škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2007 Kia Cerato 1.6 CRDI - Uzun yol yakıt verileri

turker · 56 · 16623

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
abi anladığım kadarıyla senin araba sürat seviyor basmanla basmaman arasında yarım litre anca oynar gibime geliyor.sende zevk almaya bak
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
evet, arabanıın en ferah kullanımı 140 kmh gibi geliyor.

Ama bir minimum denemesi yapmam lazım mutlaka.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
onu da yapacauk :D

gel Baki usta sana da kerata alak. Üste fazla çıkmaz cebinden, aşağı yukarı denk gelir... Tam bizlik araba, basmaya da kasmaya da gelir.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;373331
onu da yapacauk :D

gel Baki usta sana da kerata alak. Üste fazla çıkmaz cebinden, aşağı yukarı denk gelir... Tam bizlik araba, basmaya da kasmaya da gelir.

İlkerim Türkerim bundan sonraki arabanın dizel+otomatik olması zaten kuvvetle muhtemel gibi artık :D hiç frekansım değildi dizel ama artık günümüz dizelleri frekansıma yaklaştılar :D Passat'tan sonra iyice emin oldum buna :D bakım masraflarıda eskiye göre dengeye geldi gibi hala biraz daha yüksek olsada eskisi gibide değil artık, neden olmasın demeye başladım :ok:
Ablamın Matrix'i alıyorum bazende, piyuuu :D 110 HP'mi ne namussuz, arap tayı gibi 2sn salaklık yaşıyor sonra o bile bir başlıyor köklemeye :D Bundan sonrakinde heralde bir Kia miya bende çakarım gibime geliyor :D şöyle dört kırmızılı CRDi :D üç kırmızılı TDi'da olurda adamlar beni çekecekleri fiyat ile katil ederler :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bundan sonra bakacağım otomobil markalarından birisi de KİA olacak :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;373349
İlkerim Türkerim bundan sonraki arabanın dizel+otomatik olması zaten kuvvetle muhtemel gibi artık :D hiç frekansım değildi dizel ama artık günümüz dizelleri frekansıma yaklaştılar :D Passat'tan sonra iyice emin oldum buna :D bakım masraflarıda eskiye göre dengeye geldi gibi hala biraz daha yüksek olsada eskisi gibide değil artık, neden olmasın demeye başladım :ok:
Ablamın Matrix'i alıyorum bazende, piyuuu :D 110 HP'mi ne namussuz, arap tayı gibi 2sn salaklık yaşıyor sonra o bile bir başlıyor köklemeye :D Bundan sonrakinde heralde bir Kia miya bende çakarım gibime geliyor :D şöyle dört kırmızılı CRDi :D üç kırmızılı TDi'da olurda adamlar beni çekecekleri fiyat ile katil ederler :D

TDI'a şu şartlarda güç yetmez gibi, hele de 1.6'lara...

1.5 crdi'de gaza basınca turbo lag biraz daha uzun 1.6 crdi'a göre.

Alıntı yapılan: mygokhan;373368
Bundan sonra bakacağım otomobil markalarından birisi de KİA olacak :)

Hepiniz kia alın, İrfan hoca da beni şutlasın artık :D :D :D

Aman deyim, alırsanız da beni tanımıyonuz... Denk geldi aldım hesabı... :kork2:

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlker abi okudum da çevrenden baya teklif alıyormussun, herkesin gözü kalır bi kan akıt nazar değmesin insallah :)
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasin90;373496
İlker abi okudum da çevrenden baya teklif alıyormussun, herkesin gözü kalır bi kan akıt nazar değmesin insallah :)

evet, dün de eniştem değişelim mi dedi :D kan akıtma olayı, aynalarda farda falan kan var, koca koca sİneklere çarpmışız :D daha büyüğü zor şu anda ama aklımda...

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;373466
TDI'a şu şartlarda güç yetmez gibi, hele de 1.6'lara...

1.5 crdi'de gaza basınca turbo lag biraz daha uzun 1.6 crdi'a göre.

Hepiniz kia alın, İrfan hoca da beni şutlasın artık :D :D :D

Aman deyim, alırsanız da beni tanımıyonuz... Denk geldi aldım hesabı... :kork2:

Ablamın araba olmasa kurcalarım o lagı hallederimde gerek yok :) zaten basınca hakim olamıyorum cart curt diyor, fırlar mırlar sağa sala Allah korusun :) ama uzunda çok keyifli, devir 2000'de ama araba yalbır yalbır gidiyor, utanmasa rölantide iteleyecek direk :D hiçbiri 2.0 TDi gibi deel tabe ama şehiriçinde onunda benzinden farkı kalmıyor, hatta fazla bile sarfiyat :D
1.6 CRDi+otomatik+Kia=çiçek :D

Çevrimdışı lastdkilly

• Zetec-S
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;373634
Ablamın araba olmasa kurcalarım o lagı hallederimde gerek yok :) zaten basınca hakim olamıyorum cart curt diyor, fırlar mırlar sağa sala Allah korusun :) ama uzunda çok keyifli, devir 2000'de ama araba yalbır yalbır gidiyor, utanmasa rölantide iteleyecek direk :D hiçbiri 2.0 TDi gibi deel tabe ama şehiriçinde onunda benzinden farkı kalmıyor, hatta fazla bile sarfiyat :D
1.6 CRDi+otomatik+Kia=çiçek :D

Belki de derdimize çare bir çiçek :D
[YOUTUBE]3epf11hL4MU[/YOUTUBE]
Niye paylaştım ben de bilmiyorum :++: