škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bende stopları kızarttım :) Güncellendi!

Ziyaretçi · 108 · 40117

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan sakın silikonla yapıştırma, ya da yapıştıracaksan da arabayı sattığında (inşallah zorunda kalarak satmazsın) arkandan okunacak hayır dualarına katlanacaksın :)

Çift taraflı süngerli bantla yapıştır. Ama tamamını kapla plakanın. Yapıştıracağın yerin tertemiz olmasına özen göster. Yapıştırdığında hemen bırakma 2-3 dk ez. Eğer yerinden sökebilirsen gel yüzüme tükür :)

Boya işi güzel olmuş. Güle güle kullan...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ero__;26718
Hakan sakın silikonla yapıştırma, ya da yapıştıracaksan da arabayı sattığında (inşallah zorunda kalarak satmazsın) arkandan okunacak hayır dualarına katlanacaksın :)

Çift taraflı süngerli bantla yapıştır. Ama tamamını kapla plakanın. Yapıştıracağın yerin tertemiz olmasına özen göster. Yapıştırdığında hemen bırakma 2-3 dk ez. Eğer yerinden sökebilirsen gel yüzüme tükür :)

Boya işi güzel olmuş. Güle güle kullan...

tamam abi, peki bant için önerebileceğin bir marka var mı kalın bişe olsun. bende bi rulo tesco olacak.

ayrıca o nası söz, estagfurullah, sökülsün düşerse düşsün çokda tın :hanz:

boya işi güzel mi oldu bilmiyorum aslında, biraz mat duruyor, uzaktan çok iyi duruyorda, yakınlaşınca biraz sırıtıyor, sprey vernik sıksam mı stoba komple?

octaviaman

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;26698
mısır un'u kullan abi daha ciks olur :lol:

Ben kızartırken kiremit tozu ve kırmızı toz biber kullanmayı düşünmüştüm:hhh:

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tabelacıların kullandığı çift taraflı bantlardan kullan... şeffaf kalınca biraz... benim plakalarda iki başta dikine ortada yatay 4 adet bant var 10 ar cmlik... elle sökemezsin plakayı... yapıştırırken temiz olsun... yapıştırdıktan sonra elle 1-2 dak bastır... daha korkma...:ok:

bide çerçeveyi komple kestir tabelacıya... yazıyıda kalınlaştır... çok daha tatlı gözükür...:ok:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: octaviaman;26746
Ben kızartırken kiremit tozu ve kırmızı toz biber kullanmayı düşünmüştüm:hhh:

ilk defa duyuyorum toyluğuma verin :kiki::kiki:

Alıntı yapılan: beytullah;26751
tabelacıların kullandığı çift taraflı bantlardan kullan... şeffaf kalınca biraz... benim plakalarda iki başta dikine ortada yatay 4 adet bant var 10 ar cmlik... elle sökemezsin plakayı... yapıştırırken temiz olsun... yapıştırdıktan sonra elle 1-2 dak bastır... daha korkma...:ok:

bide çerçeveyi komple kestir tabelacıya... yazıyıda kalınlaştır... çok daha tatlı gözükür...:ok:

yok abi yazıyı kalınlatmam, sevmiyom onları. sadece kendim yapmayı planladığımdan kesme işide zor gibi. maksat hem plastik çerçevesiz, hemde boya çerçevesiz plaka şimdilik.

sen gidiyon ampulu bile başkasına değiştirtiyon bizde ne gezer o fors :hanz::hanz:

bant işine bakayım yapı marketlerden.

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Eline sağlık,yakşmıi :ok:
Bende siyah bir boya alsamda karartsam artık şu stopları :)
[SIGPIC][/SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: emrtkn;26759
Eline sağlık,yakşmıi :ok:
Bende siyah bir boya alsamda karartsam artık şu stopları :)

bence kızart, çoğu üreticinin artık fabrikasyondan kızarmış stoplara geçtiği gerçeğini unutmayalım, keza Amerikan arabalarıda.

karartma işi hoş olabildiği kadar enteresan görüntülerede sebebiyet verebiliyor.

Örneğin,

Yusuf Komutanımın yaptığı karartma güzeldi, neden dersen, araçta bi siyah mavi uyumu var. aynalar, kapı kolları, yine siyaha boyanmış ön ızgara gibi...

ama zaten siyah arabada gidip tümden stopları karartınca biraz apaçi durmasın ?? :lol:

kırmızı siyaha ve beyaza çok yakışır kanımca.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;26764

kırmızı siyaha ve beyaza çok yakışır kanımca.

girme kanıma... yarın kademedeki boyacılarla bi görüşeyim :D
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: beytullah;26770
girme kanıma... yarın kademedeki boyacılarla bi görüşeyim :D

yay işinede gir. kızarık stop, yay, xenon... beyaz güvercin ne felaket bişi olur beeee...

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
stop xenon olur :ok: ama yay olmaz... artık arabanın altını parçalarım heralde... o konuda kendime hiç güvenmiyom... xenonda merceksiz takma diyonuz... bi tek stop kalıyo... onuda yarın fırsat bulursam boyacılara bu konuyu göstereyim... yaparız derlerse boya alır yaptırırım...:ok:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
bekliyoruz, çok tatlı olur güzel boya ve işçilikle...

octaviaman

• Ziyaretçi
Herşey çok güzel de..Bu kızartma vizeden geçiyor mu? merak ettim.(3G yi merak etmiyorum yalnız)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: octaviaman;26794
Herşey çok güzel de..Bu kızartma vizeden geçiyor mu? merak ettim.(3G yi merak etmiyorum yalnız)

geçer geçer. geçmezse bütün peugeot 207 leri bırakıyon di mi diye sorarım mort olur.

octaviaman

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;26798
geçer geçer. geçmezse bütün peugeot 207 leri bırakıyon di mi diye sorarım mort olur.

:kat::clap::++:

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Bende kırmızı sevmiyorum ya.
Şimdi sen öyle dedin,ne yapsam ki :D
[SIGPIC][/SIGPIC]