škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ziebart ta filmledim aracı..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HakanAltunay

• ®
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.kizilay.org.tr
Bende diyorum ki tavan folyosunu söküp yan kapı bantlarınıda beyazamı boyatsam ?

Çevrimdışı wildermess

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
benimde uzun zamandır kafamı meşgul eden bir konu cam filmi.daha önce 2 kere cam filmi yüzünden ceza yiyen biri olarak tekrar film yaptırmak istiyorum ziebart'tan 2 numara.gerçekten çok iyi duruyor arabada.bir abimin beyaz arabasına yaptırdık mükemmel oldu tıpkı sizin arabanız gibi.bende ciddi ciddi düşünüyorum.fiyat olarak kaça mal oldu ?

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HakanAltunay;261651
Bende diyorum ki tavan folyosunu söküp yan kapı bantlarınıda beyazamı boyatsam ?

Kapı bantlarını boya abi, ama folyoyu sökme seninkinin havası başka :ok:
-------------------------------------------------

Çevrimdışı ALİ İLA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HakanAltunay;261651

bence tavan folyosunuellemeyin ama yan kapı bantlarını olabilir...tavan folyosu jantlarda beyaz olsaydı düşünülebilir ama siyah tavan şu anki jantlarla daha şık duruyor bence...
sizden birde ricam olacak montecarlo nun farlarını getirtemezmiyiz, bu site çok pahalı ve 200 avro nun üstünde ekstra bir vergilendirme mi var yanlış hatırlamıyorsam....? bi araştırsanız

http://www.superskoda.com/images/Svetla/f2f-hlmc3.jpg

http://www.superskoda.com/images/Svetla/f2f-hlmc4.jpg
:gut:

Çevrimdışı HakanAltunay

• ®
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.kizilay.org.tr
Alıntı yapılan: ALİ İLA;261743
bence tavan folyosunuellemeyin ama yan kapı bantlarını olabilir...tavan folyosu jantlarda beyaz olsaydı düşünülebilir ama siyah tavan şu anki jantlarla daha şık duruyor bence...
sizden birde ricam olacak montecarlo nun farlarını getirtemezmiyiz, bu site çok pahalı ve 200 avro nun üstünde ekstra bir vergilendirme mi var yanlış hatırlamıyorsam....? bi araştırsanız

Yan bantları boyatabilirim mantıklı tavandan sıkıldım ondan sökeyim diyorum ya :)
Sök farları boya siyaha :) ne gerek var 200 Euro vericeksin..
Şaka bir yana bi sorarım yedek parcaya.

Çevrimdışı wildermess

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bugün ziebart'ta gittim 450 tl fiyat verdiler cam filmi için

Çevrimdışı ALİ İLA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wildermess;261970
bugün ziebart'ta gittim 450 tl fiyat verdiler cam filmi için

güzel fiyat almışın diyecem ama neye göre,cama göre mi, filme göre mi, kullanılan filme göremi değişiyor bunlar bilmiyorum...bnm ki 550 kayme idi...

Çevrimdışı wildermess

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ALİ İLA;262072
güzel fiyat almışın diyecem ama neye göre,cama göre mi, filme göre mi, kullanılan filme göremi değişiyor bunlar bilmiyorum...bnm ki 550 kayme idi...

hiçbir kriter söylemediler direk 450 dedi , birkaç indirim uyguladı fiyatı verdi

Çevrimdışı drkrex

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ALİ İLA;262072
550 kayme mi? biraz fazla yaa. sorayım diyordum ne zamandır. kapı iç döşemelerini sökerek mi yaptılar?

Çevrimdışı ALİ İLA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drkrex;262310
550 kayme mi? biraz fazla yaa. sorayım diyordum ne zamandır. kapı iç döşemelerini sökerek mi yaptılar?

yok bişey sökmediler, özellikle bekledim başlarında..aracı ilk aldığımda 500 lira demişti, 7-8 ay geçti nerdeyse 50 lira değişmişti bende üstelemedim fazla banada fazla geldi zaten...79 tl lik jant bakım paketine para vermeden yüzsüzlük yaptım biraz :)

Çevrimdışı EsEr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ziebart her zaman bana biraz pahalı gibi geliyor ama adamların hakkını yememek lazım çünkü kaliteli iş yapıyorlar
işin diğer yanı 3m film ile 150 tl ye yapan yerler var ki hiç bir döşeme kapı vs. sökmeden yapıyorlar ve hava boşluğu kalmadan aradaki fiyat farkı biraz uçurum...

Çevrimdışı ozerakin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ziebart başka! polis açısından değerlendireyim (BİR POLİS OLARAK) adam akıllı derdini anlatıp efendi olunursa sorun yaşanmaz gibi geliyor ama 5 parmağın beşi de bir değil ben artislik yapan birine trafik ekiplerince ceza yazdırdım başka şekilde de görmedim kolay kolay ceza yazılmaz yeterki istenen belgeler sizden istenildiği şekilde verilsin.  bi açıdan değerlendirme de trafikçi adamın tabiatı da önemli o ayrı bi norm bahsettiğim normal şartlarda bir değerlendirme ilk ceza da 120 gibi bir cezası var sonra  bağlayabiliyor diye biliyorum