škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İlk Görüşte Aşk :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Blackhawk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu arada bende ilk aracı aldığım sanırım menzil 15 gösteriyordu .İlk benzimi shell den alıcam die tutturduğum için en yakındakılere girmedim 15 km bi shell bulurum die daha sonra son 5 km kala adını sanını bilmediğim m oil die benzinlikten almak zorunda kaldım benzimi :) en azından bi 50 liralık benzin atar insan ya ayıp :)

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bırak 50'yi 20'lik atsada olurdu. galeriler en yakın benzinliğe gidecek kadar benzin koyuyorlar. alıyorsun bilmem kaç bin liralık arabayı tabi benzinlikte çalışanda biliyor. hemen bir bahşiş istiyor. geçen ay servise gitmiştim gitmişken servisten çıkan arabalara ücretsiz yıkama yapıyorlar bende yıkattım gittim benzinliğe adam gene bahşiş istiyor. dedim araba eski yeni yıkattım dedim öyle yapmak lazım. zaten ilk gün bahşiş dağıta dağıta bir hal olduk ustaya, anahtar teslim edene pompacıya derken 300 tl gitti. ne anladıkki bu işten. nasıl bari bu m oil iyi mi?

Çevrimdışı Blackhawk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;373896
bırak 50'yi 20'lik atsada olurdu. galeriler en yakın benzinliğe gidecek kadar benzin koyuyorlar. alıyorsun bilmem kaç bin liralık arabayı tabi benzinlikte çalışanda biliyor. hemen bir bahşiş istiyor. geçen ay servise gitmiştim gitmişken servisten çıkan arabalara ücretsiz yıkama yapıyorlar bende yıkattım gittim benzinliğe adam gene bahşiş istiyor. dedim araba eski yeni yıkattım dedim öyle yapmak lazım. zaten ilk gün bahşiş dağıta dağıta bir hal olduk ustaya, anahtar teslim edene pompacıya derken 300 tl gitti. ne anladıkki bu işten. nasıl bari bu m oil iyi mi?

İyimi :) koydukları şey benzinmi onuda bilmiyorum ama gittik gidiceğimiz yere kadar de onlar pek anlamadıtabi araç yenimi die orda en azından bahşiş vermedim ama anahtar tesliminde verdim 50 kağıt helal olsun adam gittim cilalıyordu arabayı böle şeylerde çok düşünmemek lazım kurban hala kesemedim mesela 970 km de dokundurdum 12 senedir bir arabaa dokunmuşluğum yoktu halbuki :(