škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Akdenizde Tatil Yeri Arıyoruz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Şahin;229106
kemer tarafı denizi malesef taşlı ama sadece kıyı kısımları... kemer ile beldibi arasında "kındılçeşme" die bir yer var nette bakabilirsin orası kum gayette güzel... side güzel ama antalyayı geçip gidiyosun oraya kadar gidince bence en azından alanyaya uğrayın, dim çayına gidin güzel bir yemek yiyin, dim mağrasını gezin, alanya kalesine çıkın, damlataş mağrasını gezin :) yani oralara kadar gitmişken görmedikte geldik demeyin...

Aynen öyle oralardan geçerken muhakkak uğrarız ama henüz kalıcağımız yeri karar veremedik her kafadan farklı ses çıkıyor bende fikir sahibi olmaya çalışıyorum iliginiz için teşekkürler :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu gün babamla konuştum onada arkadaşları sizin dediğinizi söylemiş kemere gidersiniz side aklınızda kalır oraya gidersiniz fethiye de kalır demişler büyük ihtimalle mekan mekan gezicez :)

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben iki sezon üstüste fethiye çalış'da prof. bir şirketin işlettiği bir siteden apart kiraladım.
expressholidayrental diye aratırsanız bulursunuz. o şirketin farklı kişi sayısına göre farklı apart ya da villaları var. ben palmbeach te kalmıştım iki yıl üstüste aynı daireyi kiraladım. plaja 50 m yok mesafesi. sitelerinde fiyatlar var ama o yabancı turistler için geçerli. yerli turiste daha ucuz fiyatlar. bende ilgili arkadaşın cep telefonu hala var. isterseniz verebilirim. ordan bir apart kiralayıp yukarılardaki mesajlarda bahsi geçen yerlere gezilere gider gelirsiniz.