škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia Açık Hava Filtresi (Videolu)

06navy · 53 · 24867

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ufuk05

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06navy;31910
Benim filtrede sizinki gibi temizleme işlemini yaparken kazanından çıkarmanız lazım. Gözeneklerine temizleme sıvısını sıktıktan sonra biraz bekleyip su dolu bir kabın içinde bekleteceksiniz. Kabın içindeyken bu işlemi tam olarak yapmanız mümkün olmayabilir.

İyi güzelde filtrenin dış kısmı kazanıniç kısmından  özel yapıştırılcısı ile yapıştırılmış.Sökülürmü acaba.Elimizde kalmasın filtre

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sökülmüyorsa hiç kasmayın bence. Biraz fazla temizleyici sıkın olsun bitsin. Su içinde çıkar zaten birçokşey..

Hakan ben de sana kullandığım hayabusanın ivmelenmesini izlettirmek isterdim ama ne yazık ki videosu yok :kiki: Aah ah edirne otobanının dili olsa da...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ero__;32080
Sökülmüyorsa hiç kasmayın bence. Biraz fazla temizleyici sıkın olsun bitsin. Su içinde çıkar zaten birçokşey..

Hakan ben de sana kullandığım hayabusanın ivmelenmesini izlettirmek isterdim ama ne yazık ki videosu yok :kiki: Aah ah edirne otobanının dili olsa da...

ön galdırıyo muydun 200 le :hanz::hanz:

yav bi filtreli bi filtresiz vardı ses çok fark ediyodu filtreliyi bulamıyom... neyse ses uçak gibi oluyo filtresiz dizelde gaza koyunca şimdi düşer korum linki :D

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan gariptir ki r1 le ne kadar az biliyorsan o kadar ön kaldırırsın ama hayabusa ile ne kadar az biliyorsan o kadar az ön kaldırabilirsin. :kiki: Makine yerde gitmek için üretilmiş. Yer uçağı yani :D

285 yaptım gaz kestim yemedi :D,
320 yaptım gaz kestim yemedi :D,
en son 350 ye yakındı ibre :D :D :kiki: Nasıl bir hırs katıyor insana anlatamam...
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2009, 22:00:30 Gönderen: ero__ »

hakanerdogan

• Ziyaretçi
hınnn demek benim arabam dırahtör,,, hınn demek dizel filtre olmuyor diye alaya alırsın haa....

al sana filtre iptal edilmiş dizellerin ağa babası.... madem o kadar dırahtör dedin, dııraaahhtörcüyüm var mı ulleeeeyn, beni hakir gördünüz.... nııaahh gidiciiğim burdan daha fazla kalamam....

haıı hunutmadan, o dırahtörün karşısına çıkıyim deme, nnsakın olaki, naayır nolamaz....

http://www.dailymotion.com/user/hakanerdogan/video/xa9xo8_massey-ferguson-226g-without-airint_auto

:++: :++: :++: :++: :++: :++: :++:

şaka bi yana traktör hastasıyım, bizim 3 lünün en büyüğü :D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ero__;32096
Hakan gariptir ki r1 le ne kadar az biliyorsan o kadar ön kaldırırsın ama hayabusa ile ne kadar az biliyorsan o kadar az ön kaldırabilirsin. :kiki: Makine yerde gitmek için üretilmiş. Yer uçağı yani :D

285 yaptım gaz kestim yemedi :D,
320 yaptım gaz kestim yemedi :D,
en son 350 ye yakındı ibre :D :D :kiki: Nasıl bir hırs katıyor insana anlatamam...

öhö höhöh öho du bi çay yudumlim :hanz::hanz:

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Keşke çekseydim video demekten nefret ediyorum işte :(

Umarım en az Allah 1 kere nasip eder o duyguyu herkese :)