škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yaylandık :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam görüşlerinizi paylaşırsanız seviniriz, nasıl sekiyormu ? sollamalarda etkisi nasıl ? altını vurduğunuz oldumu ? gibi.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı HakanAltunay

• ®
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.kizilay.org.tr
Alıntı yapılan: gokcen59;249941
Hocam görüşlerinizi paylaşırsanız seviniriz, nasıl sekiyormu ? sollamalarda etkisi nasıl ? altını vurduğunuz oldumu ? gibi.

Eski aracım Citroen Saxo idi ve resmen yerde sürünüyordum.O aracımızın yaylarını kesmiş idim buna yay aldım ama bile bile 3,5'luk aldım başıma sıkıntı olmasın diye oraya buraya sürtmesin diye.

İnanılmaz derecede rahat ve güzel oldu viraj kabiliyeti arttı biraz sertleşti sadece o kadarda olucak hem yay olsun hemde yumuşak olsun olmuyor.Belki olur ama ben 200tlye aldım yayları 200Euro versem belki yumuşaklığı fazla kaybolmazdı.Ama memnunum tavsiye ederim takıcak arkadaşlara.Burda showroomda diğer fabia araclarımız ile yan yana cektiğimde baya düşmüş gibi duruyor.Birde benim aracımda 16' jant var.
F&K'yı ve yay takmanızı tavsiye ederim sakın kesmeyin cok zıplıyor araç en güzeli spor yay.

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HakanAltunay;249957
sakın kesmeyin cok zıplıyor araç en güzeli spor yay.
sonuunda birisi söyledi şunu :)
ama bunun yerı burası degıl tofaşcılara dıyeceksın :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Görüşlerinizi yazdığınız için teşekkürler. Spor yayın 2 avantajı var, yol tutuş görsellik, ama kestirmek sadece görünüş üstelik tehlikeli. Yeltenmiştim eski aracım için saflıkmış :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kestırmek cok ıyı bısey olsa zaten spor suspansıyon dıye bısey satılmaz.bunca spor arabalara spor suspnsıyon konulmaz gıder keserler.

Çevrimdışı hsncck26

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kestirmek nedir ya :D bu yayları yapan mühendisler orj yayları kesmeyi düşünememiş mi yani :D bende aracıımda 3.5 luk yay kullanıyorum cok memnunum :)
ablamdada fabia var karşılaştırınca sizinkisinin görüntüsü bayağı güzel duruyor maşallah

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah yakışmış..Lastik ile çamurluk arası önceden çok açıkmış şimdi daha iyi olmuş.

Bu arada fotoğraftaki saxo basık halimi?Yoksa kesilmeden önceki halimi?Yani bu basıksa sürünmek değimi pek uymamış.
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2011, 19:23:02 Gönderen: ST-max »

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kerem61;249978
sonuunda birisi söyledi şunu :)
ama bunun yerı burası degıl tofaşcılara dıyeceksın :)
Tabi ya pardon tofaşa göre yay varda coil varda onlar takmıyor dimi? Bi akıllı sensin.Ayrıca insanları tofaşcı diye ayırma birtek yay kesenler onlar değil.

Çevrimdışı HakanAltunay

• ®
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ST-max;252734
Maşallah yakışmış..Lastik ile çamurluk arası önceden çok açıkmış şimdi daha iyi olmuş.

Bu arada fotoğraftaki saxo basık halimi?Yoksa kesilmeden önceki halimi?Yani bu basıksa sürünmek değimi pek uymamış.

Düşürülmeden önceki hali o foto.

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok güzel olmuş, arabanın karakteri değişmiş resmen, güle güle kullanın.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ST-max;252735
Tabi ya pardon tofaşa göre yay varda coil varda onlar takmıyor dimi? Bi akıllı sensin.Ayrıca insanları tofaşcı diye ayırma birtek yay kesenler onlar değil.

O zaman kesmeyecek yay may.Ne kendi nede başka insanların canını tehlikeye atacak.Bir yayı diğerinden 1 cm fazla kesmek bile nelere yol açar düşünmek bile istemiyorum.
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2011, 00:31:16 Gönderen: Can »

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok tatlı görünüyor :ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı ALİ İLA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arabanın havası değişmiş valla,düşünenlere tavsiye derim,bide profilden foto alalım size zahmet :)... güle güle kullanın
:gut:

Çevrimdışı yapiressami

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
çok cix olmuş hakan ... güle güle yaylan :)    markasını ve fiyatını ve montajı ile birlikte nekadar a mal oldu öğrenebiliryim...

Çevrimdışı HakanAltunay

• ®
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yapiressami;260191
çok cix olmuş hakan ... güle güle yaylan :)    markasını ve fiyatını ve montajı ile birlikte nekadar a mal oldu öğrenebiliryim...

Teşekkürler.

F&K marka 3,5 cm'lik 200Tlye aldım.Montajına para vermedim bizim serviste yapıldı.:ok: