škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba taksidi ödüyormusunuz..?

Ziyaretçi · 140 · 37218

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;31930
daha net bişey düşünmedim ama alman yada capon olma ihtimali yüksek...

Çok geniş çerçeve..Çerçeveyi daralt abi :)

Alman opel insignia?
         bmw X3

Japon : toyota landcruiser prado :D

honda cıvık :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;31930
daha net bişey düşünmedim ama alman yada capon olma ihtimali yüksek...

Yine ticari mi olacak?:hanz:

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şükür bitti ama ben de bittim, taksit ödemek çok iğrenç bişey, ama diğer türlü de biriktirmek zor...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

octaviaman

• Ziyaretçi
Cash bastık elhamdulillah.Ruhsatta damgayı sevmiyorum.

Çevrimdışı 9336

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrtkn;31873
Ödemiyoruım tercih hakkımı kullanmış bulunmaktayım :)
:+1::bnn:

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
cash almıştım bende:)kredi çok fazla üstüne biniyor.eskiden ikinci elin değeri satarkende kar getiriyordu bu yüzden kredi fazla farketmiyodu.ama bu zamanda değerde düşüyor.nakit para varsa en iyisi nakit almak bence:ok:
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: selchuk;31968
cash almıştım bende:)kredi çok fazla üstüne biniyor.eskiden ikinci elin değeri satarkende kar getiriyordu bu yüzden kredi fazla farketmiyodu.ama bu zamanda değerde düşüyor.nakit para varsa en iyisi nakit almak bence:ok:

değil, kimine göre ne derece doğru bilmiyorum ama piyasanın hareketlu olduğu son 4 sene içersinde fabiaya sadece 6 bin peşinat verip, ona keş bayacağım parayı çalıştırıp arabayı 6 bin liraya getiririm desem...

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;31969
değil, kimine göre ne derece doğru bilmiyorum ama piyasanın hareketlu olduğu son 4 sene içersinde fabiaya sadece 6 bin peşinat verip, ona keş bayacağım parayı çalıştırıp arabayı 6 bin liraya getiririm desem...
nasıl olcak açıklayabilirmisiniz:confused:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: selchuk;31971
nasıl olcak açıklayabilirmisiniz:confused:

ohoo yeri burası değil, çok yolu var :)

piyasayı gündemi takip edersen, çok düşünür hesap kitap yaparsan sabahlara kadar, olayı takip edersen olur.

altın-borsa-döviz-fon...

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;31972
ohoo yeri burası değil, çok yolu var :)

piyasayı gündemi takip edersen, çok düşünür hesap kitap yaparsan sabahlara kadar, olayı takip edersen olur.

altın-borsa-döviz-fon...
evet bir sürü yolu varda batmayalım sonra:)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;31969
Hakan abi yol yakınken söylede borcu bitirek:kiki:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
işte TR yatırımcısı böyle, batmayalım sonra diyor. çünkü emsalleri hep böyle. araştırmadan etmeden kulaktan dolma bilgilerler gider hisse senedi alır, halbuki bilmez ki o dedikodular spekülatör öpücüğüdür, sonra batar hisseye, başlar araştırmaya,,, haa borcu varmış, haa üretim durmuş aa böleymiş öleymiş...

kardeşim araştırarak iş yaparsan, amerikan yahudi yatırımcıya takılırsan uçarsın bu böle 2 2, 4 bu memlekette. iş bilmeden tokatlanıyor millet.

az bi gündemi takip et, gece uyuma DJones napmış, erken kalk nikkei nolmuş ona bak kendi haritanı çiz, ve ülke içi siyasi durumları takip, şirket haberlerine bak, yapmadığım şey değil gerekirse 30 kere telefon aç yatırımcı danışmanlıklarına, sor bi araştır.

öle beleşten giri hoppadan olmaz bu iş. öpüşürsün spekülatörle, kandırır adamı.

sabahlara kadar grafik incele direnç noktaları çıkar, hah işte popon bu sandalyede terleyip gözlerin kızarır, miyop olursan oluyor o zaman... birazda merak lazım.

neyse ben burayı hisse net'e çevirip banlanmadan bu konuyu kapatayım :lol:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;31975
işte TR yatırımcısı böyle, batmayalım sonra diyor. çünkü emsalleri hep böyle. araştırmadan etmeden kulaktan dolma bilgilerler gider hisse senedi alır, halbuki bilmez ki o dedikodular spekülatör öpücüğüdür, sonra batar hisseye, başlar araştırmaya,,, haa borcu varmış, haa üretim durmuş aa böleymiş öleymiş...

kardeşim araştırarak iş yaparsan, amerikan yahudi yatırımcıya takılırsan uçarsın bu böle 2 2, 4 bu memlekette. iş bilmeden tokatlanıyor millet.

az bi gündemi takip et, gece uyuma DJones napmış, erken kalk nikkei nolmuş ona bak kendi haritanı çiz, ve ülke içi siyasi durumları takip, şirket haberlerine bak, yapmadığım şey değil gerekirse 30 kere telefon aç yatırımcı danışmanlıklarına, sor bi araştır.

öle beleşten giri hoppadan olmaz bu iş. öpüşürsün spekülatörle, kandırır adamı.

sabahlara kadar grafik incele direnç noktaları çıkar, hah işte popon bu sandalyede terleyip gözlerin kızarır, miyop olursan oluyor o zaman... birazda merak lazım.

neyse ben burayı hisse net'e çevirip banlanmadan bu konuyu kapatayım :lol:

Hiçte anlamam bu hisse senedi işlerinden.. Tek takip ettiğim avro ve dolar kuru..Ha bide benzin fiyatı :++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;31982
Hiçte anlamam bu hisse senedi işlerinden.. Tek takip ettiğim avro ve dolar kuru..Ha bide benzin fiyatı :++:

hayattaki en büyük tutkum. 10-12 yaşlarında teletext ile başladı, 2 yıldır as yatırımcıyım, asla bırakamam sardı her yerimi bu iş.