škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

acil karar vermem lazım abiler acil yardım edin bu kardeşinize

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kararsız;370830
aynı zamanmnda 1.4 araba kullanmayı sevmiyorum 1.6 olacak çünki honda cıcıc ım vardı onda çok kaçıp az yakmasına alış tım :) :): :) :)
bagaj konusunda birşey diyemem ama iki araçta 100bg, belki fabia ağırlığının daha az olmasından dolayı daha hızlı bile olabilir, bahsettiğim donanımların motoru 1.4 16v 100bg

Çevrimdışı kararsız

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yok ben honda civic 1.6  ies ile skoda octavia 2001 1.6 elegance ile kıyaslar isek ikisinini birbiri içerisinde ki eksi ve artı yönleri neler hangisi daha iyi

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 octaviaya  yaklasık 9 sene bindim bana göre bambaşka bir araç bindiğinizde olaki araç değiştirmek istediniz önceliğiniz emin olun octavia olacak 1.6 çok iyi bir motor tüp de varsa çok ekonomik araç parça da temizse kolay kolay sorun çıkarmaz parçalarda yerli orjinal kullabilirsiniz fiyatları uygun bagaj derseniz 5+1 :) görünüm performans ekonomi derseniz 10 numara aldıktan sonrada nickinizi değiştirirsiniz ;)

Çevrimdışı kararsız

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
işallah memnun kalırım fakat benim tek korkum aldıktan  2 veya 3 sene sonra zararına satmam öyle birşey yaşarmıyım diye korkuyorum

Çevrimdışı Ümit

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2 veya 3 sene sonra satmak ve zarar etmekten korkuyorsan hiç araba alma, 0 KM'de araba alan biri nasıl aldığı fiyata satamıyorsa doğal olarak aynı durum senin içinde geçerli olur, kaldı ki 2-3 sene sonradan bahsediyoruz, piyasada türlü türlü çok araba var her arabanın fiyatı düşer. 2-3 sene sonrayı boşver, için ısındıysa arabaya sür git keyfine bak :ok:

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Düşündüğün araç 11 yaşında, satmayı düşündüğünde 13-14 yaşında olurki bu yaşta temiz ve diri bir araç çok rahat satılır, ben olsam octi alırdım sanki civic octiye göre biraz daha sert kullanılmış olabilir.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 İES 120 Hp Dir. Çok İyi Kaçar :D Performans Olarak İes De Buldugunuz Performansı Bulamayacağınız Kesin. Civicin Bagajı Bana Göre Ufak ,Octavia Kullanmadım Ama Civic 1.6 İesin Yol Tutuşu Gayet İyiydi. Frenlerde Yeterliydi. Bizdekini Biz Servise Çıkmak İçin Kullandığımız İçin Konforuna Bişey Diyemem 4 Amortisörüde Gidikti :D En Büyük Dez Avantajı Bence Alçak Olup Her Tümsekten Cart Diye Altı Sürtesi :)

Çevrimdışı kararsız

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kararsız

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
allahım ne yapacağı mı şaşarmış bi durumda yım ford focus 1.6 ghia,honda civic 1.6 ies ve 2001 model 1.6 elegance arasında kaldım hangisini tercih edeceği bilemiyorum .........:)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 octavia 240-250 kr yakar lpg de performans olarak götürüyor tabirini kullanmak daha iyi olur ne performanslı ne de çok hantal ikisi arası bir şey :) Bagaj dersen liftback olduğundan 550 lt ve yükleme alanı geniş örnek foto :

Çevrimdışı kararsız

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
peki kardeş 2000 veya 2001 model 1.6 ies honda civic mi 1.6 ghia focus mu yoksa 2001 model 1.6 elegance octavia mı tercih edersin lpg li

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
LPG ile 1.6 octavia sorunsuz olduğundan octavia derim yanlız yazdığın fiyat biraz pahalı bu arabanın piyasası 15-17 arasındadır fazla verme derim :)