škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aracımı Servis için Adana'ya mı Kayseri'ye mi götürmeliyim?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı basketbol6

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar hangi servis daha iyi sizce? Ben yeni bir skoda kullanıcısı olarak herhangi bir bilgiye sahip değilim. Niğde de ikamet ediyorum. Kayseri daha yakın ancak Adana da çok uzak değil.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İkisiyle de bir deneyimim yok ama Adana Skoda Türkiye'nin en iyisi seçilmişti sanırım.

Çevrimdışı azakoglultd

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı muharrem01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
gayet memnunum özgenden adanada. bi de emin usta var, bence pişman olmazsınız adanadan.
 bekleriz :)

Çevrimdışı basketbol6

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muharrem01;311464
gayet memnunum özgenden adanada. bi de emin usta var, bence pişman olmazsınız adanadan.
 bekleriz :)

Burası kolay bulunur mu? Adanayı bilmeyen birine nasıl tarif edersiniz ?

Çevrimdışı muharrem01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: basketbol6;311632
Burası kolay bulunur mu? Adanayı bilmeyen birine nasıl tarif edersiniz ?

çok kolay, adana otobandan havaalanı yönünde ineceksiniz, havaalanı yolu üzerinde sağ tarafta bulunmakta özgen oto.

Çevrimdışı basketbol6

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muharrem01;311818
çok kolay, adana otobandan havaalanı yönünde ineceksiniz, havaalanı yolu üzerinde sağ tarafta bulunmakta özgen oto.

Çok teşekkürler.

Çevrimdışı aybar58

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: basketbol6;311196
Arkadaşlar hangi servis daha iyi sizce? Ben yeni bir skoda kullanıcısı olarak herhangi bir bilgiye sahip değilim. Niğde de ikamet ediyorum. Kayseri daha yakın ancak Adana da çok uzak değil.

ben sivasta ikamet ediyorum sana kısa birşey anlatayım sen kararını ver kayseriye servise gittim 2 yada 3 ay evvel tek sordugum soru aracım kaç kmde bana araçımın kaç km oldugunu söyleyemediler. en sonunda biri geldi yol bilgisayarındaki servis bakım aralıgı km açarak bu kadar km yapmışsın dedi ben sivasa geldigimde tekrar baktım kilo metre 209 km geriye düşmüştü var sen hesap ett

Çevrimdışı aybar58

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ben sivasta ikamet ediyorum sana kısa birşey anlatayım sen kararını ver kayseriye servise gittim 2 yada 3 ay evvel tek sordugum soru aracım kaç kmde bana araçımın kaç km oldugunu söyleyemediler. en sonunda biri geldi yol bilgisayarındaki servis bakım aralıgı km açarak bu kadar km yapmışsın dedi ben sivasa geldigimde tekrar baktım kilo metre 209 km geriye düşmüştü var sen hesap ett

Çevrimdışı muharrem01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: basketbol6;311841
Çok teşekkürler.

rica ederim; ayrıca gelmeden 0322 428 18 68 no lu telefondan servis randevusu alırsanız çokta beklemezsiniz özgende. iyi günler

Çevrimdışı basketbol6

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Özgen de hava filtresi, mazot filtresi ve baskı balata seti değişimi yaptırdım. İlgi ve alakadan memnun kaldım. Yakıt tüketimini biraz test edip yaptıkları işlemlerin başarılı olup olmadığına karar vereceğim.

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 2007 yılından beri Özgen'e götürüyorum. Sorun çıkmadı şükür...

Çevrimdışı basketbol6

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Genel olarak bende memnun kaldım. Aracım fazla yakıt tüketiyordu. Ancak son değişimlerden sonra aracın yakıt tüketimi normale döndü.