içimden göndermek gelmiyor tekrar siliyorum.Eğer o samimi ortam ve paylaşımlar artarsa ortam tekrardan şenlenir :)

Yöneticilere tribim hala devam ediyor bunuda hatırlatmadan geçemicem :) Forum açılalı kaç sene oldu hala sticker işi çözülemedi bence bu işe biran önce el atılmalı :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
işte böyle...

Gökhan yöneticilik vasfını hakkıyla eda ediyor maşallah :)

bi de Baki abi geldi mi kalkabiliriz, biraz daha bekleyelim :rm:

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tum forumlardaki genel sIkInti ates alim cikayim dusuncesi , onune gecilmesi zor ama imkansiz degil. Ne yaparsaniz yapin kafaya koyduysa o cevabi alip gidecektir.

Ornegin , Acilllll , yardimmmmm gibi basliklar sirf dikkat cekme amaciyla aciliyor , haliylede cekiyor. Ve cevap sayisi fazla oluyor. Bunuda genelde ates almaya gelenler yapiyor bu sekilde olunca eski uye konu aciyor fazla dikkat cekmedigi icin az cevap geliyor ve uzuluyor. 1 saatlik uye benden daha cok ilgi goruyor diye..

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En çok eski ortam yok diyenlerden biriside benimdir herhalde. Çok takıldım bu sitede ama üye olmadım herkesi az çok tanıyordum,o uzakta yapılan buluşmaları falan hep görüyordum ama ehliyetim yok diye sadece heveslendim. Ehliyeti aldıktan bikac ay sonra üye oldum. Favoritle bulusmalara gidemeden sattık zaten. Daha sonra fabiayı aldık ilk bulusmaya gittiğimde, bu benim icin her zaman bir anı olarak kalıcaktır, hiç yabancı hissetmedim kendimi sadece muhabbete odaklandık süperdi. Daha sonra zaten hiç kaçırmadım. Önerim eski üyelerinde gelmesidir. Tabi bu sadece bir kardeş tavsiyesi,ancak o zaman yoluna girecektir.

Bizim tayfayı bilenler bilir zaten her zaman takip ederiz açılan konuları beraber bulustugumuzda bile tartısırız yeni olan üyelerin bazılarını eleştiririz vs yani Kadir Can vs biz hep forumdayız tam destek buradayız. :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben hep buradayım, ehliyete bir şey kalmadı.Alayım buluşma İstanbul'da olsa da geleceğim:D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Site güvenliği! Mihalgazi abi tekrar geri geliyor haberini aldim :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle