škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yetim buza teslim oldu :(

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı coolpassenger

• Yeti2.0TDİ4x4DSGOCTtuning
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı crgn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben yanlıs biliyormusum :)  aynı tuş hem asr hemde esc içinmiş. OFF yaptıgınızda ASR devre dışı oluyormus. ESC kapatılamaz diyormuş  zaten klavuzda..

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ASR karda, buzda bir işe yaramaz. Kullanım kılavuzunda da yazar zaten karda, buzda ASR yi kapatın diye.ASR açık buzda aracı zorlarsanız baskı balata zarar görür, azalır.

Çevrimdışı gunerkan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kartalkaya yolunda yaz lastikli nice land roverler x5 ler madara oldu, siz kalmışsınız çokmu? Buza yapacak bir şey yok, kış lastiğide kar etmez çok zaman. Çivili  lastikler var buz için.

Çevrimdışı odilsiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akselektronik.com
Arkadaşlar;

Olay söylenildiği gibi lastiklerde bitiyor. Üç gündür Yetim yerinde yatıyor. İşe gidiş gelişte kış lastikli Fiorino kullanıyorum. Dün akşam batı Ataşehirdeki Paladyum önündeki yokuşu akşam saat altıda rahatlıkla çıktım. Bir çok araç çıkamaya çalışıyordu. Vw, Bmw  farketmiyor. Önemli olan lastik...Kış Lastiği.. Ama lastiğe güvenip te kontrolü kaybetmemek lazım. Sonuçta kış ve karda araba istediğiniz yerde durmuyor.

Çevrimdışı hanedan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu dediğiniz sıkıntıyı bende yaşadım.aracimin üzerinde ilk aldigimdaki lastikler var,aracın şu halı ile performansını merak ettim ve bir dağ yoluna çıktım.arkadasin dediği gibi ilk başlarda çekmiş çok düştü ,akabindede tamamen durdu.ne zaman asr iptal ettim araç atak bir sekilde patinaj yapmaya başladı.

Çevrimdışı Blackhawk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yaşadıklarım kafama takıldı bende huyum kurusun üstüne giderim akşam iş dönüşü boş bi arazide buz antremanı yaptım aracımla ASR Kapalı iken ve sport modda bi hayli başarılı idi ama ilk fırsatta kış lastiği edineceğim ayri çünkü pençeleri olmayan bir kar canavarı tüysüz bir tavuk gibi kalakalıveriyor :) bu arada akşamki ufak çaplı sürüş denememi video ya çektim mümkün olursa buraya ekliyeceğim...