škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni 2012 Octavia

uzman · 50 · 16670

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mustaferbil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende skodaları çok severim ancak 1.4 tsi 122 beygir vs 2,0 dizel 163 beygir volvo deyince bi düşündümde :xx:  skodayı kullananı tebrik ediyorum iyi cesaret volvocuyu tanıyosanız söyleyin kendisine kendini yüksek bi yerden atsın yaşamasın.:kiki: şaka bi yana gerçekten volvocu şoför değilmiş yani. mümkün değil arkadaşım söylediğin şey.

Çevrimdışı mira

• ince fikir
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
güçlü bi motoru varsa şöfore fazla gerek yok bence  olduda basmadımı :D

Çevrimdışı mustaferbil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mira;397708
güçlü bi motoru varsa şöfore fazla gerek yok bence  olduda basmadımı :D

1.4 tsi 2.0 dizel den güçlü müdür demek istiyosun ? =)

Çevrimdışı kutluhan83

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustaferbil;397704
bende skodaları çok severim ancak 1.4 tsi 122 beygir vs 2,0 dizel 163 beygir volvo deyince bi düşündümde :xx: skodayı kullananı tebrik ediyorum iyi cesaret volvocuyu tanıyosanız söyleyin kendisine kendini yüksek bi yerden atsın yaşamasın.:kiki: şaka bi yana gerçekten volvocu şoför değilmiş yani. mümkün değil arkadaşım söylediğin şey.

söylediğim şeyin açıklamasını yaptım ne volvo düşmanıyım nede tsi kullanıcısıyım sadece defalarca yaşadığım şeyi paylaştım, ben volvoyu kötülemiyorum tsinin reklamınıda yapmıyorum, bu tsi nin marifeti de olmayabilir dedim sadece psa nın citroende ve volvoda kullandığı 2.0 dizel motorun performans sorunu yaşadığını dile getirdim herkes ciddi yada lakayit aklına geleni yazdı. volvo ve citroenin ortak kullandığı bu motorun teknik verilerine bakın biz defalarca denedik ve volvonun 0-100 deki fabrika verilerinin yanından bile geçemedik. ve sonunda zaten yazılımı ile oynamak zorunda kaldık. volvo kullananlar ve tanıdıdık volvo kullanıcılarına sorun volvo servisi bile o motora garantili yazılım uygulaması yapıyor.

Çevrimdışı mustaferbil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kutluhan83;398450
söylediğim şeyin açıklamasını yaptım ne volvo düşmanıyım nede tsi kullanıcısıyım sadece defalarca yaşadığım şeyi paylaştım, ben volvoyu kötülemiyorum tsinin reklamınıda yapmıyorum, bu tsi nin marifeti de olmayabilir dedim sadece psa nın citroende ve volvoda kullandığı 2.0 dizel motorun performans sorunu yaşadığını dile getirdim herkes ciddi yada lakayit aklına geleni yazdı. volvo ve citroenin ortak kullandığı bu motorun teknik verilerine bakın biz defalarca denedik ve volvonun 0-100 deki fabrika verilerinin yanından bile geçemedik. ve sonunda zaten yazılımı ile oynamak zorunda kaldık. volvo kullananlar ve tanıdıdık volvo kullanıcılarına sorun volvo servisi bile o motora garantili yazılım uygulaması yapıyor.

sinirlenmeye gerek yok. ama söylenenler gerçekten çok abes. 1,4 tsi ile kıyaslanında 2,0 dizel volvo ne kadar bekleneni vermese bile 1,4 tsi ile karşılaştırılınca şans tanımaz. hele ki 400 nm torka sahip bir araç. yapmayın gözünüzü seveyim. fabrika verilerine gelince hiç bir araç fabrika verilerini yakalayamaz hayal. he skoda bu konuda yakıt olarak yaklasıyor ama fabrikla verileri değil.