škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bu Göçükler Nasıl Halledilir?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı baduruk

• etobur
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Selam arkadaşlar
Dikkatsizlik sonucu bagaj kapağımızda iki göçük oluştu. Bu göçükler boyasız yada lokal boya ile hallolur mu?
İzmir'de tavsiye edeceğiniz bir usta yada servis var mı? Auto King'e soracağım ama onlar herşeye komple boya deyip geçiyorlar..

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Girinti derin, sac uzamış, çekmezler bile bunu puntalayıp, doğrudan çukuru macunla doldurup bagaj kapağı boyanır  :(

Ama araç opak, belki lokal boya kaldırır

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iç döşemeyi söküp içerden itme şansı yok mu acaba? çiziğe de rötüş yapılabilir düzeltme sağlanırsa.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
buna benzer bi durumda benim arka çamurlukta var.king e götüreceğim birde kaportacıya hangisi temiz iş çıkartırsa paylaşırım burda

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İçerden ufak ufak tıklanarak yapılırda boyanın ufaktan atma, çatlama ihtimali var. Daha yüzeysel olsaydı, kendiniz bile yapabilirdiniz, çok düz yüzey, toleransı düşük.

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
maslak sanayde bunları düzelten bir yer oldugunu duydum araştrmanızı öneriyorum bende araştırırım bulursm net isim yazarım buraya.

Çevrimdışı VLK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.cokuslu.com
Alıntı yapılan: SekoLive;348470
maslak sanayde bunları düzelten bir yer oldugunu duydum araştrmanızı öneriyorum bende araştırırım bulursm net isim yazarım buraya.

Magic touch center diye geciyornorasi serkan :)
Mtc oto :)

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iyi bir kaporta ustası içerden çekiçler tabi iç tarafta çekiç girecek yer varsa marka bir yere gitmeye gerek yok. üzerinede rutuş yaparsın fakat çekiç izleri hafif belli olabilir  .baktın hoşuna gitmedi boyatırsın

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ege üniversitesi meslek yüksek okulu / kaporta boya bölümün de turgay usta ile görüşmeni tavsiye ederim.

Çevrimdışı baduruk

• etobur
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: *CEM*;348721
Ege üniversitesi meslek yüksek okulu / kaporta boya bölümün de turgay usta ile görüşmeni tavsiye ederim.

ben de sana onu soracaktım cem. üniversite'nin içinde mi yerleri? ulaşabileceğim telefon ve adresi var mı sende?

Çevrimdışı medmania

• Garajperest
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim araçta sol çamurlukta 2 tane derin göçük oluşmuştu. Boyada hasar yoktu bende boyatmak istemedim. Sanrım çamurluğu içten çekiçleyreke düzelttiler. Ama hasarın olduğu yerde boya selülitli bacak gibi :p Buna da şükür diyorum keşke boyamadan daha da düzeltmenin bi yolu olsaydı.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bugün konya otoking e gittim göçük boyatmadan olmaz dediler üzdüler beni...
birde kaportacı bulursam eli iyi olan ona soracağım.

Çevrimdışı baduruk

• etobur
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fmaka;349076
bugün konya otoking e gittim göçük boyatmadan olmaz dediler üzdüler beni...
birde kaportacı bulursam eli iyi olan ona soracağım.

abi illaki boya isteyebilir ama panelin tümünü boyamak mantıksız geliyor bana. avuç içi kadar yer sonuçta. ağustos'ta satacağım, anlatmak zor oluyor..