škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

stopları böyle yapsam mı?

Ziyaretçi · 21 · 5056

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Siyah iyidir :D
-------------------------------------------------

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;291344
Siyah iyidir :D

evet evet siyah iyidir iyi hatırlarsanız hakan abide kırmızı folyo çekmişti çok boğuyo arabayı eskiden olsa bende kırmızı derdim ama yok yok siyah diyorum :D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yap gitsin ya birşey olmaz :D, biz spreylerle uğraşırdık paso, o zaman böyle folyo molyo nerde :rm: folyo derdik mutfak folyosu anlardı millet :rm: stoptan fardan azmı sprey söktüm ben :rm:

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;291438
Yap gitsin ya birşey olmaz :D, biz spreylerle uğraşırdık paso, o zaman böyle folyo molyo nerde :rm: folyo derdik mutfak folyosu anlardı millet :rm: stoptan fardan azmı sprey söktüm ben :rm:

bugün uğradım aksesuarcıya transparan folyo kalmamış cam filmi verelim dedi fiyatını sordum metresine 20 lira dedi abi kaliteli istemiyorum dandirik bişey ver zaten stop kaplayacam dedim zaten bu klitesiz olanı dedi tmm hayırlı işler deyip çıakrken 10 lirada kaplama parası alırım sen mehmetin yeğenisin dedi iyiki mehmetin yeğeniyim deyip hızla uzaklaştım sanayiye gittiğim zamana bırakıyorum artık o zaman alırım :D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;291499
bugün uğradım aksesuarcıya transparan folyo kalmamış cam filmi verelim dedi fiyatını sordum metresine 20 lira dedi abi kaliteli istemiyorum dandirik bişey ver zaten stop kaplayacam dedim zaten bu klitesiz olanı dedi tmm hayırlı işler deyip çıakrken 10 lirada kaplama parası alırım sen mehmetin yeğenisin dedi iyiki mehmetin yeğeniyim deyip hızla uzaklaştım sanayiye gittiğim zamana bırakıyorum artık o zaman alırım :D

Cam kaplatmayacam abi sen ne diyon deseydin :D amca kopmuş :D
Sanayiye git, arkadaşların söylediği gibi para bile almazlar:) minnacık yer yahu, artıklar bile yeter.

06lkn66

• Ziyaretçi
babam bugün bi arkadaşını aradı parçaları o temin ediyo bize mazot filtresi yokmuş gelecek dedi gelince sanayiye gidecem o zaman hallederim onuda