škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arka tampon 700 lira :(

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Salih28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bende öyle biliyodum ama sahibindende bi bakın beyazlara baya boyalı var

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Fabişin arka tamponunun alt ucunu çektiğimde epey bir esniyor ileri geri, ama boyada sorun yok

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstediği kadar pürüzlü olsun irfan abinin yazdığı şekilde boyanırsa hiçbir sorun olmaz :) Neyse geçmiş olsun

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Artık değiştirmişsiniz geçmiş olsun. Ama ben olsam folyo kaplamacılarada bi uğrardım. Belki tamponlarıda kaplayabiliyorlardır. Bu ara sahibinden.com'da bende boyalı tamponları gördüm zaten düşündüğüm ama görünce beğendiğim uygulamalar olmuş. Boya olayının zamanla sağdan soldan atma yapacağını bende tahmin ediyorum. Ama eğer aracımın renginde (kapuçino bej :) )folyosu olan bir yer bulsam mutlaka uğrar denerdim.

Çevrimdışı babakaptan

• Süvari
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.okyanusum.com
Çok farklı sevmediğim bir huyum var araba orjinal olacak,tamiri orjinal gibi olmazsa o araca binemiyorum.Bu sebeple çok araç değiştim. :hh:

Çevrimdışı tolga7482

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: babakaptan;412404
Çok farklı sevmediğim bir huyum var araba orjinal olacak,tamiri orjinal gibi olmazsa o araca binemiyorum.Bu sebeple çok araç değiştim. :hh:
İşiniz zor o zaman.
Ben geçenlerde ağaca sürttüm öyle bıraktım valla. Nazar boncuğu olsun diye.
(Nasıl sürttüğüm daha bir komik:))

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Boya biraz ustalık işidir bence...en esnek kısımlardan biri olan çamurluk paçalıkları bile boyalı bende...uygun astar, uygun koşullarda boya ve fırınlama yapıldığında sonuç güzel çıkıyor...Bizim mahallede 3-4 yeti var, tamponları gövde renginde...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)