škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Jant Boyama + Cam Filmi + Polisaj

06navy · 136 · 55382

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Symbol;31459
Maaşallah güzel çalışmalar yapmışsınız.
Cam filmi bende istiyorum ama yasal olmadığı sebebiyle yolda polislerle papaz olmayalım.

Yusufun arabaya takılanla papaz olunacağını hiç ama hiç sanmıyorum. O kadar açık bir tonu var ki güneş vurmasa dahi içerisi gözüküyor. Güneş vurunca filminden neredeyse eser yok. Sadece polarizelik etkisi bırakıyor.

ahmettatlı

• Ziyaretçi

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Muhteşem çalışma.
Tam racing olmuş yahu :)
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ellerinize emeginize saglık, iki usta olunca cok güzel iş çıkmış ortaya,
yalnız jantı çizdirmemeye daha dikkat etmen gerek, çizilirse alttan cıkan acık renk siyahta sırıtır,
ivedi yay diyor arac,

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;31548
Ellerinize emeginize saglık, iki usta olunca cok güzel iş çıkmış ortaya,
yalnız jantı çizdirmemeye daha dikkat etmen gerek, çizilirse alttan cıkan acık renk siyahta sırıtır,
ivedi yay diyor arac,

Evet çizdirmemeye dikkat edicez, çizilirse lokal boya atarız :D Gri jantda çizilince altdan koyu renk çıkıyodu. Yay olayını halletcez, işi bilen bir yerde montajını yaptırmak lazım, amortisörleri kısıyorlarmış yaya göre, uyumlu olması lazım.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet aslında amörtisörlerle degiştirmek en saglıklısıymış, ama cok masraf, amörtisörleri kısarakta halloluyodur belki, Hakanla en kralını yaparsınız artık, bi gram süphemiz yok, ikinizinde elinden bi kacan bi ucan kurtuluyo valla,

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;31552
evet aslında amörtisörlerle degiştirmek en saglıklısıymış, ama cok masraf, amörtisörleri kısarakta halloluyodur belki, Hakanla en kralını yaparsınız artık, bi gram süphemiz yok, ikinizinde elinden bi kacan bi ucan kurtuluyo valla,

İnşallah işini bilen birilerine düşerizde sorun yaşamayız. Bakalım hayırlısı.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni amortisör ne kadardir ki?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;31592
Yeni amortisör ne kadardir ki?

çok para eder 4 üne girişirsen. 400 TL olur dışarda. (Serkan Usta daha iyi bilir) serviste ohoooo diyorum, benim değiştiydi sol arka.

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla baki abi ile görüşmüştüm bir ara bu yay konusunu, kendisi orjinal amortisör ile kullandığını söylemişti, onda da 4-5 cm lik yay var, bir problemde olmadı diyordu. Biraz da şans işi.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
4 cm ye kadar kendi amortisöründe olur derler. sana 3-3.5 cm tam süper olur.

fren mesafen kısalır, yol tutuş artar, alta az hava gireceğinden araba biraz daha az yakar, rahat akar, altı yere kolay sürter :D:D bu benim gibi taşlı çaya girmiyosan dert değil :D

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;31606
4 cm ye kadar kendi amortisöründe olur derler. sana 3-3.5 cm tam süper olur.

fren mesafen kısalır, yol tutuş artar, alta az hava gireceğinden araba biraz daha az yakar, rahat akar, altı yere kolay sürter :D:D bu benim gibi taşlı çaya girmiyosan dert değil :D

3,5 - 4 cm alıcam zaten hangisi uygun denk gelirse, büyük ihtimal Vogtland alıcam, araştırdığım kadarıyla Fabia için üretilen modeli Vogtland'ın var Türkiyede. Diğerleri Polo 9N kasa için üretilenleri getirip Fabia için satıyorlar genelde, bir kaç usta ile görüşmüştüm tam uyum sağlamayabildiğini söylediler. Vogtland'ın 1.4 benzinli Fabia için ürettiği yayın seri numarasını aldım sitesinden ona göre aradım buldum birkaç yerde, fiyatlar 330 ile 350 arası değişiyor, Ankara'dan da bakıcam olmazsa internetten alıcam.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Go kart arabasi gibi olmaz insallah konforun..Yoksa bende sıkıntılıyım yol tutuştan....
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Fabia14

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ellerinize ve emeğinize sağlık çok güzel olmuş işçilik süper arabada mükemmel olmuş...güle güle kullanın. Aracınızın kapılarınada plastik çıta taktırırsanız güzel bir bütünlük sağlar diye düşünüyorum.

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia14;31631
Ellerinize ve emeğinize sağlık çok güzel olmuş işçilik süper arabada mükemmel olmuş...güle güle kullanın. Aracınızın kapılarınada plastik çıta taktırırsanız güzel bir bütünlük sağlar diye düşünüyorum.

Plastik çıta bulabilseydim taktıracaktım ama Fabia I'e uygun yok sanırım. Biz reklamcıdan mat siyah malzeme alıp çektik kapı direğine ama plastik parça olsa daha güzel olurdu.