škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

TTNet 01.12.2012 tarihi itibaren tarife fiyatlarını güncelledi..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ali dayı

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

TTNet 01.12.2012 tarihi itibaren tarife fiyatlarında değişikliğe gitti.

detaylara aşağıdaki linkden bakabilirsiniz..
http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/Sayfalar/1-Aralik-2012-den-itibaren-gecerli-tarife-guncellemeleri.aspx

indirim beklerken zam geldi...
aylık ev telefonu ile beraber 70-80 tl öderken heralde 100 tl ye çıkacak..
yıllık maliyet de 1000 tl yi geçecek..
ayrıca bu gün posta ile açıklamalı mektup da geldi..
(af buyrun) değerli keriz müşterimiz diye başlıyor..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ali dayı keriz demiyordur bi kerem:rm: onu sen uydurmuşsundur.:haha: ben d-smart kullanıyorum yakında benide öperler:++: .yalnız benim kullandığım 8mbt hızında kullandığımı sandığım internetin lg tv servisi elemanı kesinlikle değildir en fazla 2,5-3 mbt hızındadır dedi.O zaman ben 2 mbt hızında bağlanıyorsam tarifeyi değiştirmem gerekiyor.:ok: ali dayı senin orda kaç mt hız alt yapı destekliyor?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uydunet 29 TL sınırsız 1mbit hız.....Neyimize öyle yüksek hız...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
TTnet benden uzak Allahına yakın olsun.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı kadtas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Siteye bir türlü gelmedi Superonline, şu an 24 mbit bağlantı alıyorum Vdsl2 ile.. Ama AKK yüzünden ilk hafta 3mbite düşüyor :(

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadtas;407566
Siteye bir türlü gelmedi Superonline, şu an 24 mbit bağlantı alıyorum Vdsl2 ile.. Ama AKK yüzünden ilk hafta 3mbite düşüyor :(
kadir bu smart tv'den wi-fi özelliğiyle you tube'dan film seyredemiyorum sürekli loadıng uygulamasıyla karşılaşıyorum çok donuklaşıyor bunun olmaması için kaç mbt ile bağlanması gerekiyor veya bunun başka yolu varmıdır?
Acaba pc'den hdmı kablosuyla direkt tv ye bağlasak faydası olur mu?

Çevrimdışı kadtas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;407568
kadir bu smart tv'den wi-fi özelliğiyle you tube'dan film seyredemiyorum sürekli loadıng uygulamasıyla karşılaşıyorum çok donuklaşıyor bunun olmaması için kaç mbt ile bağlanması gerekiyor veya bunun başka yolu varmıdır?
Acaba pc'den hdmı kablosuyla direkt tv ye bağlasak faydası olur mu?
Hocam, evde kullandığınız wifi N mi G standartında mı ? 54/150/300 mbit mi hangisi yani?
Şöyle izah edeyim, modemin yayın kapasitesi 54 mbit ve sinyal gücü yarı veya yarıdan az ise ; muhtemelen donmalar bundandır.150/300(N) mkvleri bile sorunsuz stream yapabilir.
Ayrıca smart tv de ki alıcı nın da N / G olması bunda etkili.
http://www.speedtest.net ' den begin test diyip hız ölçüm sonucunu söyleyebilir misin?4 mbit üzeri ise, 1080p videoları sorunsuz doldurması gerekiyor yavaşta olsa, takılmadan oynatması gerekir.

Bir de , bu gibi durumlarda youtube kıstas alınmamalı bence.. Eskisi gibi hızlı değil, kullanan sayısı çok fazla.. Mesela vimeo.com'dan hd video deneyerek tekrar sonucu bildirebilir misin?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadtas;407572
Hocam, evde kullandığınız wifi N mi G standartında mı ? 54/150/300 mbit mi hangisi yani?
Şöyle izah edeyim, modemin yayın kapasitesi 54 mbit ve sinyal gücü yarı veya yarıdan az ise ; muhtemelen donmalar bundandır.150/300(N) mkvleri bile sorunsuz stream yapabilir.
http://www.speedtest.net ' den begin test diyip hız ölçüm sonucunu söyleyebilir misin?4 mbit üzeri ise, 1080p videoları sorunsuz doldurması gerekiyor yavaşta olsa, takılmadan oynatması gerekir.

Bir de , bu gibi durumlarda youtube kıstas alınmamalı bence.. Eskisi gibi hızlı değil, kullanan sayısı çok fazla.. Mesela vimeo.com'dan hd video deneyerek tekrar sonucu bildirebilir misin?
bahsettiğin kavramlar bana yabancı ama bana sadece d-smart'dan 50 gb ye kadar 8 mbt daha osnraysa 2 mbt olacak dedi.birde bahsettiğin linkten bakayım bi.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
test verileri pıng 21
dowload speed 6,94 mbps
upload 0,74 mbps
modem ise kablosuz 125 mbps.
şimdi ben bu verilerle tv'den wi-fi ile film seyredebilirmiyim?
teşekkürler.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
-------------
bunu anlamadım?

Çevrimdışı kadtas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;407590
test verileri pıng 21
dowload speed 6,94 mbps
upload 0,74 mbps
modem ise kablosuz 125 mbps.
şimdi ben bu verilerle tv'den wi-fi ile film seyredebilirmiyim?
teşekkürler.
Hocam, veriler hd video izlemek için oldukça yeterli. Eğer televizyonun bulunduğu yerde sinyal zayıf değilse sorunsuz izlemen gerek. Ama dediğim gibi, bu aralar youtube.com bir çok videoda çok yavaş. Onlara denk gelmiş olablirsin, vimeo.com ' dan full hd video izlemeyi dener misin aynısı olacak mı ?