škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

vrs görünümlü 1.4 atmosferik

B.fabia · 50 · 14714

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;204575
eziklik değil tam tersine güzellik olur :) ne golfler var bomboş 1.6,fakat adam bir yaptırmış gtidan tek farkı motoru,millet dönüpte bakıyor :)

fabiaya ise xenon,rs amblem,rs jant,siyah yada beyaz folyo tavan vs. güzel gider ayrıca egzoz sesi seviyorsanız abartısız bir performans egzozu taktırırsınız hem ses hem güzellik olur :)

aslında haklısınız. reno 12 lere angel taktırıldıgını göredüm, benim bi amblem mi eziklik olacak.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
alın bir vRS jant, tavanınızı ve aynanızı beyaz yapın amblemleride alırsınız tamamdır,
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Colt54

• MIVEC Owner!
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mitsubishiclubtr.com
Bence eziklik VR GTI gibi logolar takmak değildir.

Dıştan logo ve sticker yapıştırınca..
Farları bilmem kaçbin kelvinlik yeri değil göğü aydınlatan Xenon yapınca
Arabası "Yarış Arabası"na dönüştü zannedip..
Caddelerde apaçilik yapmaktır.

Sizin yerinizde olsam Fabia'ya yapacağım ilk şey. Bi-xenon mercek kittir. Arabanın çehresi değişiyor resmen. Bizim farlara yakışsa ben yaptırıcam ama çekik kaşlarda mercek yakışmıyor. MErcek olduğu hemen belli olmuyor. İşlevselliği yadsınamaz ama parayı verince arabanın çehresi de değişmeli dimi ? :D

Çevrimdışı BuRZuM0765

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;204573
şöyle 17lik janta ince yanak bi lastik fena olmazdı. ama ülkemizin yolları buna pek elverişli degil. zorlar mı arabayı sizce 17lik ya da 16lık? bir süre sonra şanzımanı zorladıgını söylemişti vw özel servisteki ustam

Normalde 195-55-15 olan ölçü yerine 205-50-16 ile gelen Fabia 1.4 var. Demek ki sorun yaratmıyor. Zaten mesele aracın jant ve lastikle birlikte döndürdüğü tekerin toplam çapı aslında jant büyütüp yanak küçültürseniz çok ciddi fark etmez sanırım.

Aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

http://www.lastix.com/haberler.asp?nws=14

İyi forumlar:ok:
[SIGPIC][/SIGPIC]1.2 HTP Ambiente Dinamik
Kapuçino Bej

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Colt54;204643
Bence eziklik VR GTI gibi logolar takmak değildir.

Dıştan logo ve sticker yapıştırınca..
Farları bilmem kaçbin kelvinlik yeri değil göğü aydınlatan Xenon yapınca
Arabası "Yarış Arabası"na dönüştü zannedip..
Caddelerde apaçilik yapmaktır.

Sizin yerinizde olsam Fabia'ya yapacağım ilk şey. Bi-xenon mercek kittir. Arabanın çehresi değişiyor resmen. Bizim farlara yakışsa ben yaptırıcam ama çekik kaşlarda mercek yakışmıyor. MErcek olduğu hemen belli olmuyor. İşlevselliği yadsınamaz ama parayı verince arabanın çehresi de değişmeli dimi ? :D

teşekkürler arkadaşlar. mercek far, difizör,orta direklere siyah folyo, bir de soba borusundan bozma olmayan egzoz ucu çok şey katar arabama. gerçi benzin fiyatları bu artışı böyle sürdürürse zor yaparız bunları.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;206021
teşekkürler arkadaşlar. mercek far, difizör,orta direklere siyah folyo, bir de soba borusundan bozma olmayan egzoz ucu çok şey katar arabama. gerçi benzin fiyatları bu artışı böyle sürdürürse zor yaparız bunları.
vRS resimlerine bakın,onun egsoz ucuna benzer bulmaya calısın :) tek yuvarlak olmasın olmasın çift yuvarlak olsun ;)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yüce oto ya ulaşın derim yada şahkan otomotiv e orjinal eksoz ucu temin etmeye bakın İrfan abi yapmıştı forumda aratırsanız bulabılırsınız :)

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;206316
vRS resimlerine bakın,onun egsoz ucuna benzer bulmaya calısın :) tek yuvarlak olmasın olmasın çift yuvarlak olsun ;)
 evet kesinlikle haklısınız. birazcık ugraşla güzel bi tablo oluşcak zannımca.

