škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Türkiye-İspanya

crash · 30 · 11037

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dakika 26 gol nöbetçi golcü semiiiiih...

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hadi aslanlarr iki!! iki!! iki!!!!!
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dediğim gibi oldu :( :uve:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bitti bu iş...:(

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fatih terimin batuhan-nuri ve sabri değişikliğini niye yaptığını birisi bana anlatabilir mi?

Çevrimdışı zulfikar22

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ogretmensitemiz.com/

Çevrimdışı kalender

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
elveda nın (el) ini dedik şimdiden hatta  elve oldu.
\'\'Ben\'\' Yaradan\'dan Ötürü Yaradılanı Sevdim... Yaralayanı\'\' Değil..!

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;1277
fatih terimin batuhan-nuri ve sabri değişikliğini niye yaptığını birisi bana anlatabilir mi?

Bence bu üç değişiklikten tek kabul edilebilir olanı Nuri o da son dakika girdi oyuna, Arda oyundan alınmadan 2 dakika öncesinde bile deli gibi koşup adam eksiltiyodu alınmasına bir anlam veremedim :confused:. Yazık oldu yine. :mad:

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
olan oldu ne desek boşş :(:(
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben demiştim yenilecez die oldu ama neden kanatlardan gıtmek ıstemedıgını anlamıs deılım koy vedersonu onun onune ugur boral sag bek zaten gokhan aslanlar gıbı oynuyor ama yok ılla ortadan gıdecek gecersın ıspanya savunmasını bekle fatıh hoca

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Real81;1277
Orta saha top yapamayınca, topu geriden şişirmeye başladılar ve top duvara vurmuş gibi geri gelmeye başladı. Batuhan' ı aldı ki uzun boylu İspanyol defansından topu alıp sağa sola servis yapsın. Ancak Batuhan Volkan' ın yaptığı degajlardan bir tanesini bile alamadı. Bir-iki tane alabildi onu da bizimkilere atamadı.
Nuri' yi oyuna aldı ki ileride top tutsun ve ara pası atsın. Ama Nuri' yi anlayacak adam yoktu sahada.
Sabri' yi de aldı ki yorulan sağ tarafa taze kan olsun ve ceza sahası dışından şut atsın.
Kötü oynayan ama futbolun gereklerini doğru düzgün yerine getiren İspanya ise bunların hiçbirine izin vermedi.

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
nuriyi ve batuhanı böyle hayati bir maçı çevirsin diye oyuna aldı diyorsun yani Uğur.
peki niye son dkları bekledi ? yada daha tecrubeli birilerini alamazmıydı?

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Real81;1475
nuriyi ve batuhanı böyle hayati bir maçı çevirsin diye oyuna aldı diyorsun yani Uğur.
peki niye son dkları bekledi ? yada daha tecrubeli birilerini alamazmıydı?
Daha önceki mesajda da yazdım zaten yaptıkları bir garip Fatih Terim' in diye.;) Nihat Kahveci' yi çıkartıp Rüştü' yü de alabilirdi oyuna ve ben hiç şaşırmazdım.;)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fatih Terim bikere milli takımı şahsi sorunları yüzünden yanlış oyuncularla kurdu.İbrahim Toraman gibi bir oyuncuyu defansta o kadar eksik varken nasıl almaz akıl alır gibi değil.Bu inat uğruna sol bek Hakan Balta' yı defansın göbeğine çekiyor.Guiza' nın Hakan Balta' yı geçtiği pozisyonda asıl yeri stoper olan bir oyuncu mutlaka faul yapardı bırakmazdı.Ama Hakan Balta stoper olmadığı için bunu yapmak aklına gelmedi.Zannettiki ben sol bekim beni geçerse arkamdaki stoperler kapatırlar orayı.Ama son adam Hakan' dı oysa.Toraman olsaydı Guiza' yı mümkün değil geçirmezdi orda mutlaka düşürürdü.Ama tabi Guiza' nın hakkını vermek lazım.Son 5 dakkada Torres' in yapamadıklarını yaptı.Bizdede böyle oynasa keşke.Fatih Terim'in ikinci hatası ise Mehmet Topuz'u milli takıma almaması.Ayhan' ı alıyor ama Topuz' u almıyor.Yedek kulübesi forvet dolu.Mesela 60' dan sonra orta sahaya takviye olarak Nihat' ı çıkarıp Topuz' u alsaydı bak bakim Xavi, Riera kalıyormu.Tuncay ve Arda zaten defansın arkasına sarkabilecek oyuncular Semih' de topu ayağında tutan servis yapan bir oyuncu.Orta sahada Topuz, Emre ve Aurellio üçlüsünü mümkün değil geçemezlerdi.Fatih Terim' in kadro yanlışlarına rağmen takım yine iyi mücadele etti.Doğru kadro kurulduğu takdirde bizim takımın bileğini bükebilecek bir takım göremiyorum.Şuan resmi olarak Dünya' nın en iyi 11.takımıyız ama bana göre şuan en iyi 3 takım içerisindeyiz.İspanya maçlarından belli ediyor zaten bu kendini.Ha şunuda söylemeden edemicem.Bu oyunla İspanya değilde İngiltere, Fransa, İtalya gibi takımlar olsaydı karşımızda kesinlikle kazanırdık.Dünya Kupasınada bence gideceğiz.Bosna' yı ve Belçika' yı orda yeneceğiz, Bosna' da mümkün değil İspanya' yı yenemez.Ama herzaman işimizi zora sokuyoruz.Bu alışkanlık haline geldi.İlla adrenalin yükleyecekler türk milletine
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...