škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ne okuyoruz?

fenomen · 87 · 20755

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ne dinliyoruz,bugün aracınıza neler yaptınız gibi topikler vardı.Aklıma birde "Ne okuyoruz"diye bişey geldi.Okumak da hayatımızın bir parçası olduğunu düşünerek,kültür hayatımıza katkılarınızı esirgemiyeceğinizi düşünüyor,neler okuduğumuzu bu topik altında paylaşalım diyorum.

Ben başlayayım bugün kitapyurdu.com'dan getirttiğim Tolstoy'un "insan ne ile yaşar" adlı romanı okuyorum hatta yarıya yaklaştım.96 sayfa.Okumazsanız çok şey kaybedersiniz diyor şiddetle tavsiye ederim.Be bir kişinin günde en az 30-50 sayfa arası kitap okuması gerektiğini bunun ekmek su gibi ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.Haydi okumaya ve paylaşmaya diyorum.:+1:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok nadir kitap alırım.Genelde bilim ve teknoloji üzerine.Yada Bursa tarihi ile ilgili kitaplar ilgimi çeker.Ama pek okumuyorum maalesef :(
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Son 1 senedir okuduğum tek şey deneme sınavlarındaki Türkçe paragrafları :D Gerçi normalde de bilim ve teknoloji dergileri hariç pek okuyan biri değilim :)

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İşimiz Gereği Ben Genelde İngilizce Manual Okuyorum. Maalesef Kitap Okuma Alışkanlıgı Edinemedik :(

Çevrimdışı baduruk

• etobur
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Farah Pehlevi'nin anılarını okudum en son. Tavsiye ederim.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlk emri "Oku" diye başlayan bir din'in okumayan müntesipleriyiz.Gerçekten bu bir acı gerçek.Arkadaşlar yinede okumaya gayret gösterelim az bi dayansak okumaya arkası geir,deneyin pişman olmazsıız.Kısa sürede alışkanlık haline gelecektir.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Okumayı severim, hatta son dönemde metroda otobüste müzik dinlemek yerine kitap okuyorum.Tavsiye ederim:D

Şimdi ise 'Uçurtma Avcısı' nı okuyorum.Tavsiye ederim.

Çevrimdışı kry1459

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul Hatırası - Ahmet Ümit

Kitabın ortalarındayım polisiye olarak İstanbul tarihini çok iyi anlatan bir kitap tavsiye ederim :ok:

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bu sıralar sadece forumu okuyorum ama özellikle Clive Cussler hayranıyım. Aksiyonun hiç bitmediği insanın nefessiz okuduğu bu yazarın 20'den fazla kitabını okudum, tavsiye ederim.

---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=41.015915,29.119812

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Genelde son çıkan kitapları takip ediyorum.Üstün Dökmen, Doğan Cüceloğlunu kitaplarını okuyorum.Birde çöpçü tarafım var 60-80 yılları arası magazin dergi kolleksiyonum var vakit buldukça okurum.

06lkn66

• Ziyaretçi
hep okumak isteyipte bi türlü fırsat bulamadığım alamut kalesini okumaya başlamıştım kitabı erzincanda unuttum gidince devam edecem

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yıllar sonra bu akşam  cnn turk deki son darbe yi izledikten sonra  soner yalçın ın bay pipo sunu tozlu raflardan indirdim. biraz kurcalayacağım.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fastbreak79;319645
Ben bu sıralar sadece forumu okuyorum ama özellikle Clive Cussler hayranıyım. Aksiyonun hiç bitmediği insanın nefessiz okuduğu bu yazarın 20'den fazla kitabını okudum, tavsiye ederim.

---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=41.015915,29.119812
Ben hiç okumadım hemen el atmalıyım.teşekkürler.

Alıntı yapılan: *CEM*;319646
Genelde son çıkan kitapları takip ediyorum.Üstün Dökmen, Doğan Cüceloğlunu kitaplarını okuyorum.Birde çöpçü tarafım var 60-80 yılları arası magazin dergi kolleksiyonum var vakit buldukça okurum.
Üstün dökmen ve Doğan cüceloğlunu bende takip ediyorum şu günlerde tv de bol bol seyretme imaknımda oluyor.Bu ülke için kıymetli insanlar.

Alıntı yapılan: 06lkn66;319659
hep okumak isteyipte bi türlü fırsat bulamadığım alamut kalesini okumaya başlamıştım kitabı erzincanda unuttum gidince devam edecem
:++:neyse bir daha olmasın.:knp:

Çevrimdışı merveceylan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Recaizade Mahmut Ekrem'in kitabını okuyorum. Biraz ağır geldi ilk sayfaları ama konusu tam benlik

Çevrimdışı FFiesta

• ~ FIESTA ~
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Tarih okuyorum ozellikle Türk tarihi
 " ATATÜRK tarihini bilmeyen milletler yok olmaya mahkumdur."