škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

anahtar kumanda degisimi

ALi · 21 · 10815

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı istinyeanahtar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba, Bir kardeşimin ricası üzerine konuyu inceledim. İmmobilizer yazılımı ve programlaması üzerine çalışıyorum. Gösterge panelindeki Anahtar veya Araba logosu görüntüğünde tek bir eksik var değişen Kumanda Kabına veya Sustalı Anahtar ( katlanabilir ) kasaya immobilizer Çipin aktarılmamış ki başka hata kesinlikle söz konusu değildir. Fakat yukarıda görseli bulunan Anahtar kumanda değil sadece ışıklı Anahtar`dır. Fakat işaretlenen kısımda çip mevcuttur lakin çok kuvvetli bir şekilde yapıştırılmış olup çıkarılması güçtür dikkat etmenizi göneririm.

Not: Skodaların sustalı anahtarında çip ön tarafda - yuvarlak iki butonlu kamandalı anahtarda cip kumandada değil anahtarın iç tarafında cam tüp olarak köşede durmaktadır. Anahtar Yapısı, uzaktan kumanda v.s konularda sizlere bilgi verebilirim.
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2011, 21:06:14 Gönderen: istinyeanahtar »

Çevrimdışı ALi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;277178
http://www.otomobilanahtari.com/ Sahibi Murat Abi Kuzenim Olur Size Özelden Telefon Numarası Yolladım Ararsanız Size Yardımcı Olacak

Kendisinide Foruma Çagırdım Size Anahtarlar, İmmo Konusunda Yardımcı Olacak
cok tesekkur ederim yarin ilk is aramak olacak tel no aldim,tanidik olmasi cok iyi.

Çevrimdışı ALi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

benim kumanda aynen bu resimdekigibi resmi kardes sitede gormustum yeni bulup ekledim
bu ic kismi komple cikiyor bu cip o parcanin ustunde degilmi.
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2011, 21:08:36 Gönderen: ALi »

Çevrimdışı istinyeanahtar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bakın iki parçadır o sizinde gördüğünüz gibi kumanda kısmı değiştiğinde aracı açıp kapatır kesinlikle bir sorun olmaz ancak ön tarafını değiştirmeden kullanmak zorundasınız. Ön taraf dediğim anahtar kısmıdır ki zaten immobilizer çip o kısımdadır.

Çevrimdışı ALi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: istinyeanahtar;277193
Bakın iki parçadır o sizinde gördüğünüz gibi kumanda kısmı değiştiğinde aracı açıp kapatır kesinlikle bir sorun olmaz ancak ön tarafını değiştirmeden kullanmak zorundasınız. Ön taraf dediğim anahtar kısmıdır ki zaten immobilizer çip o kısımdadır.
yani bu uc kisim katlanan yerde anladigim kadari ile oyle ise benim yanlisim orda oldu o halde kumanda kabini degistirir sek sadece dugmelerin oldugu kumanda kismini degistirecegiz oylemi,birde bu ciplerden sizde varmi varsa getittirsek burda anahtarcilara kodlama yaptira bilirmiyiz.