škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

17'' trifid jant patlaması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
lezgin geçmiş olsun en tehlikeli olan ön tekerin patlaması birde hızlıysan takla atman işten değil. arkadaşınki dediğin gibi fabrikasyon bir hatada olabilir. yada hani derler ya barutu elinin üstüne koyarsan sadece yakar; avucunun içine koyup sıkarsan elini parçalar. böylede olabilir. yalnız birde şu var darbe alan nokta dış bükey patlama esnasında absorbede etmesi lazımdı. ilginç bir durum.
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2012, 01:51:14 Gönderen: YEKE »

Çevrimdışı lezgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hocam adımı yanlış yazmışssın :) teşşekkür ederim. çukura vurduğum hız 60 km/s ti.çok hızlı değildim ama beni galiba esp kurtardı.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
lezgin düzelttim. özür yazını okurken bir an bakmıştım. bu senin hadiseyle izmire giderken denk geldim önümdeki arabanın ön teker patlayınca bir anda karşı yoldan aşağı uçmuştu. Allahtan içindekiler ufak sıyrıklarla atlattılar. etkilendim mi nedir bundan dolayı hızlı gidersem iki el tutuyorum direksiyonu.

Çevrimdışı lezgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;414817
lezgin düzelttim. özür yazını okurken bir an bakmıştım. bu senin hadiseyle izmire giderken denk geldim önümdeki arabanın ön teker patlayınca bir anda karşı yoldan aşağı uçmuştu. Allahtan içindekiler ufak sıyrıklarla atlattılar. etkilendim mi nedir bundan dolayı hızlı gidersem iki el tutuyorum direksiyonu.

valla hocam çok haklısın burası türkiye yollar malum.artık araba kullanınca gerçekten korkuyorum bi çukur çıkar diye.aslında  başka bi araç olsaydı ben de yoldan çıkardım ve kötü şeyler olabilirdi ama esp den olsa gerek araç çok ciddi bi şekilde topladı kendini. ESP vazgeçilmezim oldu cidden çok önemli

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: lezgin;414883
valla hocam çok haklısın burası türkiye yollar malum.artık araba kullanınca gerçekten korkuyorum bi çukur çıkar diye.aslında  başka bi araç olsaydı ben de yoldan çıkardım ve kötü şeyler olabilirdi ama esp den olsa gerek araç çok ciddi bi şekilde topladı kendini. ESP vazgeçilmezim oldu cidden çok önemli

ekstra 10.000 tl verip active donanım seçmememizin tek sebebi ESP kesinlikle

Çevrimdışı pharmacist

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
gören herkes birşeyin üstünden geçmişsin taşa vurmuşsun falan diyor ama ısrarla söylüyorum yol tertemizdi ve ben de dikkatli şöförümdür, yine olur da gözden kaçmıştır diye geri yürüdüm baktım birşey yoktu, hem öyle olsa ilkönce ön tekeri parçalardı...

demir çubuk bile girse jantı hiçbir şekilde o hale getirmemesi gerektiğini düşünüyorum, benim teorim ilk önce jant patladı ve o kopan parça lastiği yardı, ama emin değilim tabi ki...

34 havanın çok olduğunu düşünmüyorum, 50 bile basılsa lastik patlasın ama jant o hale gelmemeli...

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
BU lastiklerde bi sıkıntı var bir kaç super b sahibi arkadaşımda bu sorunu yaşadı lastiğin serisinde  bi bozukluk var bana göre  lastiğin serisi ile alakalı bi durum bazen böyle büyük hatalar yapıolar  lastik firmaları