škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ses izolasyonu Kapı ve Davlumbaz + Pütür

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim de ön 2 kapıdan defalarca söküp takılma kaynaklı sesler geliyor, ne uygulasam acaba?

Çevrimdışı D16inside

• JDM & Detail Meraklısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://eatsleepshift.blogspot.com/search/label/honda/
hacı aynı sorun bende de var maalesef bir kaç yara sorud klips lerin yenilenmesi gerektirğini söylediler buralarda bulamadım maluk mahrumiyet bölgesi :( ama ist. cok rahat bulunur.

Çevrimdışı AlperMusa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Star klips diye bir yer var arkadaşlar bende kendi aracımın klipslerini ancak orada buldum :)
Emin olun sizin klipsler çok daha kolay bulunur benimkisi en zorlarındandır çünkü.
Ben servise sordum 14 TL dedi yuh çektim ne yapıyorsun sen dedim altı üstü plastik parça.
50 kuruşmuş burada.
Birde bir adet örnek olsun elinizde değiştirirken de karşılıklı değiştirin açıkçası.
Hem erkek hem dişi olanıyla birlikte.

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
starklips bostancı sanayideydi galiba. daha önce ürün almışlığım var ordan ilgili bir yer. reyondanal.com sitesi de aynı yer olması lazım. kartal sanayide bulurum ben muhtemelen.

Çevrimdışı tuncays44

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba . arkadaşlar civic sahibiyim ve yol, lastik sesi aşırı fazla. pütür alacağım. bu pütürü çamurluk içine lastik üstüne sıkacağım. bitüself  veya firex i de uygulamam gerekiyor mu davlumbazlara. uygulanacaksa davlumbazlar sökülüp içte kalan kısma mı uygulanmalı?

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Her çamurluk içine en az 2 tercihen 3 kat pütür atın, katlar arsında kuruması için bir süre bekleyin. davlumbaz içlerine bitüself uygulayın..
firex i bu kısma uygulamanızı önermem, sıvı emmesi durumunda hoş olmayan durumlar ortaya çıkabilir..

Çevrimdışı tuncays44

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;411139
Her çamurluk içine en az 2 tercihen 3 kat pütür atın, katlar arsında kuruması için bir süre bekleyin. davlumbaz içlerine bitüself uygulayın..
firex i bu kısma uygulamanızı önermem, sıvı emmesi durumunda hoş olmayan durumlar ortaya çıkabilir..

yani hocam bitüself pütür sıkılan yere değil, davlumbazlar söküldükten sonra arkasına, araç içinde kalan yere uygulanacak değil mi?

Çevrimdışı atilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bituself, titreserek gurultu olusturabilecek buyuk parcalarin titresimini azaltacaktir. Ornegin kapi dis saci gibi. Bunun icin, aracta gordugunuz her teneke parcasina yapistirabilirsiniz :) Ne kadar az titresim, o kadar az kabin ici gurultu ...

Çevrimdışı tuncays44

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bu bituself i internetten satan yer yok mu? koçtaş sitesinde bitümlü mebran diye bir şey var ama farklı sanırım.

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün sanayiye uğradım, kapı döşemesini daha sökmemiştim r9 un döşeme kliplerinden aldım 6 tane, 1.5 tl verdim. fotoda beyaz olan klipsler. üzerinde siyah contası ile geliyor, diğer klipslere onlardan söküp taktım. pembenin biri kırılmıştı görüldüğü üzere. ön iki kapıda da kırık klipler çıktı onları değiştirdim, contanın bittiği yerde 1-2 kat elektrik bandı yapıştırdım. biraz önce test ettim o tıkırtılardan eser kalmamış, ruhum rahatladı vallahi :)

Çevrimdışı D16inside

• JDM & Detail Meraklısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://eatsleepshift.blogspot.com/search/label/honda/
bu pütür kalitesi cok önemli mi _? würth alıcam ama 10 kutusu 300 geciyor :(

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok ta önemli değil, piyasa da 8-10 tl arasında çok ürün var.
dyson bilinen/tercih edilen bir ürün..