škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia II amfi bağlantısı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı EFELERİNEFESİ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar fabıa II deki swing radyo cd çalarda acaba anfi çıkışı varmıdır... bağlantı bu cihaza yapılabilirmi?

Çevrimdışı Safaks

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: EFELERİNEFESİ;272502
arkadaşlar fabıa II deki swing radyo cd çalarda acaba anfi çıkışı varmıdır... bağlantı bu cihaza yapılabilirmi?

Büyük ihtimal amfi çıkışı yoktur.. Ama tesisatçılarda Rca çevirici var.. 40 50 tl arası orjinal teyibin arkasına takılıyor amfi çıkışı elde etmiş oluyorsunuz.

Çevrimdışı EFELERİNEFESİ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
peki bu rca çevirici orjinal amfi çıkışı gibi olurmu acaba...elimde sony exm 302 anfi ve 4 tane pıoneer 6986 oval hoparlör var bunları bağlamak istiyorum olurmu acaba...

Çevrimdışı Safaks

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: EFELERİNEFESİ;272518
peki bu rca çevirici orjinal amfi çıkışı gibi olurmu acaba...elimde sony exm 302 anfi ve 4 tane pıoneer 6986 oval hoparlör var bunları bağlamak istiyorum olurmu acaba...

Orjinal teyibin eko ayarları felan kısıtlı olduğu için sonradan takılma anaüniteler gibi ince ayarlar yapamazsınız..  max %20 kayıpla orjinal teyibinizde müzik dinlemiş olursunuz.. Teyibinizi deiştirmeden tesisat istiyorsanız rca çevirici kullanın.. Elinizde ürünlerede olur sıkıntı çıkmaz.

Çevrimdışı gmmert

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Safaks;273028
Orjinal teyibin eko ayarları felan kısıtlı olduğu için sonradan takılma anaüniteler gibi ince ayarlar yapamazsınız..  max %20 kayıpla orjinal teyibinizde müzik dinlemiş olursunuz.. Teyibinizi deiştirmeden tesisat istiyorsanız rca çevirici kullanın.. Elinizde ürünlerede olur sıkıntı çıkmaz.
Şafak yada aşagıdaki ürünü kullanacaksın.Özellikle rca ceviri kullanılan orjınal teyplerde bu ürünü kullanmak çok güzel oluyor.Pioneer yıllar önce yapmış ama değeri bilinememiş bir ürün.Bunun üst serileri var amerikada bile su an 500 dolar gıbı fiyatlara satılıyor.
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-pioneer-eq-6500-61364534/detay/

Çevrimdışı Safaks

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gmmert;273212
Şafak yada aşagıdaki ürünü kullanacaksın.Özellikle rca ceviri kullanılan orjınal teyplerde bu ürünü kullanmak çok güzel oluyor.Pioneer yıllar önce yapmış ama değeri bilinememiş bir ürün.Bunun üst serileri var amerikada bile su an 500 dolar gıbı fiyatlara satılıyor.
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-pioneer-eq-6500-61364534/detay/

abi hiç denemedim biliyomusun bunca zaman..  o kadar merakım vardı işlemci eko vs. hiç denemedim.. Tamamen spl dinliyodum şimdi yeni yeni kafam şişiyor artık.. Harbiden çok etki ediyormu ya ?

Çevrimdışı gmmert

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Safaks;273400
abi hiç denemedim biliyomusun bunca zaman.. o kadar merakım vardı işlemci eko vs. hiç denemedim.. Tamamen spl dinliyodum şimdi yeni yeni kafam şişiyor artık.. Harbiden çok etki ediyormu ya ?[/QUOTE

Bu cıhazı eko olarak düsünme derim.Sesi etkiliyor.Kaliteli ses için son noktada kaliteli kolonda kullanmak gerekiyor.Sistem içerisinde üç yollu comp olmazsa kacıracagın sesler olacak.Eksik müzikte kafa şişirmekten başka birşey olmaz.

Çevrimdışı Safaks

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gmmert;273527
Alıntı yapılan: Safaks;273400
abi hiç denemedim biliyomusun bunca zaman.. o kadar merakım vardı işlemci eko vs. hiç denemedim.. Tamamen spl dinliyodum şimdi yeni yeni kafam şişiyor artık.. Harbiden çok etki ediyormu ya ?[/QUOTE

Bu cıhazı eko olarak düsünme derim.Sesi etkiliyor.Kaliteli ses için son noktada kaliteli kolonda kullanmak gerekiyor.Sistem içerisinde üç yollu comp olmazsa kacıracagın sesler olacak.Eksik müzikte kafa şişirmekten başka birşey olmaz.

Bizim leonlara 3 yollu sistemi müdahale etmeden montajı zor olur herhalde abi. jbl 1600 lerin yanına mid düşünüyorum.. Focal 165 vr ler nasıl olur.. Varmı önerebilceğin yüksek sesli ama kalite çalan bi mid takımı abi..