škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni modeller...

turker · 85 · 23001

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Bence de direk 7 serisi hedeflenmiş.

Ama Peter daha güzel yapmış bence...

Bu adamın parasını mı vermediler de uzakdoğuya kaptırdılar ki? Kerizlik yaw...

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bmw Nin Tasarımcısınıda Kaptılar :)
Christopher Chapman

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: masser45;349377
Yukarıdaki resme bakarak bunları nasıl benzetebildiniz hayretler içindeyim.

Özellikle parantez içine yazdım sanıyordum ama çıkmamış mesajda.Alttaki foto açıklar durumu.

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bir ömür nikah kıyarsın artık,alırsan.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
BENCE BORU gibi 7 serisini alıp sadece makyajlamışlar. Çok inkar etmemek lazım bence,çünkü göz var nizam var. Kendi fikrimdir,kimsenin katılma zorunluluğu yoktur.

Hele vites topuzu. Kırılsa,çıkmacıdan 7 serisinin kini al tak olmuş.
Ama Baran abinin de dediği gibi çekik gözlülerin neler yapabileceğinin en büyük kanıtı olmuş araç.Hele geçenlerde Arap plaka bir Kia gördüm,adını unuttum şimdi Türkiye de yok sanırım.Led farlı falan. Aşık oldum arabaya,mükemmel ötesi bir şey olmuş. Bu araçta öyle..

Ama biraz daha özgünleştirmeleri lazım kendilerini. Bu şekilde hep geri planda kalırlar. Hyundai Genesis gibi sadece 5-10 tane genel müdür alır,sonra piyasadan kaybolur gider yoksa..

masser45

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;349382
Özellikle parantez içine yazdım sanıyordum ama çıkmamış mesajda.Alttaki foto açıklar durumu.

Ee ne alakası var çift çıkış olmasının haricinde. Biri dikdörtgen öteki yamuk şeklinde. Jantlar da alakasız, BMW'de mono kollar varken Kia'da bir kol 2 parçadan oluşuyor.

Adorno hocamın dediği gibi bizim gibi ülkelerde alınırsa elde patlar satılmaz bir daha. Otomobil profesörlerimiz 5 katını vermeden o sınıf araba almıyorlar. :D

masser45

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;349386
BENCE BORU gibi 7 serisini alıp sadece makyajlamışlar. Çok inkar etmemek lazım bence,çünkü göz var nizam var. Kendi fikrimdir,kimsenin katılma zorunluluğu yoktur.

Hele vites topuzu. Kırılsa,çıkmacıdan 7 serisinin kini al tak olmuş.
Ama Baran abinin de dediği gibi çekik gözlülerin neler yapabileceğinin en büyük kanıtı olmuş araç.Hele geçenlerde Arap plaka bir Kia gördüm,adını unuttum şimdi Türkiye de yok sanırım.Led farlı falan. Aşık oldum arabaya,mükemmel ötesi bir şey olmuş. Bu araçta öyle..

Ama biraz daha özgünleştirmeleri lazım kendilerini. Bu şekilde hep geri planda kalırlar. Hyundai Genesis gibi sadece 5-10 tane genel müdür alır,sonra piyasadan kaybolur gider yoksa..

Sakin ol kızınca  tekniğe giriyorsun anlamıyoruz sonra. :haha:

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Db1

• Ziyaretçi
Yav herseyi gecin, biri inip binerken koltugun plastigine surtmus. Deli etti beni.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: masser45;349387
Ee ne alakası var çift çıkış olmasının haricinde. Biri dikdörtgen öteki yamuk şeklinde. Jantlar da alakasız, BMW'de mono kollar varken Kia'da bir kol 2 parçadan oluşuyor.

Adorno hocamın dediği gibi bizim gibi ülkelerde alınırsa elde patlar satılmaz bir daha. Otomobil profesörlerimiz 5 katını vermeden o sınıf araba almıyorlar. :D

Bu iki jant birbirine benzemiyor mu şimdi?Yada siz yine biri elips diğeri geoit dersiniz.

Kusura bakmayın ama bu araç babalar gibi kopyası 7 serisinin.Can'ın da dediği gibi çıkmacıdan vites topuzunu alıp taksan cuk diye oturur.

masser45

• Ziyaretçi
Elips Geoit falan maşallah bilgi geniş. Konuya gelirsek resimden yapılacak araç karşılaştırması öznel yargılardan öteye gidemiyor ne yazık ki, o yüzden tartışmayı genişletmek manasız. Çıkmacılar işi biliyor BMW parçası pahalı diye K9 parçası kullanıp BMW parasına satarlar aman okumasınlar bu konuyu. :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tamam orda kocaman BENCE yazmıyor mu? Biz zaten nesnel demedik ki.

masser45

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;349403
Tamam orda kocaman BENCE yazmıyor mu? Biz zaten nesnel demedik ki.

Pardon abi kızma.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Birebir aynısı değil tabi ama genel anlamda bir bmw 7 algısı oluşturuyorsa benziyor demektir.

Ama tekrar söylüyorum, Hacı Peter daha güzel yapmış... Satar, satmaz o ayrı konu...

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu benzerlik olayına BMW'nin patent vs... olarak bir itirazı yoksa ki herşeyden firmaların birbirleriyle haberleri oluyor, bence güzel bir olay. Tüm firmalar son zamanlarda alt-üst segment farketmez, güzel araçlar ortaya çıkarıyorlar. Fiyatlarını uygun tutan firmaların da şık araçlar çıkarmasında, benziyor olsa bile, bir sıkıntı yok bence. Yavaş yavaş herkes güzel, donanımlı araçlara binsin. :ok: