škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Golf 4 kolçağı taksam?

lrfan · 38 · 11350

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yetinin konsolu orjınal kolçagın şekli hakkında bilgimiz olsa inanın yardım ederiz. benim fabia 2 için sorsanız yardım ederdik inanın. kolçagın takılacagı yerin fotosunu koyun en azından

Çevrimdışı kzmtsn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aşağıdaki linkte 49 dolara galiba. Yanlış anlamadıysam.
http://bit.ly/1dGjQZw

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bunu dışardaki herhangi bir tunıngciden almanız mümkün ancak kesinlikle tavsiye etmiyorum. 40 tl ücreti var ebaydan almaya gerek yok. oldukça da pahalıymış ebayda. bunu takmanız için konsola vida atmanız gerek ki bu durum çok kötü olur. bunu takmak yerine hiç almayın derim.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;443776
yetinin konsolu orjınal kolçagın şekli hakkında bilgimiz olsa inanın yardım ederiz. benim fabia 2 için sorsanız yardım ederdik inanın. kolçagın takılacagı yerin fotosunu koyun en azından
yarın foto çeker koyar ona göre fikrinizi alırım ilginize teşekkür ederim arkadaşım.
bu arada yetinin kendi kolçağı konsolda sabit yükselti şeklinde
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim aracımın konsolu bu şekilde

orijinal kolçaklıda ise arka iki gözün üstü kulemsi şekilde yüksek ve içinde soğutucu göz var yani yapısal farklılık çok o yüzden orijinal kolçak için konsol değişimi şart benim bişiler uydurmam gerek
Buda aracın orijinal kolçak konumu

« Son Düzenleme: 13 Eylül 2013, 10:49:34 Gönderen: muallim45 »
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı ruyaci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;444674
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-skoda-octavia-kolcak-siyah-deri-ucretsiz-kargo-75007956/detay/

bu tarz bir kolçak daha uyumlu olur sanki. konsoldaki yuvayla uyumlulugunu araştırmak gerekli

Evet bu farklı görünüyor. Delme yok diyor. eğer dediği gibi sağlam oturursa çok güzel bir ürün.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok evvelce bunu görmüştüm ama Octavia olunca kaybetmiştim bardaklık kısmı çok benziyor bakalım satıcıya sordum yetiye olur mu diye ne cevap gelecek inşallah olur da bu basit sıkıntıyı da aşarız sonrada cam rüzgarına araştırmaya devam edeceğim perflex i ne kadar sıkıştırdımsa da üretime aldıramadım parti parti üretim yapıyorlar en önemlisi de talep ölçüsü tabii.
teşekkürler bahtsız
2020 Karoq 1.6 TDI