škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1026126

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı anarche

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;410439
Tekrar PTT şubesinden dolduracaksın, veya PTT Bonus kart çıkart, o zaman en kolayı

Kredi kartıyla işim olmaz, PTT Bank'a ait ATM makinelerinden yapılıyor diye birşey hatırlıyorum ama tam emin değilim.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: anarche;410447
Kredi kartıyla işim olmaz, PTT Bank'a ait ATM makinelerinden yapılıyor diye birşey hatırlıyorum ama tam emin değilim.

Evet, ama her durumda PTT kapısına gidilecek  :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
irfan hocam izmir otoyol gişesinde 31 tl ceza yedik kendim bankadan otomatik mi ödeyeceğim yoksa ptt ile gelecek mi ödeme emri?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: fenomen;410452
irfan hocam izmir otoyol gişesinde 31 tl ceza yedik kendim bankadan otomatik mi ödeyeceğim yoksa ptt ile gelecek mi ödeme emri?

Gişe geçiş ihlali cezası mı?

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;410354
arkadaşlar dün akşam farkettim octi iç dikiz aynası ışığı yanmıyor haliyle arkadan gelen uzun farın ışığınıda kırmıyor.Aynanın altında ki tuşa basıp kapattığım halde değişen bişi yok.ne olabilir ki.sigorta olabilir mi sizce?
Octavia "keşke beni sataydın" diyor kanımca.:huh::kiki::kork1::aman:

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bende bir epson DX4050 yazıcı var ve kartuş olayı ocağımıza incir ağacı dikiyor :) Piyasada bu ve daha birçok yazıcı için dolan kartuş diye kartuşlar satılıyor bunlardan kullanan veya bilgisi olan var mı?

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Herkeze merhaba okul tezi bütünleme yaz okulu + iş derken uzun zamandan beridir paylaşım yapamıyorum kusura bakmayın.

Kullandığım lavor p 19 un tetiğinde pir parça yerinden cıkmış ve parmağım la gösterdiğim hortumun bağlandığı kısımdan şu kaçırıyor ve makina basınç üretmiyor tamiri mümkünmüdür yoksa yeni namnu yolu gözüktümü :D

Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;410454
Gişe geçiş ihlali cezası mı?
hocam gişeye girerken okuttum çıkatrken okutmam gerekiyormuş bende girişte okuttum çıkarken okutmadım  31 tl yazdı ikaz sesi verdi gişe.polis memuruna sordum hgs/kgs yükletirsen 1 hafta içinde ödemezsin ceza dedi.Bende kart alayım dedim o da bi sürü para.Ben en iyisi ödeyeyim dedim.Bu para eve mi gelir ceza ödeneği?

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;410498
Octavia "keşke beni sataydın" diyor kanımca.:huh::kiki::kork1::aman:
evet uğurcuğum sorma;pazar akşamı cc kullanayım dedim tuşa bastım aktifleşti 1 km gitmeden kendiliğinden pasif oldu devre dışı kaldı.iki kere oldu.Sonra yine dönüşte kullanayım dedim bu defa basılı tuttum 10 sn kuvvetlice bu defa bişi olmadı yani sorun halloldu.ama bu defa da ayna sorun oldu.Octi bana naz etmeye başladı satacağımı duydu ya:adm::sopa::mad:

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
muhammet trafik vergi dairesine gidip sor ordan çıkar. eve gelmesi lazım ama ne zaman gelir bilmem.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GÖKHAN06;410514
Arkadaşlar bende bir epson DX4050 yazıcı var ve kartuş olayı ocağımıza incir ağacı dikiyor :) Piyasada bu ve daha birçok yazıcı için dolan kartuş diye kartuşlar satılıyor bunlardan kullanan veya bilgisi olan var mı?

kartuşunuzu götürüyorsunuz. dolduruyorlar. fakat tanıdığınız birisi varsa ondan öğrenin kaliteli bir yeri. bazılarındaki mürekkep silik oluyor.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;410614
muhammet trafik vergi dairesine gidip sor ordan çıkar. eve gelmesi lazım ama ne zaman gelir bilmem.
:thank::syg:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;410354
arkadaşlar dün akşam farkettim octi iç dikiz aynası ışığı yanmıyor haliyle arkadan gelen uzun farın ışığınıda kırmıyor.Aynanın altında ki tuşa basıp kapattığım halde değişen bişi yok.ne olabilir ki.sigorta olabilir mi sizce?

arkadaşlar başka fikri olan varmı?

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;410615
kartuşunuzu götürüyorsunuz. dolduruyorlar. fakat tanıdığınız birisi varsa ondan öğrenin kaliteli bir yeri. bazılarındaki mürekkep silik oluyor.

Abi bu bende ki kartuşları hiç bir yer dolduramıyor, doldursa bile chip olduğu için yine boş olarak gözüküyor yani her seferinde yeni kartuş almam gerekiyor. Ama bu bahsettiğim dolan kartuşlardan edindiğimiz zaman kendimiz de doldurabiliyormuşuz. Ama artık dediğin gibi bu epson dx4050 kartuşları doldurulabiliyorsa eğer ondan haberim yoktu uzun zamandır araştırmıyordum çünkü.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: GÖKHAN06;410631
Abi bu bende ki kartuşları hiç bir yer dolduramıyor, doldursa bile chip olduğu için yine boş olarak gözüküyor yani her seferinde yeni kartuş almam gerekiyor. Ama bu bahsettiğim dolan kartuşlardan edindiğimiz zaman kendimiz de doldurabiliyormuşuz. Ama artık dediğin gibi bu epson dx4050 kartuşları doldurulabiliyorsa eğer ondan haberim yoktu uzun zamandır araştırmıyordum çünkü.
İnternette sıkı bir araştırma ile içerisindeki çipi sıfırlamanın yolunu bulmanız gerekiyor. Ofisteki eski printer bir Samsung idi ve internetten araştırarak çipi sıfırlamış ve o şekilde kullanmıştık.:wnk: