škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Android: program tavsiyeleri

ahmedb · 61 · 16946

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bende tablet aldım ama android market yüklü değil.Kullanımım oldukça zor.lAPTOP PC OYUNCAK GİBİ resmen.Bunu çözmem aylar günler alacak gibi.Android marketi yüklemem için akşam epey uğraştım ama linkler alakasız çıkıyor.Bunu yüklersem büyük bir iş başarmış olacağım.Birde navi yüklersem ücretliymiş sanırsam olsun yüklesem onada razıyım.Bu topik benim başlıca kılavuzum olacak.Absürt şeyler sorarsam gülmeyin cehaletime verin bu fakire sevabına yardım ederseniz memnun olurum.Şimdi başlıca hayalim androit market yüklemek,daha sonrada navi ve diğer yazılımlar.Ama en zor benim için marketi yüklemek.Yardımlarınızı bekliyorum.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı porschemurat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: opel33;326738
Hocam Box yazan tam olarak ne işe yarıyor birde ücretsiz demi bu uygulamada?
Box:
Dropbox depolama sitesinin android versionu.
Sanalbellek yani ama verdiği bellek düşük 4 gb falanmı neydi sanırım.
Ewet ücretsiz markette var.
Ücretli veya ücretsiz hiç farketmez aslında ne istiyorsan google a yaz istediğin oyun ve uygulamanın crackli halini indir bu kadar

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;326757
Arkadaşlar bende tablet aldım ama android market yüklü değil.Kullanımım oldukça zor.lAPTOP PC OYUNCAK GİBİ resmen.Bunu çözmem aylar günler alacak gibi.Android marketi yüklemem için akşam epey uğraştım ama linkler alakasız çıkıyor.Bunu yüklersem büyük bir iş başarmış olacağım.Birde navi yüklersem ücretliymiş sanırsam olsun yüklesem onada razıyım.Bu topik benim başlıca kılavuzum olacak.Absürt şeyler sorarsam gülmeyin cehaletime verin bu fakire sevabına yardım ederseniz memnun olurum.Şimdi başlıca hayalim androit market yüklemek,daha sonrada navi ve diğer yazılımlar.Ama en zor benim için marketi yüklemek.Yardımlarınızı bekliyorum.
:uhu::uhu::blm:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim çocukların kullandığı polis sireni mi polis lambası mı ne var, onuda kurun :D çok faydasını gördüler :D başlığı gördüklerinde yazarlar belki zaten :D

Çevrimdışı Salih28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
90 a yakın uygulama hangisini anlatsam ki :D

Advanced Task Killer
Angry Bird
Age of Wind 2
Bloomberg
Canlı TV
Cartoon Camera
Color Note
Dolphin HD
Drag Racing
Ebay
Es File Explorer
Expedia
Kuran-ı Kerim
Yahoo Messenger
Namaz Vakitleri
Parallel Kingdom
Paper Toss
Okey
Orbitz
Sahibinden
Scydo
Skoda Media
Sound Hound
Sporx
Viber
Wattpad
Whats App!

navigasyon olarakda kesinlikle route66 yı denemelisiniz ;)

http://www.youtube.com/watch?v=VXZ6Hj2IOPE

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;326757
arkadaşlar yokmu yorum yazacaklar bunları nasıl kurarım?

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;326816
Bizim çocukların kullandığı polis sireni mi polis lambası mı ne var, onuda kurun :D çok faydasını gördüler :D başlığı gördüklerinde yazarlar belki zaten :D

Şiiişt :lol:

Programın adı el feneri,onun içinde var bu uygulama abi. Valla 45 dakikada gittiğimiz yolu tam 7 dakikada dönmüştüko derece faydalı :D
Hele geçen başka bir manyaklık yapıp aux a bağladık telefonu,sireni açıp son ses açtık,camlarıda indirdik,millet dörtlüleri yakıp kendini kenara zor attı :lol:
Ama yanlış bir şey,bir daha yapmayız sanırım :)

[DM]http://www.dailymotion.com/canpilka#video=xocn1o[/DM]

http://www.dailymotion.com/canpilka#video=xocn1o
« Son Düzenleme: 01 Mart 2012, 18:47:02 Gönderen: Can »

Çevrimdışı Salih28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;326840
arkadaşlar yokmu yorum yazacaklar bunları nasıl kurarım?

Hocam ne marka aldınız?

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;326842
Şiiişt :lol:

Programın adı el feneri,onun içinde var bu uygulama abi. Valla 45 dakikada gittiğimiz yolu tam 7 dakikada dönmüştüko derece faydalı :D
Hele geçen başka bir manyaklık yapıp aux a bağladık telefonu,sireni açıp son ses açtık,camlarıda indirdik,millet dörtlüleri yakıp kendini kenara zor attı :lol:
Ama yanlış bir şey,bir daha yapmayız sanırım :)

[DM]http://www.dailymotion.com/canpilka#video=xocn1o[/DM]

http://www.dailymotion.com/canpilka#video=xocn1o

Demiştim ben :D
Aman dikkat edin kendinizede :)
Bende zamanında Nokia'da polis telsizini kullanırdım, millet paso sivil sanırdı :D kalabalık mekanlarda yer bulma konusunda bayağı bir faidesini gördüm :D diğer faydalarını bilahare anlatayım :D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;326851
Demiştim ben :D
Aman dikkat edin kendinizede :)
Bende zamanında Nokia'da polis telsizini kullanırdım, millet paso sivil sanırdı :D kalabalık mekanlarda yer bulma konusunda bayağı bir faidesini gördüm :D diğer faydalarını bilahare anlatayım :D

:D Abi Kadir'in telefonda sireni bi açtık auxdan, inan 2 araba anında dörtlüleri yakıp sağa aniden kırdılar, :D sonra kapadık tabi o bize yetti o gün full güldük :D
-------------------------------------------------

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Salih28;326846
Hocam ne marka aldınız?
praktıka 8 serisi 7  ınc.dün praktıka servisine mail attım 2.8.1 sürümünü yükleyeceksiniz dedi.ama yerini bulamadım dünden bu yana.Tıkladığım yerlerde alakasız linkler çıkıyor.ücretlide olsa navi yüklemek istiyorum.android marketi indiremedim.yar bana bir yardım.
« Son Düzenleme: 01 Mart 2012, 19:07:52 Gönderen: fenomen »

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;326854
:D Abi Kadir'in telefonda sireni bi açtık auxdan, inan 2 araba anında dörtlüleri yakıp sağa aniden kırdılar, :D sonra kapadık tabi o bize yetti o gün full güldük :D

Yan yana gelince hatırlatın birşey anlatacam size :rm: burdan olmaz hemde mimikleri, hareketleri falan yapmam lazım :rm: üstelik teknoloji yokken daha bu kadar, yoktan neler var ettim :rm:
Çok makara oluyor bu işler çok, bilmezmiyim :rm:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;326816

Aynen böyle :D

Ön camda 3 telefon+Auxdanda teyibe siren sesini verdik bi tek anonsumuz eksikti :D

[YOUTUBE]vX7uFx7Rjjc[/YOUTUBE]

Gearbox

• Ziyaretçi

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Gearbox;326909
Bu polis uygulamasının adı nedir??

Bende 2 tane program var bunlara benzer birisinin adı El Feneri diğeri ise PoliceLight ama bana El Feneri uygulaması daha güzel geldi çok farklı ışık efektleri falan var içinde. ;)

Can sizde bu ışıkları El Feneri uygulamasından açtınız demi?