škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

geri gorus kamerasi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı newforest

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
selamlar superb elegance  modellerinde geri   gorus kamerasi varmidir  dikis aynasinda gosterirmi   ?

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: newforest;380808
selamlar superb elegance modellerinde geri gorus kamerasi varmidir dikis aynasinda gosterirmi ?

hiçbir modelinde yok opsiyonel bir durum oem cihazlara sonradan taktırabilirsin

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
superb 1 de böyle bir donanım yok.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı um_bar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben de Superb elagance'ıma kısmet olursa Zenec 2011d, koltuk kafalıklarda monitor ve geri görüş kamerası taktırmak istiyorum.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar SuperB'e geri görüş kamerası taktırabilirsiniz.Benim aracımda Vw amblem kamera var, amblem kameradan tek farkı Skodada amblem olmadığı için amblemi yok, geri kalan her şeyi aynı.

Aracı geri vitese taktığınızda otomatik olarak devreye giriyor, ekranda sarı çizgiler beliriyor, isterseniz sistemi görsel park desteği ile, isterseniz sadece kamera ile kullanıyorsunuz, sistem Vw'dekinin aynısı.

Ama şunu söyleyeyim çokta gerekli bir şey değil bu sistem, aracımda aksesuar olsun diyorsanız taktırın, ben bol donanım sevdiğim için taktırdım, Allah kısmet eder de aracım satılır ve yeni araç alacak olursam yeni aracımda da olacak arka görüş kamerası.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar süperblere sonradan bilgi ekranından görsel destekli park sensörü takılabiliniyor mu
active donanımlısına maxi dot bilgli ekranıda bolerada  mevcut

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cuneyt;381045
Arkadaşlar SuperB'e geri görüş kamerası taktırabilirsiniz.Benim aracımda Vw amblem kamera var, amblem kameradan tek farkı Skodada amblem olmadığı için amblemi yok, geri kalan her şeyi aynı.

Aracı geri vitese taktığınızda otomatik olarak devreye giriyor, ekranda sarı çizgiler beliriyor, isterseniz sistemi görsel park desteği ile, isterseniz sadece kamera ile kullanıyorsunuz, sistem Vw'dekinin aynısı.

Ama şunu söyleyeyim çokta gerekli bir şey değil bu sistem, aracımda aksesuar olsun diyorsanız taktırın, ben bol donanım sevdiğim için taktırdım, Allah kısmet eder de aracım satılır ve yeni araç alacak olursam yeni aracımda da olacak arka görüş kamerası.

Ekranınızda klavuz çizgileri direksiyonu hareket ettikçe büklülüp hareket ediyor mu? yoksa sabitler mi?

Bildiğim kadarıyla Video girişi olan yeni Bolero ve RCD510'lar ve Columbus'larda uygulanabiliyor, ya da basit haliyle OEM ürünlerde.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;383718
Ekranınızda klavuz çizgileri direksiyonu hareket ettikçe büklülüp hareket ediyor mu? yoksa sabitler mi?

Bildiğim kadarıyla Video girişi olan yeni Bolero ve RCD510'lar ve Columbus'larda uygulanabiliyor, ya da basit haliyle OEM ürünlerde.

Sarı çizgiler sabit, aracımda Columbus var, sonradan takılan hiç bir araçta sarı çizgiler dönmüyor, bunun için bu özelliği fabrika çıkışı almanız gerekiyor, Skoda da böyle bir imkan yok.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chook;383707
arkadaşlar süperblere sonradan bilgi ekranından görsel destekli park sensörü takılabiliniyor mu
active donanımlısına maxi dot bilgli ekranıda bolerada  mevcut

Takılır.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cuneyt;383742
Sarı çizgiler sabit, aracımda Columbus var, sonradan takılan hiç bir araçta sarı çizgiler dönmüyor, bunun için bu özelliği fabrika çıkışı almanız gerekiyor, Skoda da böyle bir imkan yok.

Teşekkürler, sanırım hareketli klavuz çizgileri için kameraya ek bir CANBUS modül gerekiyor.

Çevrimdışı newforest

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
peki bunun maliyeti nedir  üstatlarim  elegance modeli  park yardim sistemi mevcut  bolera  modele bu urun takilabilir mi

Çevrimdışı ysf525

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Octavia orijinal ekranına geri görüş kamerası montajı yapılabilir mi acaba?

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=33654

Once hosgeldin yusuf kardes.
Surda bahsedilmis ancak sizin ekranla ayni ise olumsuz demisler.
Daha ayrintilar icin forum sayfalarini iyicene karistir. Google hazretlerine sor baska forumlarada bak.
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2016, 03:31:23 Gönderen: mdindas »

Çevrimdışı yasinsen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasinsen;588664
Geri görüş kamerası gerekli bence

Ön kayıt kamerası daha da gerekli:)