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;204202
çoguna eziklik gibi gelebilir ama 1.4 ambiate dinamik aracımda küçük ayrıntıların olması beni mutlu edecek. mesela ön panjurda güzel bi rs logosu hoş olurdu. ama sadece o logoyu bulamıyorum. ebay vs sitelere baktık ama bulamadım. yardımcı olabilecek var mı? tampona mudahale olmasaydı difizör de takabilirdim.

http://www.superskoda.com/Skoda/FABIA-II/RS-badge-for-the-front-grill-SUPER-EASY-INSTALL

Dostum göndermiş olduğum linke tıkla. RS logosunu buradan temin edebilirsin 15 Euro fiyatı var. :ok:

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KRKMZ;378847
http://www.superskoda.com/Skoda/FABIA-II/RS-badge-for-the-front-grill-SUPER-EASY-INSTALL

Dostum göndermiş olduğum linke tıkla. RS logosunu buradan temin edebilirsin 15 Euro fiyatı var. :ok:
 evet vidali falan çok güzel sağlam bişey. teşekkürler.

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben aldım servisten arkadaşım kampanya varken 30 tl ye aldım çok ta şık durdu valla arabam gözüme bir başka geliyo önden birde VRS tamponu olsa tam olcaK

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
vrs logosu bir de yay olmalı muhakkak. düğünümde benim fabişi kardeşim kullandı. düğün zamanı haliyle arabalara silme adam bindi. benim fabiş doluyken o kadar oturaklı görünüyorduki anlatmam. ya ne kadar güzel gidiyo fabiş dedim. gelin aldık gidiyoruz eşim kızdı bana düğün gününde bile beni unuttun arabana bakıyorsun dedi. oturaklıbir görünüm için yay şart.

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;378891
evet vidali falan çok güzel sağlam bişey. teşekkürler.

Ben 2 gün önce siparişini verdim Çek Cumhuriyeti merkezli bahsettiğim siteden, bakalım kaç güne gelecek, ürünün kalitesi ne, kullanışlı mı, güzel duracak mı... Tüm bu soruların cevabını alabileceğiz umarım. Foto da koymayı düşünüyorum VRS logoyu takınca.
Superskoda.com adresinden ilk alışverişim bakalım 15 Euro'luk bir fiyatı vardı, airmaille kargo bedava, umarım bir sıkıntı yaşamadan gelir, eğer siteyi beğenirsem alışverişlere devam etmeyi düşünüyorum arkadaşlar....:ok:

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun. bunu haledelim arka logo işine de bakıcam yavaş yavaş. ayda bir parça istihkakım var artık:D

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;379539
hayırlı olsun. bunu haledelim arka logo işine de bakıcam yavaş yavaş. ayda bir parça istihkakım var artık:D

VRS logom geldi :rock1: Dün itibariyle kargo tarafıma ulaşt arkadaşları. Bana maliyeti 15 Euro oldu, bu sadece ürünün fiyatı, kargo AIRMAIL ile ücretsiz, Çek Cumhuriyeti'nden 1 hafta sürdü, Pazartesi günü verdiğim sipariş ertesi hafta pazartesi elime ulaştı. Ürün gayet kaliteli görünüyor, ilk fırsatta montajını yapıp fotografını koymayı planlıyorum.

Ürünleri temin edebileceğiniz site: superskoda.com    :ok:

Kolay gelsin...