škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Allah akıl fikir versin !‎

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İki çocuk annesinin oyundaki eşyalarını çaldılar ‎
[/B]
Bursa'da 2 çocuk annesi Naz Çetin (30), internet üzerinden 4 yıldan bu yana oynadığı 'Metin 2' adlı strateji oyununda kendisine, 'Lara Croft', 'Mitix' ve 'Cekuud' karakterleri oluşturdu.

KARAKTERİNİN DONANIMLARI ÇALINDI
Naz Çetin, bu karakterlerle oyunun 9'uncu seviyesine kadar yükseldi. Çetin, tüm kullanıcıların karakterine donanım olarak eklemek için çaba sarf ettikleri 'çelik zırh, çift el, dolunay kılıcı, vücut yansıtma, cennet gözü kolye, bıçak, sersemletme, altın bilezik, delici ve büyü savunma'ya sahip oldu. Naz Çetin, geçen hafta oyununu açtığında karakterinin üzerinde bulunan bu donanımların, oyununun şifresi kırılarak kimliği belirsiz kişiler tarafından çalındığını gördü. Sinir krizi geçirip bayılan Naz Çetin'i, aynı oyunu oynayan eşi Ümit Çetin uyandırıp teselli etti.

IP ADRESİNDEN BULANACAK
Naz Çetin, Cumhuriyet Savcılığı'na giderek karakterlerinin üzerinde bulunan, yasak olmasına rağmen internet üzerinden satılan ve fanatikleri tarafından 6 bin TL'ye kadar paralar verilip alınan donanımları çalan kişinin bulunması için başvurdu. İncelemeye alınan bilgisayar üzerinden IP adresi tespit edilerek hırsızın kim olduğu belirlenmeye çalışılıyor.

ÇIPLAK BEBEK GİBİYİM
Oyundaki karakterlerinin donanımları çalındıktan sonra kendisini 'çıplak bir bebek' gibi hissettiğini anlatan Naz Çetin, arkadaşlarının verdiği emanet karakterlerle oyunu oynamaya devam edebildiğini söyledi.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

ali baba

• Ziyaretçi
oyundan anlamam ama,bu bayanın eşi olmak istemezdim.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı kadtas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu gibi mmorpg oyunları oynamayan nasıl bir bağımlılık yarattığını bilemez.
Bende oynamıştım ama iyi halliydi benimki.. 3.500 $' a satmıştım karakterimi oyunun zirvesinde iken. Tabi oyun farklı bir oyundu.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
4 sene aralıksız World of Warcraft oynamış birisi olarak ne hissettiğini anlayabiliyorum :) Ama bu kadar üzülmeye, uğraşmaya da deymez.

Çevrimdışı Salih28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
saçma tabi ama sonuçta bi hırsızlık var ortada kadında hakkını arıyo bence iyi yapmış :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ozencan43

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
4 yıl knight online oynayan biri olarak anlamak içten değil son olarak 600 tl ye satmıştım char ımı.
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
mmorpg fenadır,baya sarmıştım bir ara bende,benim karakterimde soyulmuştu ama takmamıştım,arkadaşımın daha beterdi. Ben çok yükseltmedim zaten öyle 80lere kadar bir bağımlılığım yoktu. :) Ama yazık yaa oyun sonuçta niye üzerler kendilerini böyle anlamam.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu isi sadece para kazanmak icin yapan insanlar var. karakter yaratip satiyorlar. oyun falan bahane

06lkn66

• Ziyaretçi
kardeşim ve kuzenimde oynuyo herhalde aynı şey başlarına gelse onlarda aynı durumda olurlar :D

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok Şükür Test Drive Unlimited 2 Dışında Online Oyun Alışkanlıgım Yoktur Ki Bu Tür Oyunlarda Bana Çok İtici Çok Saçma Ve Amaçsız Gelmiştir :) O Onu Kılıçla Öldürüyor Yok İtemmiş Yok Elbiseymiş Çok Komik Ve Anlamsız Geliyor.. Tabiki Zevk Meselesi Bişey Diyemem.