škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bel fitigi

ALi · 22 · 8661

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;294325
Hic doktor disinda kimseye basvurmayin. Tek doktora da gozukmeyin. Benim anneme Izmir'de 2 doktor acil ameliyat olman gerekli demisti. Ben hemen cik gel dedim. Acibadem Kozyataginda Prof. Dr. Necmettin Pamir var. Randevu almak zor ama mutlaka gidin. Bize sabah 7'de randevu vermislerdi. Sonuc itibariyle annem de bel fitigi ile ilgili en ufak bir rahatsizligi cikmamisti. "60 yasinda kadinsin, 20 yasindaki gibi yurumek istiyosun, kireclenmen var o kadar." demisti. Mutlaka iyi bir doktor vardir. Su anda da bir sorunu yok.

bel fıtığı 05352691628 olaylarina da hic basvurma.

Kaynimda var aynisi:
[YOUTUBE]IHseWX4g5vQ[/YOUTUBE]

http://www.youtube.com/watch?v=IHseWX4g5vQ

Bu hoca Türkiye'nin en ünlü beyin cerrahı, en çok kazanan doktoru ve Acıbadem Üniversitesi rektörüdür.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bu rahatsızlıktan olanlara fethiye özel esnaf hastanesinde ortepedi dr un yanında çalışan bir eleman profosyonelce yapıyor.Ben 3 kişi gönderdim hepsi süper yani.sorunsuz bi şekilde hayatlarınından memnunlar.Birisi annem.Birisi komşum biriside cemaatimden.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Ugur A.

• Ziyaretçi
Geçmiş olsun.
Alıntı yapılan: hiko;330384
...Yaklaşık 3 ay kadar önce uzun süre oturup, ayağa kalkınca,kalça tarafından başlayıp, aşağıya doğru bileklere kadar yayılan tatlı talı bir sancı ile haber verdi...
Bende de aynı şekildeydi. "Fizik tedavide biraz geri çekilir rahatlarsın ancak cerrahi müdahele en kesin sonuçtur" demişti doktor.

Hikmet Abi, peki topuklarına basarak veya ayaklarının ucuna basarak yürümeye çalıştığında ayağını geri çekememe, ileri uzatamama gibi bir sıkıntın var mı?

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;330704
Geçmiş olsun.

Bende de aynı şekildeydi. "Fizik tedavide biraz geri çekilir rahatlarsın ancak cerrahi müdahele en kesin sonuçtur" demişti doktor.

Hikmet Abi, peki topuklarına basarak veya ayaklarının ucuna basarak yürümeye çalıştığında ayağını geri çekememe, ileri uzatamama gibi bir sıkıntın var mı?

Teşekkür ederim, Uğur kardeşim.
Benim şaşırdığım nokta da bu zaten, iki FTR uzmanına göründüm, iksinin de muayensinde (dediğiniz gibi parmak ucunda ve topuklarda yürüme, öne , arkaya, sağa , sola eğilme ve de ayağı yukarı kaldırma, ayak parmakaları ileri geri harketlerde ve benzer gibi elle muayenelerde bir sıkıntı yok.)
MR sonucuna göre benim yatalak olmam lazım. İşin ilginç tarafı da daha önce ufak, ufak omuz kol, omuz ağrıları şimdi şiddetlendi . Çarşamba günü ona da MR çekilecek- boyun için ameliyat deseler inanacağım  , çünkü gerçekten şikayetim var.
Ama bel için şu an da oldukça iyiym. Sadece elimle bir şey kaldırırken , sıkarken, esskis kadar rahat değilim onuda boyunla ilgili, şikayete bağlıyorum.
Sağlıcakla kalın.
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok değişik bir hastalık bu bel fıtığı. bende de var

halısaha maçında kalçadan falso vereyim derken topa fıtığı attırdım. o günden beri bel fıtığım var.

2 gün yatmıştım.

doktora gittim mr çekildi ilaç verildi.

sonrasında biraz kilo almıştım, boyum 1.77 85 kiloya kadar gelmiştim. şunu belirteyim, kiloyla doğru orantılı şekilde ağrı yapıyor.

ne kadar kilo, bele o kadar baskı. şimdi 68 kiloyum çok şükür bir ağrım yok. ilaçların da faydası yok aslında, ilerlediği zaman ameliyat deniyor.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı paliow

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hiko;330717
Teşekkür ederim, Uğur kardeşim.
Benim şaşırdığım nokta da bu zaten, iki FTR uzmanına göründüm, iksinin de muayensinde (dediğiniz gibi parmak ucunda ve topuklarda yürüme, öne , arkaya, sağa , sola eğilme ve de ayağı yukarı kaldırma, ayak parmakaları ileri geri harketlerde ve benzer gibi elle muayenelerde bir sıkıntı yok.)
Demek ki hali hazırda çok ileri seviyede değil zira zamanla sinirlere yaptığı baskıyla bacakta güçsüzlük başlayacak ancak bu başlangıç yavaş yavaş olduğu için en sonunda fark edebiliyorsun. Peşini bırakmamanı şiddetle tavsiye ederim.
Alıntı yapılan: hiko;330717
MR sonucuna göre benim yatalak olmam lazım. İşin ilginç tarafı da daha önce ufak, ufak omuz kol, omuz ağrıları şimdi şiddetlendi . Çarşamba günü ona da MR çekilecek- boyun için ameliyat deseler inanacağım  , çünkü gerçekten şikayetim var.
Ama bel için şu an da oldukça iyiym. Sadece elimle bir şey kaldırırken , sıkarken, esskis kadar rahat değilim onuda boyunla ilgili, şikayete bağlıyorum.
Sağlıcakla kalın.
Abi bu da maalesef boyun fıtığını hatırlatıyor bana.

Allah acil şifaler versin ve yardımcın olsun.