škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

GAZİantep...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Davul zurna ile karşıla, ayaklarına avukat götür alsana açılın alsana g.t giren pazar şemsiyesi....Yazık çok yazık ATAM ın kemikleri sızlıyordur.Umarım bir torba kömür, gıda için vatanlarını satanlar biraz olsun uyanırlar.Hayatlarını kaybedenlere allahtan rahmet diliyorum.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Seviğim bir abimin yazdığı kısa bir yazı var,hoşuma gitti buraya da koymak istedim..

Bunca olaya ragmen cikipta bir kelam etmiyorsan, koca koca holdinglerde dunyanin maasini alip ekonomi super deyip, esnafin halini gormuyorsan, kicinin dibinde patlayan bombalara tepki gostermiyorsan, 10 sene olmasina ragmen ulkenin gerceklerini icinden alenen gorup, disindan sakliyorsan, onca yitip giden yigide, bir partinin sempatizanligini yapip ahanda boyle sus pus kosene cekiliyorsan, baska kim var kardesim deyip o pusulaya muhuru basiyorsan, ates olmayan yerden duman cikmaz deyip bir tane bile delil olmadan senelerdir insanlari icerde tutulmasina borozanlik ediyorsan, sadece Musluman ulkelere ultimatom verilip Arakan yardimlarina kaniyorsan, koca koca milletvekillerinin daglara kadar cikip sarilmalarini gorduysen, senin ulkenin agacini, topragini, deresini sokup, koskoca Karadeniz'i sokup atip, aaa adamlar yol yapti ama diyerek 10 senedir bu hikayeye guveniyorsan, benim dinimi, inancimi, orf ve adedimi temsil ediyor diyerek bir insana padisah gibi tapiyorsan, bunca duzenbazliga, hirsizliga, Koskoca İstanbul'un sari toz bulutuna donmesine ve dolayisiyla koca koca insaatlara bakip bir tane cam agaci goremiyorsan, ve senin gibi dusunmeyen insanlara hain, kafir muamelesi yapiyorsan,,,,,,, İste sana helal olsun, senden Allah razi olsun sevgili kardesim sen mukemmel bir insan, inancli bir Muslumansin...

Not : 10 sene oldu merak etmeyin hukumetin gorevi degil bu 2 bayram arasi ya gunahtir, cikip teroru ben bitiririm...

Ugur A.

• Ziyaretçi
Üç-beş bomba patladı diye ortalığı velveleye vermemek lazım galiba.:ban::ban::ban:

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Unuttuk gitti ağalar 3 gün bağırdık sora normale döndük.. MEEEEE!!!

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: G.Antep Şubesi;393009
Unuttuk gitti ağalar 3 gün bağırdık sora normale döndük.. MEEEEE!!!

Aynen öyle kardeşim. Haydi, sürü halinde hep beraber: meeeeeee

Ugur A.

• Ziyaretçi
Amerika veya AB ülkelerindeki gibi yapacağız artık. Terörü sevindirip de böyle şeyleri gündemde tutmayacağız. Örnek aldığımız ülkelerde terör hiç yok orasını zaten tartışmak bile abes ile iştigal olacaktır.