škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.4 MPI Tork-Devir grafigi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aklazararlı

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
slm arkadaşlar ben skoda ile tanışalı 1 ay oldu kafama takılanlar var 2001 model hb benim arabada 240 ibre var abs asr epc manuel klıma torpido sogutma 4 hava yastıgı 4 disc fren var ama ruhsatta 75 beygir olarak geciyor ama internetten baktıgımda benim arabanın özelliklerinde olan araclar 101 beygir acaba yanlışmı yazılmış yada 75 likmi bu araç

Çevrimdışı timbaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
75 kw dir..
75x1.34, yaklasik 101 hp...
« Son Düzenleme: 17 Mart 2016, 15:32:27 Gönderen: timbaz »

Çevrimdışı mkfc66

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ertan bey gerçi cevabınızı [MENTION=10929]timbaz[/MENTION]'dan almışsınız ama sadece forum kültürünün oturması adına  (ben de bu işlerden anlamazdım, bu foruma üye olunca öğrendim) öncelikle tanışma bölümünden kendinizi tanıtıp diğer paylaşımlarınıza o şekilde geçmeniz gerekiyor. Bence hepimiz bu kurala biraz daha dikkat etmeliyiz. Başta bu kural bana pek mantıklı gelmemişti ama şimdi şöyle düşünüyorum: Öncesinde hiç tanışmadığımız bir yere misafirliğe gittiğimizde önce bi kendimizi tanıtır, hal hatır sorar sonrasında diğer meselelerin muhabbetini yapmaya başlarız. Haddimizi aştık ise affola...

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aklazararlı;565776
slm arkadaşlar ben skoda ile tanışalı 1 ay oldu kafama takılanlar var 2001 model hb benim arabada 240 ibre var abs asr epc manuel klıma torpido sogutma 4 hava yastıgı 4 disc fren var ama ruhsatta 75 beygir olarak geciyor ama internetten baktıgımda benim arabanın özelliklerinde olan araclar 101 beygir acaba yanlışmı yazılmış yada 75 likmi bu araç

Fabia I' in hem 101HP hem de 75HP olan iki ayrı benzinli 1400cm³ motor seçeneği mevcut.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı avrupasimkart

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SÜPER M.P.I;463500
Bence çok yakıyor ben yüz tlye yaklaşık 400 km üstünde yapıyorum benzinle

şehir içi mi?

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: avrupasimkart;635949
şehir içi mi?

Dört sene önceki mesajı bugün yorumlarsanız doğru olmaz!

Ayrıca neden bizim insanımız tüketimi hep para ile ölçer, anlamış değilim?? Halbuki evrensel ölçü birimi yüz kilometrede sarf edilen litre (lt/100km) şeklindedir.:ok: