škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda fabia elegance 101 hp hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Acele etmeyin sabırla takip edin.. Beğenmediğiniz bir araba almayın:ok:

Çevrimdışı scotch

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1,4 comfort 101 aldım 2002  model çok memnunm yeni aldım daha ama bakalım :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;348005
Acele etmeyin sabırla takip edin.. Beğenmediğiniz bir araba almayın:ok:

Piyasa şu an çok yüksek, kayınbiraderime araba bakıyoruz, 2011 comfort TDI DSG polo 45000, Fiat bravo 2012 Multijet otomatik 52000, 2010 opel astra cdti easy 38000  istiyor adamlar...ev parası yaaa, tabii ki daha eski arabalar da buna oranla etiket yazıyor.
Mesela benim 2005 1.2 classic 11-12000 bandında (bir-iki defa satmaya kalktım, bu fiyatlar teklif edilince vazgeçtim) iken şimdi millet 17-18000 yazmış hep...
Zor iş...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Kudrret_19

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: scotch;350206
1,4 comfort 101 aldım 2002  model çok memnunm yeni aldım daha ama bakalım :)

ykardeş aractan memnunmusun bu yazacakların benim için önemli zira elegance 16.500 16.000 e kadar bulabilirim ancak daha düşük külometrelerde 1 adet 2001 model 101 beygir comfor buldum adam aracındaki özelliklere aynen şunları yazmıs:

ÖZELLİKLERİ: FARLAR AÇIKKEN UYARI VERİR, İÇERİDEN BAGAJ VE BENZİN DEPOSU KAPAĞI AÇILABİLİR. AYARLANABİLİR DİREKSİYON VE SÜRÜCÜ KOLTUĞU, SİLİCEKLER ÇALIŞIR DURUMDA GERİ VİTESE TAKTIĞINIZDA ARKADAKİ SİLİCEKLER  OTOMATİK ÇALIŞIYOR (İLGİNÇ), XENON FARLAR, BRC LPG SİSTEMİ, PARK SENSÖRÜ, SOĞUTMALI TORPİDO, ÖN CAMLAR ELEKTRİKLİ, YAN AYNALAR ELEKRİKLİ, KARARTMALI DİKİZ AYNASI, MERKEZİ KİLİT..... MODELİNİN EN DOLUSU.
NOT: AYRICA ARABAM 101 BEYGİRDİR LÜTFEN 75 BEYGİR ARABALARLA MUKAYESE ETMEYİNİZ...!

Şimdi merak ettiğim elegance chocie yada specielden farkı ne ki bunun anlamadım dogrusu.

Birde araçtan memnunmusun gidişi nasıl performansı nasıl  rahat mı içeri fazla ses alıyormu bunları merak ediyorum açıkçası ?

Alıntı yapılan: hetepe;350272
Piyasa şu an çok yüksek, kayınbiraderime araba bakıyoruz, 2011 comfort TDI DSG polo 45000, Fiat bravo 2012 Multijet otomatik 52000, 2010 opel astra cdti easy 38000  istiyor adamlar...ev parası yaaa, tabii ki daha eski arabalar da buna oranla etiket yazıyor.
Mesela benim 2005 1.2 classic 11-12000 bandında (bir-iki defa satmaya kalktım, bu fiyatlar teklif edilince vazgeçtim) iken şimdi millet 17-18000 yazmış hep...
Zor iş...

hocam çok dogru diyorsunuz millet gerçekten araçlarının ederinin üzerinde fiyatlar istemekte anlamış değilim ama sunuda çok iyi biliyorum bir elegance için pazarlıga oturduk adam 16.800 dedi bizde 16.500 vardı ve adam 300 TL inmedi aşagıya ve bizde vazgeçtik ve ilanı hala 1 aydır orada duruyor hala satamadı...

Çevrimdışı toGah

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.togah.com
2 defa 101 lik araç aldım geçtiğimiz yıllarda benzinde ortalaması 8-9 arasında lpg de sorun çıkartmıyor oksijen sensörleri sorun çıkartıyor.

lpg li kullandım performans ve ekonomik oluyor.

1.4 arac alıp tararruf edeceğim düşüncesine giripte bakmayın. :) 1.6 larla aynı yakar belki fazla.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Kudrret_19;352458
ykardeş aractan memnunmusun bu yazacakların benim için önemli zira elegance 16.500 16.000 e kadar bulabilirim ancak daha düşük külometrelerde 1 adet 2001 model 101 beygir comfor buldum adam aracındaki özelliklere aynen şunları yazmıs:

ÖZELLİKLERİ: FARLAR AÇIKKEN UYARI VERİR, İÇERİDEN BAGAJ VE BENZİN DEPOSU KAPAĞI AÇILABİLİR. AYARLANABİLİR DİREKSİYON VE SÜRÜCÜ KOLTUĞU, SİLİCEKLER ÇALIŞIR DURUMDA GERİ VİTESE TAKTIĞINIZDA ARKADAKİ SİLİCEKLER  OTOMATİK ÇALIŞIYOR (İLGİNÇ), XENON FARLAR, BRC LPG SİSTEMİ, PARK SENSÖRÜ, SOĞUTMALI TORPİDO, ÖN CAMLAR ELEKTRİKLİ, YAN AYNALAR ELEKRİKLİ, KARARTMALI DİKİZ AYNASI, MERKEZİ KİLİT..... MODELİNİN EN DOLUSU.
NOT: AYRICA ARABAM 101 BEYGİRDİR LÜTFEN 75 BEYGİR ARABALARLA MUKAYESE ETMEYİNİZ...!

Şimdi merak ettiğim elegance chocie yada specielden farkı ne ki bunun anlamadım dogrusu.

Birde araçtan memnunmusun gidişi nasıl performansı nasıl  rahat mı içeri fazla ses alıyormu bunları merak ediyorum açıkçası ?

hocam çok dogru diyorsunuz millet gerçekten araçlarının ederinin üzerinde fiyatlar istemekte anlamış değilim ama sunuda çok iyi biliyorum bir elegance için pazarlıga oturduk adam 16.800 dedi bizde 16.500 vardı ve adam 300 TL inmedi aşagıya ve bizde vazgeçtik ve ilanı hala 1 aydır orada duruyor hala satamadı...

Hiçbir farkı yok :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
en baz Fabia'da bile var bu özellik  :D

SİLİCEKLER ÇALIŞIR DURUMDA GERİ VİTESE TAKTIĞINIZDA ARKADAKİ SİLİCEKLER OTOMATİK ÇALIŞIYOR

Çevrimdışı Kudrret_19

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yardımalrınız için teşekkürler aracımı aldım :)

skoda fabia 1.4 comfort 101 hp..