škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Polo GTI görüşleriniz

crash · 57 · 16036

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir kere yaklaşık 1km kullanma imkanım oldu şunu diyebilirim ki para varsa o arabaya verilir kardeşim.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle hayırlısı ne ise olsun :) Araba güzel araba, heyecanlı ateşli araba ama bende aynı şekilde fiyat konusunda takılırım, 60 lira bu arabaya verilmez bu şekilde valla. Motor olsun istediği kadar farketmez, hap kadar Polo neticede. Baz Polo'da pahallı, daha doğrusu VW'nin fiyat dengesizliği zaten malum, valla bu paraya gider baz maz demem Passat alırım, hiç olmazsa Passat olur adı.
Piyasası olmayacak bir araba bu, satarken çok ciddi zarar ettirecek sahibine üstelik.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;276245
..Piyasası olmayacak bir araba bu, satarken çok ciddi zarar ettirecek sahibine üstelik.

4 kapılı bir VW nin ben TR de zarar edeceğine inanmıyorum abi.Hani vRS ,Cupra felan zarar ettirirde VW zarar ettirmez düşüncesindeyim.

Hele birde yarın öbür gün yuro 2,8e felan çıkar üstüne birde kar ettirir araç:kiki:

Not:Zarar ettirmez derken fiyatının altında gitmez demek istedim.

Çevrimdışı Baran35

• Boutique Wax Maniac
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Polo almıyorsunuz GTI alıyorsunuz.

Kullanmayan arkadaşlar bir kullansın ondan sonra yorumlasın. Fiyatın bu kadar şişmesinin sebebi ekstra opsiyonlar.

Şuanda Listedeki polodan farklı olarak Alarmsız, detroitsiz, kumaş koltuklu bir Poloyu 56 civarına alabiliyorsunuz.

Onuda geçtim 51'e aldı arkadaşım yazın aynı aracı. Çok ekonomik, çok hızlı, çok keyifli bir araç. Kesinlikle tavsiye ederim.

Hatta ve hatta özellikle aldıktan sonra GTI armasını sökün arkadaki burada yzanlar gibi neticede Polo ZANNEDEN trafikteki  sözde hızlı araç kullanınıcılarıyla dalga geçmek çok zevkli oluyor.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: crash;276163
Arkadaşlar Polo GTI siparişi verdik.:)

Doğum günü hediyesi desene, nice güzel yaşlara  :ok:

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun.valla benm hayalımdekı aractır fabıa vRS.yanı poloda denebılır.cok hosuma gdıyorlar.motorları tartısılmaz zaten.tam sehır ıçı canavarı.ne yakarsa yaksın hakkıdır.bu arac dızel olsa bınılmez acıkcası (ben bınmem).resimlerını beklıyoruz..fiyat konusuna gelınce.trabzon bayısıne bır rs gelmıstı.fıyatı 54 fln dı yanılmıyorsam.çok geldı banada dısı motoru tamam ama ıcı 54 lıralık göruntu vermıyordu.poloyu bılemem ama benım ımkanım olsa bende alırım heralde :)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;276268
Doğum günü hediyesi desene, nice güzel yaşlara :ok:

Teşekkür ederim İrfan abi :)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baran35;276260
Polo almıyorsunuz GTI alıyorsunuz.

Kullanmayan arkadaşlar bir kullansın ondan sonra yorumlasın. Fiyatın bu kadar şişmesinin sebebi ekstra opsiyonlar.

Şuanda Listedeki polodan farklı olarak Alarmsız, detroitsiz, kumaş koltuklu bir Poloyu 56 civarına alabiliyorsunuz.

Onuda geçtim 51'e aldı arkadaşım yazın aynı aracı. Çok ekonomik, çok hızlı, çok keyifli bir araç. Kesinlikle tavsiye ederim.

Hatta ve hatta özellikle aldıktan sonra GTI armasını sökün arkadaki burada yzanlar gibi neticede Polo ZANNEDEN trafikteki  sözde hızlı araç kullanınıcılarıyla dalga geçmek çok zevkli oluyor.

Burada herkes neyin ne olduğunun farkında yalnız, kücük segment diye söylediler, babalarının hayrına veya eleştirmek için söylemiyorlar, İnanç abi için söyleniyor. Siz yanlış anlamışsınız sanırım :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç çok güzel

tasarımı, 180 hp motoru olsun, piyasası olsun. 47 bin tl falandı zamanında. o zaman alınabilirdi 4 kapılı spor otomobil. hatta fabia vrs daha pahalıydı kesinlikle polo tercih edilirdi.

ama 64 bin lira fazla bence. insignia 1.4 turbo gelecekmiş gelmiştir ya da. fiyat olarak da 58 bin tl. bence çok daha mantıklı. sportif mi sportif, kuvvetli mi kuvvetli, polodan daha çok güven verir mi? fazla fazla verir.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadasımda seat ibiza cupra var aynı motorlu, araba dehset gidiyorrr

ayrcaa polo olarak değerlendirmek yanlıs o bir GTİ motoru harikaa

Yalnız ben şu durumda olsam mondeo tdci yada insignia 1.4t alırdım ama tabe GTİ içimde kalırdı :D

ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Gearbox

• Ziyaretçi
inanç abi öncelikle hayırlı olsun abi. ben olsam hiç düşünmem alırım. eğer araç gelirde fikrinden vazgeçersen bana alırız :)

frtdrn

• Ziyaretçi
180lik dsg yi kullanmak apayrı bir his.
Ama ben şu anda alacak olsam; sıfır fiyatları çok yükselmiş, ikinci el 10bin km'ye kadar olan araçları alırım, sıfır niyetine.
yakıtı da abartılcak kadar çok değil, 9lt ile falan gezersiniz ş.içinde.
iç mekan çok ferah+kaliteli.
not: frenler araca göre biraz zayıf.
iyi günlerde kullanın.

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ınsıgna dedıgımız araca 1,4 secenegı gelmıs.astradakı motor olsa gerek.sıtessıne gırdım baktım.61,00 tlden satılyor.listede motorun adı gecıyor.ama ben gene alırım polo veya vrs fabıa.

Motor Seçenekleri:
1.4 TURBO ECOTEC 140 HP - 6 İleri Manuel

bu arada az önce forum donanım haberde dolanıyodum ınsıgnadakı 1,4 motor ıcın hayla KALDIRMAZ dıyenlerı gördum.guldum acıkcası :) sıtede yakıt sıstemı ıcın multıpoint ınjec. yazıyodu.yanı mpı mı oluyor anlayamadım?

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: frtdrn;276321
180lik dsg yi kullanmak apayrı bir his.
Ama ben şu anda alacak olsam; sıfır fiyatları çok yükselmiş, ikinci el 10bin km'ye kadar olan araçları alırım, sıfır niyetine.
yakıtı da abartılcak kadar çok değil, 9lt ile falan gezersiniz ş.içinde.
iç mekan çok ferah+kaliteli.
not: frenler araca göre biraz zayıf.
iyi günlerde kullanın.

frenlerın rahatsız olduguna bır kac dergıde de rastlamıstım.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fren konusunu bi araştırmam gerekiyor ;) bu arada aracın gelmesine daha çok var arkadaşlar :D nisan-mayıs gibi gelecek.Fiyatlar inşallah düşer :D
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...