škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kaza yaptı, "Canım arabam" diye gözyaşlarına boğuldu.!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Seronet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tunerlifeturkey.com
Kaza yaptı, "Canım arabam" diye gözyaşlarına boğuldu
KONYA’da yeni aldığı otomobille ağaca çarpan 2.20 promil alkollü sürücü 35 yaşındaki A. D., kendisini ambulansa götürmek isteyen polis ve sağlık ekiplerine uzun süre direndi. Kazada hasar gören aracının başından ayrılmak istemeyen kadın, "Daha alalı 3 gün oldu. Taksiti daha yeni bitti. 25 milyar verdim bu arabaya. Onu almadan buradan gitmem. Canım arabam" diyerek gözyaşı döktü.

Kaza, merkez Selçuklu ilçesi Sille Yolu üzerinde saat 03.00 sıralarında meydana geldi. Bir barda garson olarak çalışan 35 yaşındaki A. D.’nin, yönetimindeki otomobil, seyir halindeyken direksiyon hakimiyetininin kaybolması sonucu, orta refuje çıkarak ağaca çarptı. Kadın, kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken, otomobili hasar gördü.

"CANIM ARABAM"
Yoldan geçen vatandaşların yardımı ile otomobilden çıkarılan A. D., olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yardımını kabul etmedi. Alkollü olduğu tespit edilen kadın sedyenin üzerinde oturarak kendisini ambulansa götürmek isteyen polis ve sağlık ekiplerine karşı geldi. Otomobilinin yanından ayrılmak istemeyen sürücü, "Daha alalı 3 gün oldu. Taksiti daha yeni bitti. 25 milyar verdim bu arabaya. Onu almadan buradan gitmem. Canım arabam" diyerek gözyaşı döktü. Polis ve sağlık ekipleri ile konuşurken ilk önce alkollü olmadığını ileri süren sürücü, daha sonra "Alkollüyüm ama hafif alkollüyüm. Neden böyle oluyor" diyerek ambulansa gitmeyi reddetti.

YENİDEN OTOMONİLİN BAŞINA DÖNDÜ
Polis ve sağlık ekiplerinin tavsiyesine uyarak ambulansın yanına giden kadın, arabasını görmek istediğini söyleyerek yeniden kaza yerine döndü. Otomobilinin başında diz çökerek gözyaşı döken A.D., bir anda yere yığıldı. Sağlık ekipleri tarafından sedyeye alınırken, "Arabam gidemez böyle. Arabama kim ne yaptı" diyerek bağıran A.D. ambulansla Konya Numune Hastanesi’ne kaldırıldı.

Yaklaşık yarım saatlik ikna çabalarının ardından hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınan kadının yapılan muayenesinde 2.20 promil alkollü olduğu tespit edildi. Polis kaza ile ilgili soruşturmanın sürdürüldüğünü bildirdi.
Tolga YANIK/ KONYA,(DHA)(Milliyet)

opel33

• Ziyaretçi
Abicim alkolle yeni araba hiç bir zaman yan yana gelmiycek 2 şey...

Ben bi an üzüldüm ama resmen kendi kuyusunu kendi kazmış :(

Çevrimdışı Seronet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tunerlifeturkey.com
Aynen, bile bile lades olmuş.
Bide 3 günlük arabanın taksitide 3 günde bitmiş oda ilginç :)

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Seronet;285908

25 milyarmış araç günlük 8 milyar falan taksit tutarı :D
Bizde mi alsak bi tane ne  :++:

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
TV de izledim haberi; o kadar çok içmiş ki ne dediğinden haberi yok. Yarım saat saçmalamış sadece. Polis ile ambulanstakilere acıdım bende, nelerle uğraşıyorlar diye.

Çevrimdışı 19tumen

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2.20 çok değil aslında maaşallah bünye benden 3 tane ne çabuk çarpılmış. Hadi orası işin şaka tarafı, niye trafiğe çıkmış hemde arabanı yeni almışsın, düşünememiş herhalde ben bunu haberlerde izledim trajikomik bir durumdu
-------------------------------------------------

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Seronet;285908
:++::++::++:

Alıntı yapılan: opel33;285909
25 milyarmış araç günlük 8 milyar falan taksit tutarı :D
Bizde mi alsak bi tane ne :++:
:+1::+1::++:haberi okurken hep bunu düşündüm nasıl oluyor diye siz benden önce olaya el koymuşsunuz.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hakıkaten taksıt ısıyle 3 gunluk ısı pek aklıma yatmadı benımde :)

alkol kullanan bulur cezasını.haketmıs dıyecek bırsey yok.Allahım bızleere göstermesın alkol yuzu..

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alkollü olduğu için şahsa pek acıma duygusu hissedemedim..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI