škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

3 araç arasında kaldım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06lkn66

• Ziyaretçi
linkteki araçla aynı renkte sedan fabiam var 2004 model 232 bin km de eğer iyi bakılmışsa km sıkıntı çıkarmayacak kadar düşük performanstan yanada şüpheniz olmasın çekişi gidişi gayet güzel yakıtı zaten az yaktığını biliyosunuzdur araç resimlerden gördüğüm kadarıyla gayet temiz duruyo motoruda aynıysa hiç düşünmeden alın içinize sindikten sonra fiyatı falan sorun edilecek ölçülerde değil

Çevrimdışı pc0576

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
:(
ilk ilandaki bagcılardaki abinin arac malesef yetkili serviste 174 bin 2009 son bakımlı görünmekte oldugu için görüşme basında vazgeçilmiştir.

Tek kalan ilanlardan elimde çorludaki onun içinde hem dod hemde skoda servisi 20 binlira çok fazla hemde 75 beygir 2005 eski kasa için dediler arac 2006 da kasamı değiştirdi :S
şimdilik beklemedeyim bir hevesle paramı çekmişim bankadan arac basına gidiyorum 90 binlik araba 90+174 binde çıkıyor ben bu şans ile :S

Çevrimdışı pc0576

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yorum ve yardımlarından dolayı herkeze teşekkürler arkadaşlar
yetkili satıcıklarının piyasası 18 lira dediği 2006 ambiante 100 bindeki aracların sahibinden yada galeriden satanların 20 binden aşagı inmemesine gıcık olup
ve 100 binde bir arabaya 20 bin verip 5 sene binip ( bu sefer aldıgımda en az 5 yıl binicem dedim ) 200 bindeki arabayı kimseye satmayıcagım için satılır demeyin gerçekten çok güzel araba hala aklımda kaldı ama piyasası Türkiyede pek yok (stw ) için konusuyorum istanbulda en az 3 pazarı 2 şer kez gezdim ve yoktu,
kısacası 2011 citroen berlingo aldım çarşamba gidip Bursa bayiden teslim alıcam en azından sıfır kilometre 5 yıl kafam rahat gibi ve 27+kdv 33 lbin civarına geldi. ( kdv yi şirketten gösterip gelri alıcam)

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben diyorum halen de aynı fikirdeyim:
internette sadece satılamayan arabalar vardır, o çok temiz arabalar bana sana denk gelmez.
Not:Bayii ler hariç.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sıfır araç her zaman başkadır en doğrusunu yapmışsınız. Hayırlı olsun

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia-Corsa falan düşünmedinizmi ? küçük segment bakıp,sonra ticari almışsınız :hanz:

Sıfır araba gibisi yok doğru tercih güle güle kullanın.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı pc0576

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adorno;264863
Ben diyorum halen de aynı fikirdeyim:
internette sadece satılamayan arabalar vardır, o çok temiz arabalar bana sana denk gelmez.
Not:Bayii ler hariç.

bayilerde komik rakamlara iş yapıyor örnegin bana 20 bin fiyat çekilen skodayı sıfır araba alıcagım bayiye takasta sundugumda plaka şase verdim bakalım kaça sayıcaklar diye 14 bine alıyorlar.
2.el ben almak istesem onlarda 20 bin diycekler :s
Oğuşlar otoda bir tane denk geldi çok güzel uygun rakama ama benzinliydi oda :S

Alıntı yapılan: a_tansel;264890
Sıfır araç her zaman başkadır en doğrusunu yapmışsınız. Hayırlı olsun
Teşekkürler :)

Alıntı yapılan: gokcen59;264896
Fabia-Corsa falan düşünmedinizmi ? küçük segment bakıp,sonra ticari almışsınız :hanz:

Sıfır araba gibisi yok doğru tercih güle güle kullanın.
Fabia stw düşündüm zaten önce bide o zaten küçük segment deilki yayla gibi araba :D ticari vergi avantajından dolayı :P teşekkürler

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bayii de kazık yeme riskin daha düşük ve beğendiğin araba için hatırı saylır kişileri araya koyarsan fiyatta aşağı yönlü güncellemeler de oluyor.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i