škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

nedir bu vw hayranlığı...

tamirer · 125 · 44284

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
C sınıfı hb bravodan başkası yalan, golf parasını haketmiyor.

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasin90;225285
sıfırını 49.500 liraya alıp 6 ay kullanıp 51.000 liraya satabildiğinz baska bir arac var mı :)

var honda civic
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrah arıcan;225313
var honda civic

ha bir de corolla :++:

efsane diye tabir edilen 97 98 ae101 kasalara 16 17 bin lira para çekiyorlar azcık düzgünse.
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2011, 23:21:22 Gönderen: Birkan »

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;225303

Yürü be kim tutar seni :lol:

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu sitede bile bir ara sağolsun bazı eski üyeler (şuanda değil)aşırı derece vw fanatikliği yaptı tuturdular aynı şase aynı şase diye audi a3 le leonu aynı ama en iyi açıklamayı ve dönüşümü Hakanerdoğan nickli arkadaş yaparak fanatiklikten biraz uzaklaştırdı sitenin genel havasını.

Çevrimdışı Cornelius09

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Dostlar skoda-vw-seat Bunlar arasinda rekabet olmaz,motoru direksiyonlari,yedek parcalari bile ayni,su anki arabam passat ancak önceki arabam seat leondu,suan abisini sürüyormus gibiyim,

Topic sorusuna gelince superb jettadan 5 gomlek ustun , karsilastirma yailacaksa ancak passat ile yapilmali,su anki arabam 2010 1.6  b6 passat kasa degisirken donanim fullenme stratejisinden faydalandimt,ama Yeni alacak olsam cogu donanimi calinmis b7 degil gemi   Full  superb alirdim
Passat 1.6 _Ursus maritimus

Çevrimdışı DeNNis

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;225303

bu sözüne katılırım gerçekten. yurt dışında bazı testlerde bravo ile golf6 kıyaslamasından bravonun daha yüksek puan aldığını görüyorum ama ülkemizde bravo ile golf kıyaslanamaz bile diyenler var :)

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DeNNis;225380
bu sözüne katılırım gerçekten. yurt dışında bazı testlerde bravo ile golf6 kıyaslamasından bravonun daha yüksek puan aldığını görüyorum ama ülkemizde bravo ile golf kıyaslanamaz bile diyenler var :)

http://www.carsinaction.net/viewarticle.asp?a=2049&pg=3

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Jetta ve SuperB'mi :))) biraz komik olmuş...
Ben Eski Passat'ı satıp, Yenisine Yazılıp canlısını görüp sonra da vazgeçip SuperB almış bir kullanıcıyım...Benim gibi bu şekilde olan bir çok kullanıcı daha var..

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ŠKODA VW İŞBİRLİĞİ 20 YAŞINDA!..

Çek Cumhuriyeti’nin kalite simgesi Skoda ile Alman otomotiv endüstrisinin lokomotif firması Volkswagen, işbirliklerinin 20’nci yılını kutluyor. Skoda’nın üretim tesislerinde düzenlenen kutlamalar, başta Çek Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Vaclav Klaus ve Çek Parlamentosu Başkanı Milan Stech olmak üzere uluslararası düzeyde katılımla gerçekleşti.  Kutlamaların ev sahipliğini  Skoda Yönetim Kurulu Başkanı Winfried Vahland ile Skoda Denetleme Kurulu ve Volkswagen Yönetim Kurulu Başkanı Martin Winterkorn yaparken, 2018 yılına kadar satış adetlerinin en az 1.5 milyon adet seviyesine çıkarılması hedefi belirlendi.
20’nci yılını kutlayan Skoda VW işbirliği ile gelen başarının artarak sürdüğünü söyleyen Skoda Auto  Yönetim Kurulu Başkanı, Prof. Dr. Winfried Vahland şunları söyledi:
“Mlada Boleslav’daki ana fabrikamızdaki kapasitelerimizin önemli boyuttaki artışı, bu büyüme stratejisinin uygulamaya konulması açısından önemli bir adımdır. Kapasite artırımlarının sonuçlanmasının ardından, ana fabrikada en çok satan Octavia ve Fabia modellerine yakın olan üçüncü bir modeli imal etmeyi planlamaktayız. Aynı zamanda da, Octavia ile ilgili üretim kapasitesi günlük 800 araçtan 1.200 araca çıkarılmıştır.”
Skoda’nın 1991 yılında sadece Favorit modelini ürettiğini hatırlatan  Prof. Dr. Winfried Vahland “Bugün, Fabia, Octavia, Roomster, Yeti ve Superb modellerimizi üreterek bütün modern otomobil segmentlerinde yerimizi alıyoruz .Kalite, donanım, teknoloji, konfor ile fiyat/değer oranı söz konusu olduğunda Skoda’nın farkı ortaya çıkmaktadır” şeklinde konuştu.

Volkswagen grubunu temsilen Volkswagen CEO’su Prof Dr Martin Winterkorn ise Skoda’nın 1991 den bu yana Volkswagen işbirliği ile satışlarını 4’e katladığını belirterek “Skoda bugün 100’den fazla uluslararası pazarda temsil edilmeye başlanmıştır. Sadece bir ürünü olan üretici geniş bir ürün yelpazesine sahip bir markaya dönüşmüştür. Şirketin tümü ve çalışanların bu işbirliğinden gurur duymakta olup gelecek yıllarda eforlarını bu işbirliğinin devamı için harcayacaktır” dedi.
Yüce Auto Skoda Genel Müdürü Mahmut Kadirbeyoğlu da, VW işbirliği sonucu Skoda markalı otomobillerde teknoloji ve kalitenin daha da ileri taşındığını kaydederek “110 yıllık Skoda tecrübesi ve otomobil üretiminde dünya devi Volkswagen birlikteliği satışlarımıza da başarıyla yansımıştır. Dünyada yıllık 760 binlere ulaşan teslimat rakamlarına ulaşılmıştır. Yüce Auto Skoda olarak amacımız, Türkiye’de bu yıl 10 bin adetlik satış hedefini yakalamak ve gelecek yıllarda çok daha fazla kişiyi Skoda kalitesiyle tanıştırmaktır.” diye konuştu.
[/COLOR]

Çevrimdışı orhanöztürkler

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasin90;225285
sıfırını 49.500 liraya alıp 6 ay kullanıp 51.000 liraya satabildiğinz baska bir arac var mı :)

Her zaman al bin kazançlı olmaz ama yinede var skoda süperb confort tdi 52.000 tl alanlar şu anda 54.000 tl ye kadar satabilirler

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Neden SuperB'ler değerinden çok düşük fiyatlara satılıyor diyorlar anlamıyorum...

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DeNNis;225380

bravonun 1.6mjet 120 bg 300 NM tork üreten motoru harika kacıyor :)

ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: orhanöztürkler;225596
Her zaman al bin kazançlı olmaz ama yinede var skoda süperb confort tdi 52.000 tl alanlar şu anda 54.000 tl ye kadar satabilirler

eğri oturup doğru konuşalım hiç kimse 0 fiyatı 52 bin tl olan skoda ya (hemde boş donanımlı comfort a)54 bin tl vermez.neden versin ki? bulunmayan bir araç mı?veren varsa da allah akıl versin.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RoLaN;225707
eğri oturup doğru konuşalım hiç kimse 0 fiyatı 52 bin tl olan skoda ya (hemde boş donanımlı comfort a)54 bin tl vermez.neden versin ki? bulunmayan bir araç mı?veren varsa da allah akıl versin.
:++::++::++::ok:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