škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeti greenline 17 jant 215-50-17 lastik taktım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erenceren

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yeti greenline aracıma 17 jant taktım ve şimdi çok daha severek kullanıyorum.annapurna 17 jant ve 215-50-17 lastik.arabanın çekişinde hiçbir şey farketmedi desem yeridir.

Çevrimdışı erenceren

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
8 aydır kullanıyorum ama hep jantlardan dolayı ısınamıyordum. 215 takınca %2.5 değişim oldu. çok olmasa bile değişim en azından o kadar küçük görünmüyo ve bu araca annapurna jant bence çok yakışıyor.belki amortisörlerde sertleşme olmuştur ama ben farketmedim.şimdi severek kullanıyorum.

Çevrimdışı istavrit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun

Fotoğraf çekip ekleme imkanınız varsa merak ediyoruz.

Çevrimdışı gralcan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erenceren;412819
8 aydır kullanıyorum ama hep jantlardan dolayı ısınamıyordum. 215 takınca %2.5 değişim oldu. çok olmasa bile değişim en azından o kadar küçük görünmüyo ve bu araca annapurna jant bence çok yakışıyor.belki amortisörlerde sertleşme olmuştur ama ben farketmedim.şimdi severek kullanıyorum.

evet hocam bi foto koyarsanız çok makbule geçecek.

Çevrimdışı babakaptan

• Süvari
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.okyanusum.com
Alıntı yapılan: erenceren;412819

Aldığım gün servisten 17 jant talep ettim inatla değiştirmedi yakıt gideri çok oluyor diye 2 ay oldu bende hergün düşünüyorum,bu jantlarla çok çirkin duruyor araç. Yakıt artışı ne kadar oldu birde virajlarda durum nasıl çok merak ediyorum.

Çevrimdışı turkayenez

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Greenline, normal Yeti den zaten 2 cm alçak. 17 inç 215 lik lastiklerle görüntü mükemmel olacaktır diye düşünüyorum...

Çevrimdışı turkayenez

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Foto görmek isteriz...
Alıntı yapılan: erenceren;412815
yeti greenline aracıma 17 jant taktım ve şimdi çok daha severek kullanıyorum.annapurna 17 jant ve 215-50-17 lastik.arabanın çekişinde hiçbir şey farketmedi desem yeridir.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı erenceren

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar çep telefonuyla foto çekti bir saat oldu yükleyemedim.dosya büyük diyo devamlı.düzwnliyorumö kırpıyorum olmuyo bir türlü.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: erenceren;413627
arkadaşlar çep telefonuyla foto çekti bir saat oldu yükleyemedim.dosya büyük diyo devamlı.düzwnliyorumö kırpıyorum olmuyo bir türlü.

Imageshack gbi siteler üzerinden yükleyin, paylaşım kısmında sabit başlık var kolaylık sağlar

Çevrimdışı erenceren

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar burası da bahçeme yaptığım garajımın yolu.o taşların hepsinde (taşıma da dahil) alın terim var. bir ay önce arabanın şu an durduğu yerde camı kırıp zenec i çaldılar.araba 10gün servisteydi.çok canım sıkıldı.uğraştım şimdi kafam biraz rahat.
   ayrıca inanın bu jantla daha bir sevdim aracımı.yine istediğim gibi değil ama en azından daha zevkle kullanıyorum.öteki jantla devamlı satsam mı diye düşünüyordum. arabanın herşeyi hoş ama lastikler gerçekten küçük ve çirkin gösteriyor aracı. arabayı zevkle kullanmanın yanında yakıtın ne kadar arttığını umursamadım.bir iki defa bilgisayara baktım eskisinden çok ta bir fark yok. ben aracı hızlı kullanmıyorum zaten.