škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia mpı 68 lık tüp takılırmı takılırsa hangi marka

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fabia vrs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
iyi aksamlar arkadaslar 2001 model fabia 1.4 MPI aracım var buna lpg takılırmı takılırsa sorunsuz bır marka önerirseniz sevınırım okcan lpg yı tavsıye edıyolar ve lpg de sıkıntı yaratırmı????

Çevrimdışı skymad

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadasım ben lavoto taktırdım 1350tl cok memnunum ankarada taktırdım tanıdık bi ustam vardı o taktı abim aracın basında durdu ustanın işçiliği cokk iyiydi sorunsuz biniyorum
marka o kadar onemli değilde ama takan  usta cok önemliii

Çevrimdışı MAkif

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
skymad'in de dediği gibi önce ustalık geliyor bu işte. en marka lpg montajı yaptırırsınız ama ustalık olmadıktan sonra hiç bir işe yaramaz. ikinci olarak taktırdığınız markanın servis yaygınlığı da önemli. Ne kadar ustalıkta olsa elektronik veya mekanik aksam nihayetinde. Bir sıkıntı olduğunda parçanın merkeze gönderilmesi arızanın giderilerek veya yenilenerek geri gönderilmesi gibi durumları da göz önünde bulundurun. mesela marka vermek için değil ama yerli markamız olan lpg, belki en alt sınıfta yer alır ama nerede olursanız olun servis bulma imkanınız var ve bildiğim kadarıyla her yetkili servisinde parça gönderilecek derdi olmadan size gerekli olan parça değiştiriliyor. son olarak ise kısmet. onda da bahtınız açık olsun.

Çevrimdışı skymad

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
evet haklısınız Mehmet bey servis ve yedek parçada çok önemli ben de lavotoyu sectim yedek pacasında hiç sıkıntı cekmezsin dediler

Çevrimdışı fabia vrs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
tesekkur ederım arkadaslar pekıı aracı lpg ıle kullanırkenn herhangı bır sıkıntıı yaratıyormuu  ve sılkeleme cekmeme gıbı cokk tereddutte kalıyorum bırdr 68 beygırler km de ne kadar yakıyo bılgılendırırsenız sevınırım

Çevrimdışı Tevhid

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aynı aracın 2004 modeli bende de var. Ben henüz LPG taktırmaya cesaret edemedim. Corsa B vardı bende daha önce. Onun LPG'sinden çok çekmiştim. Sonuç olarak LPG'yi başarılı bir ustaya takdırınca sorunsuz çalışıyor mu? Çekişte çok düşüş oluyor mu? Yani LPG'li kullanılanlar memnunlar mı acaba?