škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Yeti

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
photoshop ile yapılan dizaynlar uzun süredir internette dolaşıyor olabilir ama aşağıdaki haberde yer alan kamuflajlı fotoğraflar bir kaç ay önce çekilmiş, ayrıca bu haberde 2015-2016 yazısı felan da göremedim ben. 3-4 sene sonra piyasaya çıkacak bir aracı kamuflajlayıp şimdiden test'e çıkacaklarını da pek sanmıyorum. Yeti makyajlanacak diye üzülmenize, uzun yıllar kasa değişmeyecek diye de sevinmenize gerek yok. Araçlarınızı kazasız belasız uzun yıllar kullanmanız dileğiyle.

http://www.autoexpress.co.uk/skoda/yeti/35642/skoda-yeti-facelift

Çevrimdışı gralcan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar iddia ediyorum makyajlı kasanın fotoğrafları eylül ekim gibi düşer.Yüce doğru söylemiyor.

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gralcan;408631
Arkadaşlar iddia ediyorum makyajlı kasanın fotoğrafları eylül ekim gibi düşer.Yüce doğru söylemiyor.
Ben daha erken olacağını tahmin ediyorum.

Çevrimdışı corova

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06navy;408630
photoshop ile yapılan dizaynlar uzun süredir internette dolaşıyor olabilir ama aşağıdaki haberde yer alan kamuflajlı fotoğraflar bir kaç ay önce çekilmiş, ayrıca bu haberde 2015-2016 yazısı felan da göremedim ben. 3-4 sene sonra piyasaya çıkacak bir aracı kamuflajlayıp şimdiden test'e çıkacaklarını da pek sanmıyorum. Yeti makyajlanacak diye üzülmenize, uzun yıllar kasa değişmeyecek diye de sevinmenize gerek yok. Araçlarınızı kazasız belasız uzun yıllar kullanmanız dileğiyle.

Ne üzülüp ne seviniyoruz. Hatta makyajlanirsa daha bir hoşumuza gider. Durum değerlendirmesi önceliğimizdir. Duygularımızı katmıyoruz bu yorumlara :)

Çevrimdışı corova

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06navy;408630

Ayrıca ben sizin linkini sunduğunuz haber ve fotograf üzerinden degil, konu başlığında paylaşılan fotografla ilgili yorum yaptım. Tesekkurler.

Çevrimdışı musti612

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ingilterede en begenilen memnun olunnan araç kasayı kabaca değişmezler nette bulunan fake yada gizli resimler sadece deneme yada test araçları karar vermek için olsa olsa ufak makyajla sadece ön farlar değişir yeni ön panjur dalan tamamen değişmesi 2015 2016 arası muhtemelen skoda felsefesi uzunsüren dayanaklı araçlar octavya gibi 12 13 senelik kasa üretiyorlar :D

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: musti612;408841
ingilterede en begenilen memnun olunnan araç kasayı kabaca değişmezler nette bulunan fake yada gizli resimler sadece deneme yada test araçları karar vermek için olsa olsa ufak makyajla sadece ön farlar değişir yeni ön panjur dalan tamamen değişmesi 2015 2016 arası muhtemelen skoda felsefesi uzunsüren dayanaklı araçlar octavya gibi 12 13 senelik kasa üretiyorlar :D

Benim de tahminim kasa değişmese de özellikle ön kısımda bir makyaj olacağıdır. Yalnızca ön kısmı makyajlamaları da baya bi değiştirir aracı, Fabia II'ye ufacık bir makyaj yaptılar baya bi değişti, Octavia'nın ön kısmı değişti bambaşka bir araç oldu. Sizin de bahsettiğiniz Octavia 13 senede iki kasa iki de makyaj eskitti, 2013 de yeni bir kasa da gelmesi bekleniyor. Yani 3 sene de bir değişmiş araç. Üreticiler birbiriyle yarışabilmek için durmadan kasa değiştirip makyaj yapıyor. Yeti'yi makyajlamakta geç bile kaldılar, ben aracın kalitesini ve sağlamlığını bildiğim için dış görüntüsü içime tam sinmese de almayı düşünürüm ama millet Yeti'nin tipini beğenmediği için gidip aynı paraya kore malı araçlara yöneliyor ya da yeti ile aynı kalitedeki araçlara dünyanın parasını veriyor.

Çevrimdışı musti612

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ya komik olacak ama ben yetiye vites yetiştiremiyorum  gaza basamıyorum fırlıyor yerinden :D :D :D