škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Dertsiz başa dert, HIRSIZLIK (BMW'ye elveda)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;206748
Yani kısacası ;

Kanca hırsızı 2-3 dakikada olsa engellermi? yada hiç mi açamaz :D:D.

Ben uyanana kadar 2-3 dakika oyalansın kapıda :D sonrası ALLAH Kerim :D.

Ama kancalar sağlam oluyor dimi Can :D

Onu açmak için kancayı yamultması lazım levye gibi birşeyle.Onu yapana akdarda bi zahmet uyanırsın heralde abi :D

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Emniyet Genel Müdürlüğü' nün bu kunuda çok güzel uyarıları var,,, okumakda fayda var.

http://www.egm.gov.tr/tavsiyelerimiz.konut.asp
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Symbol;206727
Büyük geçmiş olsun Hakan, umarın minimum zararla kapatırsınız olayı ...

Sağol Ercan, allah sizlere böyle birşey yaşatmasın.

Alıntı yapılan: mertozbek;206735
abi çok geçmiş olsun. bu süreden sonra umarım  bulunmaz da maddi bir hasar yaşamadan en kısa zamanda alırsın aracın  parasını çünkü bulunsa bile insanın o araca binesi gelmez artık

Sağolasın Mert, valla babamda bende bulunmaması taraftarıyız, zira bulunsada binilmez, kimbilir nelere karışmıştır. Birde aşırı derecede soğuma durumu söz konusu.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar,
Eğer çok pahalı bir çelik kapı değilse göbek aynaları dışarıdan vidalı oluyorlar. Ayna sökülüp, göbek boru anahtarı ile patlatılıyor. Göbek itildikten sonra oluşan boşluktan anahar tornavida ile açılıyor. ( şimdi sen nereden biliyorsun diye soranlar olacak;;; çilingir bir defasında komşunun evini o şekilde açmıştı,, ve uygulayan hırsızlık olaylarını da duydum)
geçen gün KOÇTAŞ' dan aldım DAF marka göbek aynası (7,5 TL anahtarcılar 100-150 tl para istiyoırlar...)...(Kaleninki 18.TL ))içeriden saplamalı uzun vidalarla takılıyor. Ancak çok kuvvetli keskilerle parçalanabilir o zaman da gürültüyü göze alamazlar...
Takmaya zamanım olmadı saplamalara uygun delikler delmek gerekiyor. Takabilirsem resimlerle anlatırım.
Tekrar geçmiş olsun.
« Son Düzenleme: 13 Mart 2011, 22:31:58 Gönderen: hiko »

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkür edrim,Can.

Çok sayfa işlenmiş hepsini okumamıştım.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Jandarma, Ömerli'de aracı bulmuş, dediklerine göre çamura saplanmış, camı kırılmış, anahtarı yok birde aracın üzerinde başka araca ait plakalar varmış.
Birazdan gidip bakacağız araç ne halde, fotorğafları çeker bruada paylaşarım.
Yar olmadı, hırsıza.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: SubaruOutback;207849
Jandarma, Ömerli'de aracı bulmuş, dediklerine göre çamura saplanmış, camı kırılmış, anahtarı yok birde aracın üzerinde başka araca ait plakalar varmış.
Birazdan gidip bakacağız araç ne halde, fotorğafları çeker bruada paylaşarım.
Yar olmadı, hırsıza.

Hımmm, merakla bekliyoruz  :hmm:

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Büyük geçmiş olsun yeni gördüm bende.Geçen hafta İstanbulda olduğumdan foruma giremedim.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Polis'in yapacağı işi Jandarma yaptı, adamlara bin kere teşekkür etmişimdir.
Sağolsunlar devriye gezinirken araç gözlerine çarpmış, plakadan sorgualtmışlar, aracın üzerindeki plaka da başka araca kayıtlı çıkınca hemen çekici ile Jandarma otoparkına çekmişler. Kosifleri aramışlar, araç kilitli olduğundan gelip açmalarını rica etmişler. Onlarda biz gelsek, camı kırarak açarız sizde camı kırın kapıları açın demişler. Fotoğrafta göreceğiniz kırık cam Jandarma ve Kosifler ortaklığının sonucudur. Olsun helali hoş olsun. Bugün araç Jandarma otoparkında kalacak, olay yeri inceleme araçta parmak izi arayacak. Umarım parmak izi bulurlarda, aracı çalan köpeğide yakalarlar.
Aracın içi de dışıda hatta tavanı ve bagajı dahil her yeri çamur içinde. Çok abartılacak çamur yok temizlenir ama ben ve ailemin ortak kararı aracın ufak tefek hasarlarını sigortadan yaptırıp direkt satmaktır. Kimbilir o köpek bizim otomobilimizle neler yapmıştır.

Otomobilin bagaj kilidini zorlamışlar, depo kapağını açık bırakmışlar, sürücü kapısında ufak tefek çapaklar var, sunroof sürücü tarafına doğru 1mm kadar yukarıda duruyor, orayıda biraz zorlamışlar.
Anahtarlar, kilitler, immobilizer ve cam değişecek. Tabi tüm bunlarıda sigortadan yaptıracağız.

Allah kimsenin başına böyle birşey vermesin.

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
serefsizin evlatlarıı ya!

cok gecmis olsun tekrardan, gözünüz aydın
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı kadtas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Tekrardan geçmiş olsun, umarım suçlular bulunur ve cezalarını çekerler..