škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Havada Kar Var

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;205726
yok canım sadece karda yappıyom birkez hergün yaparmıyım abi tekerlere yazık birkere :D
Hee doğru :D:D.Diğerleri 0-100 videoları filandı.Olsun ama :D ne olur ne olmaz sen dikkatli olda ;)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;205731
Hee doğru :D:D.Diğerleri 0-100 videoları filandı.Olsun ama :D ne olur ne olmaz sen dikkatli olda ;)
olurum bu 0-100 ün arada sırada yapsam bi sorun olmaz hatta faydası olur demi babam hantal kullanır arabayı ben arada motorunu açıyom :D bi zararı olmaz ama demi
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Ben askerden 'AĞRI' resimler ekleyeyim foruma.
Yılbaşından beri 1 metre kar + buz heryer kar görsün forum :D
Sıkıldım beyaz görmekten açıkcası :)
Kar + buz hiç eksilmedi maşallah.
GÜndüz -10 gece -30 idi.
Çok şükür kurtuldum :D
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o ne yapıyo bu yaa birşey yaptığı yok diyen dingil insan arabaya binince kendinden geçiyo :D
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;205739
olurum bu 0-100 ün arada sırada yapsam bi sorun olmaz hatta faydası olur demi babam hantal kullanır arabayı ben arada motorunu açıyom :D bi zararı olmaz ama demi
Merak etme 0-100 den birşey olmaz :D

Öyle birşey olsaydı şehir içinde ne yapacaktık :D.

Arabalar hemen arızalanırdı o zaman :D  çünkü aniden kalkışa geçiyosun :D

efe_38

• Ziyaretçi
karda araba sürmek oldukça zevklidir bende çok severim ama böyle tehlikeli hareketlerin karda yapılması beni biraz korkutuyor :( hata affetmez :sopa:

ayrıca yaptığın sıfır hareketi oldukça zararlı...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi ne dengesiz bi insansın konularına yazmim yazmim diyorum ama dayanamadın. Caddenin ortasında yaptığın işe bak hadi boş otopark geniş bir alan olurda yaparsınz.Yaptığın iş değil yani.. Altındaki arabada 1.3 önden çekişli bir araba neyin eğlencesini arıyosun hiç bilmiyorum bi gün bir yere girersin o zaman babanın tokatları kulaklarını çınlattı mı anlarım ben seni.. Allah korusun..

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;206129
Abi ne dengesiz bi insansın konularına yazmim yazmim diyorum ama dayanamadın. Caddenin ortasında yaptığın işe bak hadi boş otopark geniş bir alan olurda yaparsınz.Yaptığın iş değil yani.. Altındaki arabada 1.3 önden çekişli bir araba neyin eğlencesini arıyosun hiç bilmiyorum bi gün bir yere girersin o zaman babanın tokatları kulaklarını çınlattı mı anlarım ben seni.. Allah korusun..
kardeşim sen kafanı yorma o yol gayet boş bir yol gördüğün gibi tek birtane araba geçmedi araba 1.3 motor olailir ama sonuçta benm isteklerimi karşılıyor anladınmı ;)
SKODA FAVORIT 136L VRS

efe_38

• Ziyaretçi

kadir senin söylemek istediğini çok iyi anlıyorum fakat biraz sertmi olmuş ne dersin :D yağmur hatayı affederde kar ve buz affetmez :(  aslında burak'ın hareketleri yaptığı yer yapılmayacak yer değil millet karşıdan gelenlerin yolunu kapatarak yan yan geliyolar onların yanında bu hiç :) ayrıca bu işin arabayla motorla alakası yok ben şurda görsen hurda diyeceğin arabaya düz gitmeyi unutturdum :hanz:

bir laf vardırya yüzüm gülüyorsa bil ki lastiklerim ağlıyodur :++:

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

:knp::kiki:

Bu arada bende arabayla,hele babamın arabasıyla bunları yapamam herhalde yav.
Vitesi geçirirken yarım debriyaj yapınca garç etti diye bile içim gidiyorken hele.

Burak kusura bakma ama gerçekten saçma sapan şeyler bu yaptıkların.
Arabayı kötülemek için değil sakın yanlış anlama,ama o aracın eti ne budu ne?
Bir gün elinde kalacak bir yeri,o zaman babanla papaz olacaksın.Hadi onu geçtim yanlış birşey yapıp uçsan bi taraflara,ezsen birini,en kötü ihtimal bir hayvanı?
Vicdanın rahat edecekse sorun yok.Ama gerçekten ne zevk aldığını anlayamadım ben...
« Son Düzenleme: 11 Mart 2011, 16:18:42 Gönderen: Can »

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;206176
kardeşim sen kafanı yorma o yol gayet boş bir yol gördüğün gibi tek birtane araba geçmedi araba 1.3 motor olailir ama sonuçta benm isteklerimi karşılıyor anladınmı ;)
Bir an dikkatsizliğine gelir,arkadaşlarına show yapıcaksın diye kendi canından olma be Burak ;)

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
abi takmayın bu kadar ya kocaman bomboş yol nolcak o yolda araba taklamı atacak tamam ben az yapıyorum zaten her allahın günü yaptığım birşey olsa anlayacam ama öyle değil yani
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;206523
abi takmayın bu kadar ya kocaman bomboş yol nolcak o yolda araba taklamı atacak tamam ben az yapıyorum zaten her allahın günü yaptığım birşey olsa anlayacam ama öyle değil yani
İşte o zaman herşey için çok geç olabilir ;).Biz takla atarsın demiyoruz.Birine çarparsın,arabayı vurursun.Herşey olabilir.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
allaha sığınıyorum abi :D
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;206648
allaha sığınıyorum abi :D
Bende sığınıyorum ama boşunamı takla attım ben :).1 köpek yüzünden oldu o taklam.Çünkü o köpeği o gece ezseydim benim vicdanım rahat etmezdi.Ben sağa geçtim o sağa geçti ben sola geçtim o sola geçti zaten ondan sonrası taklaları saymaya başlamıştım :).

Sadece ALLAH'a sığınma.Sende tedbirli ol :).Yoksa herşey için çok geç olabilir:)