škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Dacia Duster AWD Karda çıtırdan eğlence

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;307635
Transit' te 4×4 var mıymış yahu?!:hmm::blm:
sürene kadar bende bilmiyordum :) özel yapım bunlar  italyada yapılıyor  4*4 sistemi piyasada pek yok yok .düşünsene ankara otokoc a bakıma gittim adamlar şaşkınlıkla baktı
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2012, 16:42:09 Gönderen: barbaros61 »

Çevrimdışı Baran35

• Boutique Wax Maniac
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;307671

Valla yaz lastiği olarak ben geçen sefer stok problemi olduğundan Z G2 alamadım gittim Yokohoma C drive aldım. Yokohoma da fena değil ama Z G2 yola resmen zamk sürülmüş gibi yapışıyor.
Tavsiyem bir dahakine Nokian Z G2 almandır. Tabi ebatları uyuyorsa :)

Şimdi Nokianda şu şekilde bir problem yaşadım,

Eskiden İzmir Ayvalık yolu (ki hala bergana kavşağı sonrası öledir) aslfalt üstü mıcır yol yani stabilize yoldu. Nokian yumuşan hamurlu olduğundan lastikte minik parça kopmaları yaşadım. lastik diş derinliği kurtarsada, lastik yüzeyi minik minik parçalardan delik delikti. 2 seferde de aynısı oldu. Performansta bişey değiştimi bilmiyorum pek fark etmedi ama rahatsız etti.

Şimdi sıcak aslfalt yaptılar bergamaya kadar bu sene sonuna kadar biter tamamı işte o zaman Nokian alabilirim. Jantları değiştircem 18 lerle o zaman alırım yoksa üstündekiler yeni daha.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baran35;308012
Şimdi Nokianda şu şekilde bir problem yaşadım,

Eskiden İzmir Ayvalık yolu (ki hala bergana kavşağı sonrası öledir) aslfalt üstü mıcır yol yani stabilize yoldu. Nokian yumuşan hamurlu olduğundan lastikte minik parça kopmaları yaşadım. lastik diş derinliği kurtarsada, lastik yüzeyi minik minik parçalardan delik delikti. 2 seferde de aynısı oldu. Performansta bişey değiştimi bilmiyorum pek fark etmedi ama rahatsız etti.

Şimdi sıcak aslfalt yaptılar bergamaya kadar bu sene sonuna kadar biter tamamı işte o zaman Nokian alabilirim. Jantları değiştircem 18 lerle o zaman alırım yoksa üstündekiler yeni daha.
O tip kopmaları Nokian WR kullandığımda yaşamıştım, bir sıkıntı olmuyor ama görüntü rahatsız ediyor. Ama elinden de birşey gelmez, doğru düzgün yol yok.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta